Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

sizin saçınız irlanda kızılı diye gecer ve 7/47 bu tona denk gelir. Yani 7/74 veya 7/47 tam sizlik. Ama bi farklık istersen 7/47 den 15 gün sonra 7/77 boya aktıkca o renk olsun :)

ay gerçekten çok teşekkürederim ne iyi geldi fikirleriniz ....7.47 çok aşırı bakırlı ama 7.74 tam benim rengim eğer bulursam boyayacağım tabi bi balköpüğüne döniyim önce eğer bulamazsam yine 7.77 kurtarıcım olacak sonucu bildiricem sana şekerim çok öptüm...

ne yaparsan yap ama sakın ensen acılmasın çok üzülürsün sonra,,,,

ne yaparsan yap ama sakın ensen acılmasın çok üzülürsün sonra,,,,

Ben tam ense hizasında istiyorum aslına bakarsan tam istediğim ve kuaföre göstereceğim bu olucak.

Bu dediğin gibi ense açıksa yaptırmam bunu ya kaynak yaptırırım diyorum da kuaförüm 800 lira dedi korktum daha dün o saça 200 öddim yani biraz hevesim gecsin şu martta düğünler müğünler var onlara bi gidiyim kesin yani kısacık istiyorum. Hem fönde rahat cekilir.

Merakla bekliyorum. Aslında bende şuan senin doğal saç renginin biraz açıklarındayım. Bende o tonu seviyorum ya ... Cevabını bekleyeceğiiim

7. resımdekı sac rengı tam hayalımdekı sac uclarınada sarı balyaj attırmayı ıstıyorum bu renge nasıl ulasabılırım acaba

Çok teşekkür ederim canım, bu haftasonu yapıcam inşallah tuttururum. Çok çok yardımcı oldun bu sefer olucak:) becerirsem resmini atarım buraya:)

Sea cok kotu durumdayim acil yardim et.
Boyalari aldim kuafore gittim boyasin diye olmaz acma boyama yapmamiz gerekiyor dedi
bende sinir oldum ciktim evde kendim boyayim dedim sac berbat bir turuncu dore sacma salak
bir renk oldu. Benim istedigim rengide biliyorsun acik kullu kumral koyu sar arasi bir renk serenay sarikaya
diyeyim iste. Simdi bu renkten nasil kurtulcam illa acma yapmam mi gerek oryal filan kullansam yanar mi cunku bu saci
artego 900 ile boyadim salak gibi de 40vol kullandim acilsinda 8.01 boyayim diye. Sacimi kesmeyi bile dusundum hatta
kazimayi offff napayimda bu renkten kurtulup o renge doneyim.
Hafta universiteye gidicem regl oldum boyayamiyorum diye okula bile gitmiyodum simdi daha berbat oldu
Fotolari ekliyorum

Ben size ne önerdim ? Unuttum bilmiyorum ama dore boyanmış gibi duruyor. Neden artego gibi bi boyaya güvendiniz ? Küllü uzmanı kolestondur. 1-2 gün böyle bekleyin. Sonra Koleston Perfect 8-1 ile boyayın. Saçlarınızdan boya aksın ama açarken küllü boyanması lazımdı neden öyle yaptınız ... Acma yaparsan serenay sarıkaya rengine ulasamazsı baştan söyleyeyim.

7. resımdekı sac rengı tam hayalımdekı sac uclarınada sarı balyaj attırmayı ıstıyorum bu renge nasıl ulasabılırım acaba

O saç rengine ulaşmak çok ama çok zordur. 1 sene kadar küllü boyarsanız oturabilir. Renk 8-1 dir

Kızlar kullandığım Loreal açık kestane,5.3 dore arıyorum.
Bu rengi bulmakta o kadar zorlanıyorum ki...ne marketlerde,ne de başka yerden bulamıyorum,bir tek Eminönü çarşıdan,bir yerden alıyorum,o da her zaman olmuyor,sizin bildiğiniz bir yer vasa,lütfen yazın.

Acikca soylim benim salakligim yani bastan sona hemde
Artego milimi fazla diye aldim yoksa sacima yetmeyecekti dun acmayi istedim hemen ama bekleyeyim dedim sizlerden yardim almak icin
iyi ki beklemisim acmayacagim.

Eminönünden alıyorum cnm bende ama eltimin saçlarını boyarken boyaları istoçtan almıştık orada kozmetikçiler doluymıs bende yeni kesfettim cnm

Merhaba sea123. Bana da tavsiye verirsen çok sevinirim. Doğal saç rengim koyu kahve-siyah. Ben açık kahve tonlarında saç rengi istiyorum uzun süredir. İki ay önce hiç boya olmayan saçımı syoss 4.8 çikolata kahveye boyadım fakat saçımda neredeyse yok denecek kadar kahve rengilik oldu. Yani sanırım en fazla bir ton değişmiştir saçım. Sonra bana boyadıkça açılır saç rengin dediler. Fakat bir süredir burada yazılanları okudukça aslında kaç kere aynı renge boyarsam boyayayım bir değişiklik olmayacağını anladım.
İstediğim tonlar altın kahve gibi tonlar.
Bu rengi elde edebilmem için tavsiyede bulunur musun?

Saçınızı boyamasaydınız şuanda direk boya ile harika altın kahve saç rengine ulaşacaktınız. Şimdi saçlarınızı açmanız gerekecek. 3 kutu Palette Deluxe Yoğun Renk Açıcı alıyorsunuz. 4-5 gün ara ile saçlarınızı açıyorsunuz. Saç kırmızı olur - mavi olur bunlar normaldir. Boyayınca düzelir.3 kutunun bitimi sonunda saçınızı beğenmediyseniz Loreal Majirel 7.13 ile boyamanızı öneririm. Daha turuncumsu isterseniz tam altın renginin biraz koyusu 7/3 Fındık sarısı saç rengini öneririm.

Peki tekrar dipten uzayinca boyamaya nasil devam edecegim?
Bir de yogun acicilardan korkuyorum acikcasi ben. Palettenin altin piriltili toffeesi ve kullu kumrali karistirsam yine de elde edemez miyim o tonlarda bir renk? Bir de ben boyadan sonra begenmedigim icin boyayi yaglarla vs. baya bir akittim. Hala bile her yikamadan once yag surup bir, bir bucuk saat bekletiyorum ve sacimi yikadigimda akiyor.
Bir de tup boya da kullanmadim daha once. Direk o sekilde mi sacima uygulayacagim?
Kusura bakma cok uzun oldu ama bu konuda tecrubesizim.

Merhabalar ben 20 yaşındayım saçlarımı daha önce hiç boyaymadım bir değişiklik olsun diye yola çıkarak saç diplerime dokunulmadan balyaj yapıldı begenmesemde 3ay onu kullandım bügünde kuaföre gittim şeritlikten sıkıldığım için düz renk olsun kendı rengime yakın kahve olsun istedim fakat kuaför çikolata kahveye dore karıştırmış uçları istediğim gibi oldu dipleri turuncu kaldı çok üzülüyorum özellikle turunculuk olmasın diye belirttiğim halde şimdi ne yapayım ben bu saçı öyle kullanamam hemen düZeltirsem en azından koyulaştırsam yardım edın bana ne yapayım (

sea senden kıskandım wella illumina boya aldım :) biraz önce boyattım ama hiç küllü olmadı koleston perfect e dönüş yapacağım o daha iyiydi ama bi güneşte nasıl duracak rengi nasıl değişecek bunlar da önemli albume ekleyeceğim yeni saç rengimi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…