Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Açıcıyi dikkatli kullan canım 25 dk yı geçince kontrol et (her 5 dk da da kontrol) yanma 40 dk felan bekletince olur çok olcağını sanmıyorum ama açtıktan sonra bir cila yap derim. Küllü cila yap canım bebek sarıs tonuna gelir.

yine bi tutamında deneyip sonuca göre tamamında denerim tekrar teşekkürler yardımın için. aslında anca toparladım saçlarımı bakım yagları falan inşallah yakmam sarı saç merakım yüzünden :/

Bu renk 7/3 Fındık Kahvesi dir. Bu renge saçınızı açik da ulaşırsınız. Açıp üstüne dore cila atarsan harika olur . Size KOLESTON PERFECT 7/3 öneririm. Açma işlemi elbette koyu boya varsa önceden bile olsa açılmalı saç. Balyajı boyayla yapmayınız. Sonra ek olarak yapınız.

cok tesekkur ederim cevabiniz icin..:KK16:

bahsettiginiz renge baktim su sanirim, findik sarisi diye geciyormus kolestonda

$pr_01_573_min-1.jpg

son olarak sormak istedigim dore cila atmami onermissiniz onu nasil yapacagim?

ahh ahh sacımı nasıl olurda sarı upuzun yaparım onun derdındeyım...
en az bı yıl beklersem ancak yanıklardan kurtulup yenı bır renge dönebılırım...
aslında en ıyısı kendı rengım herkesın arayıp bulamadıgı küllü kumralım yınede sıkılıyo ınsan....

ek olarak; dün biraz sabırsız davranıp su iki rengi alıp karıstırmayı düşündüm oek istediğim yoktu aldığım yerde ama bahsettiğiniz renk olmaz sanırım. yarın gidip değiştirip dediğiniz koleston fındık sarısını alayım o zaman ben

$3838824157559.JPG $dfghj.jpg

Eki Görüntüle 973357

merhaba, daha once sacımı hic boyatmadım.
kumralım, saclarım gür degil ve ince telli. rengi kestane.
yazın biraz yıpranıp deniz kum havuz kloru gunes derken yukarıdaki hale geliyor.
ama yıpranmıs oldugu icin rengini cok sevsem de saglıksız gozukuyor.
bazen bakıra calıyor yer yer hafif sarılar var gibi gozukuyor ama genelde kahve rengi hakim. kışın ise tam kestane.
rengini açmak istiyorum.
yukarıdaki fotodaki rengi yıpranmıs bir sac olmadan boyayla nasıl elde ederim?

ama asagıdaki fotolar gibi çiğ sarılıklar ya da dibinden beri bakıra donusmus bir sac rengi istemiyorum.
kuaforlere guvenmiyorum, hepsi boyamaya cok meraklı. birden sarıya veya turuncuya donusmus saclarla ayrılmaktan korkuyorum.
hic ugrasma dogal halini tumuyle kaybedersin derseniz aynen devam edecegim zaten.

Eki Görüntüle 973362 $golge_sac_renkleri_1.jpg

en altta yuklerken karısan jennifer lopezin falan oldugu 2foto var. eklemedigim halde siteye yuklemis oldugum icin mesajda gozukuyor.
sorumda istemedigimi soyledigim örneklere o ikisi dahil degil.

Eklentiler

• $21_d.jpg
    $21_d.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Çok dore bir sonuç alırsınız 7/3 ile istediğiniz tona ulaşırsınız ama saçınızı açıp boyarsanız çok daha iyi olur :)

Teşekkürler canım bugün 9.5 aldım palette altın parıltılı bal. İnternette araştırırken gördüm benim saç rengim olan birisi boyamış bu boyayı ve sonucunu beğendim o yüzden aldım. İnşallah güzel olur yarın boyucam bakalım :)

seaa yardım et ya ben doğal açık kumral bişi istiyorum oturur diosun ama 7.1 bile oturmuyooo sanki:S

kızlar koleston 6.74 terekotta boyayı kullanan varmı çok mu koyu bir renk saçların açık sarı denemeyi düşünüyorum bir örnek resim koyarmısınız boyayan varsa lütfeeeennnn...

deneme amaçlı bi tutamında denedim uclarda istediğim ton oldu ancak onlarda lastik lastik oldu kurutur kurutmaz hemen kestim 3-4 parmak kadar ve iyiki öle denedim yoksa saçımın tamamı yanıcaktı :KK43:. yinede tesekkurler bilgilendirme için, demek ki saçıma balyaj yapılırken yogun açıcıya maruz kalmıs ıkıncı orielı kaldırmıyo. sarı sevdam burda bitti istemediğim tonla uzuuuun sure yaşamak zorundayım sonuçta saçımın sağlığı herseyden önemli

mor cila nedir? bildiğimiz cila işlemini mor boya ile mi yapıcaz? bildiğimiz marjinal bir mor mu yoksa patlıcan moru falan diyorlar o tip bişi mi?

Evvet ! Kendimde değil ama eltim çok istiyordu , dur kız ben sana küllü sarı yapıcam dedim. Güzel , yıllardır el değmediği saçını aldım Loreal Platfiz %9 oksidan ile açtım. 45 dk beklettim. Saçları okadar sağlıklı ki (e doğu yöresine mi has hiç bilmiyorum harika parlak gür saçları var) ki hiç açıcıya banamısın demedi parlaklık dışında saç baya sağlıklıydı. Sonuç : 8 tonlarında çok çiğ bir sarı oldu. İnanılmaz iğrenc bir ton. hatta "NAPTIN SEN SAÇLARIMA DENİİİZ !" Diye bağırdı ama çareler tükenmez bende :) 2 kutu Koleston Perfect 8/1 %3 ama buraya dikkat koyu sarı istediğinden %3 kullandım. Bu saçl koyulaştıran oksidandır. Rengi olabildiğince matlaştırır neyse bu boya ile eltimin saçını boyadım. Sonuç : okadar tatlı bi küllü karamel bir ton oldu ki yani kremalı kahve gibi durdu ben çok beğendim. Sonra ona daha gri olsun mu istermisin dedim. çok beğendim ama biraz içimde küllü sarı isteği kaldı diyince YARI KALICI 0.22 yani mor boya ile oksidan koymadım buraya dikkat ! Güzelce saç kremi döktüm. Doğru okudunuz. Argan yağlı saç kreminden bir avuç , boyadan ise bir orta parmak kadar koydum karıştırıp güzelce boyadım. 10 dk bekletip yıkadım. İnanın harika bir sonuç bildiğiniz küllü sarı. Harika yani o eski esmer saç gitti şak diye 3 saatte bu renge ulaştık. Bence isteyen bu yöntemi denesin. Eltim bana gelince sonuçları atarım.

Hmm oyle mi diyosun ben hic boyamadan diplere en azindan boya degdirmeden bisey yapmak istiyordum. Cok belirgin bisey istemiyorum soluk derken onu mu kastettin? Boyle guneste acilmis gibi olsun. Bide bu istedigim renkler kullu dimi su kizariklik denen durum basima gelmesin:)

Tesekkurler bu arada...

Röflenin üstüne cila atarlar kendi saçına yaparsan oda bir zaman sonra çıkıyor ve çok mat bir ifade alıyor cidden. Bence sana tavsiyem. Eğer "ombre" gibi istiyotsan düz saçına balyaj attırıp balyajlarını 8.0 a boyat güzel bir sonuç alırsın. Yok küllüde olmaz öyle :)

Son düzenleme:
canım eminsin demi daha da açılmaz mı :S turanj ötesi olmasın

Keşke boyamasaydınız o renge çünkü üzerinde kahve yazıyorsa bu dore içerir. Küllüyü alır kahve yapar bide 6.13 6.71 gibi bir tondur o bide saçınızı koyulattınız. Açmanız gerekecek bu saatten sonra. 6.1 ile boyayın bundan sonra başka turuncudam kurtulma şansınız yok.

yine bi tutamında deneyip sonuca göre tamamında denerim tekrar teşekkürler yardımın için. aslında anca toparladım saçlarımı bakım yagları falan inşallah yakmam sarı saç merakım yüzünden :/

Aaa iyiki denememişsin canım benim. Saçının oriali olduğunu bilmiyordum. Silme yaptırsan bir kuaföre çok iyi olacak. Zeminin açık anladığım kadarıyla

cok tesekkur ederim cevabiniz icin..:KK16:

bahsettiginiz renge baktim su sanirim, findik sarisi diye geciyormus kolestonda

Eki Görüntüle 973092

son olarak sormak istedigim dore cila atmami onermissiniz onu nasil yapacagim?

Boya ile açarsanız 7/13 tavsiye ederim. Ama açıp üstüne boyasam daha iyi derseniz. Açıp üstüne 7/3 boyayı su ile karıstırıp boyayabilirsin cnm

ahh ahh sacımı nasıl olurda sarı upuzun yaparım onun derdındeyım...
en az bı yıl beklersem ancak yanıklardan kurtulup yenı bır renge dönebılırım...
aslında en ıyısı kendı rengım herkesın arayıp bulamadıgı küllü kumralım yınede sıkılıyo ınsan....

Benim de kendi rengim öyle ama hiç sevmiyorum yani sürekli değişim istediğimden yani bana 1 saç rengi gitmiyoor :KK70:
Saç uzTma konusunda çam terebentinden ötesini tanımam yani 1 ayda gözle görülür uzama gercekten öyle.

ek olarak; dün biraz sabırsız davranıp su iki rengi alıp karıstırmayı düşündüm oek istediğim yoktu aldığım yerde ama bahsettiğiniz renk olmaz sanırım. yarın gidip değiştirip dediğiniz koleston fındık sarısını alayım o zaman ben

Eki Görüntüle 973162 Eki Görüntüle 973163

Sakın bu renkle boyamayın sakıın saçınız inanılmaz koyu olur. Size o kadar diyeyim. Ama 7/1 alın marketteki boyalardan.

Eki Görüntüle 973357

merhaba, daha once sacımı hic boyatmadım.
kumralım, saclarım gür degil ve ince telli. rengi kestane.
yazın biraz yıpranıp deniz kum havuz kloru gunes derken yukarıdaki hale geliyor.
ama yıpranmıs oldugu icin rengini cok sevsem de saglıksız gozukuyor.
bazen bakıra calıyor yer yer hafif sarılar var gibi gozukuyor ama genelde kahve rengi hakim. kışın ise tam kestane.
rengini açmak istiyorum.
yukarıdaki fotodaki rengi yıpranmıs bir sac olmadan boyayla nasıl elde ederim?

ama asagıdaki fotolar gibi çiğ sarılıklar ya da dibinden beri bakıra donusmus bir sac rengi istemiyorum.
kuaforlere guvenmiyorum, hepsi boyamaya cok meraklı. birden sarıya veya turuncuya donusmus saclarla ayrılmaktan korkuyorum.
hic ugrasma dogal halini tumuyle kaybedersin derseniz aynen devam edecegim zaten.

Eki Görüntüle 973362 Eki Görüntüle 973363

en altta yuklerken karısan jennifer lopezin falan oldugu 2foto var. eklemedigim halde siteye yuklemis oldugum icin mesajda gozukuyor.
sorumda istemedigimi soyledigim örneklere o ikisi dahil degil.

Canım benim , seni kızımın yöntemiyle tanıştırayım. Eczaanede satılan papatya suyu sprey açıcı. Bu aslında güneş istiyor ama kışın fön makinesi ile yapabilrsin. Saçının tamamına sıkıp üstüne tarayıp düz fön cekmelisin ama yardımcı olsun biri eşit vermez isen ısıyı renk renk olur. Yani güneşten açılmışa böyle ulaşabilirsin.

Teşekkürler canım bugün 9.5 aldım palette altın parıltılı bal. İnternette araştırırken gördüm benim saç rengim olan birisi boyamış bu boyayı ve sonucunu beğendim o yüzden aldım. İnşallah güzel olur yarın boyucam bakalım :)

Bu 9-5 i çok duyuyorum bu sıralar , ama ddorelik olcak benden söylemesi :)

kızlar koleston 6.74 terekotta boyayı kullanan varmı çok mu koyu bir renk saçların açık sarı denemeyi düşünüyorum bir örnek resim koyarmısınız boyayan varsa lütfeeeennnn...

Daha önce bu rengi kullanmış biri olarak diyebilirim ki HA Rİ KA bir tondu oooo 2006 da boyamışım o renge zemin açıksa harika oluyor. Kendi saçınsada harika ben çok beğenmiştim. Yani kızıl kahve istersen harika.

Canım benim , seni kızımın yöntemiyle tanıştırayım. Eczaanede satılan papatya suyu sprey açıcı. Bu aslında güneş istiyor ama kışın fön makinesi ile yapabilrsin. Saçının tamamına sıkıp üstüne tarayıp düz fön cekmelisin ama yardımcı olsun biri eşit vermez isen ısıyı renk renk olur. Yani güneşten açılmışa böyle ulaşabilirsin.

teşekkür ederim,
papatya suyunun hem de besledigini duymustum. ama once boyayla ilgili bir bilene danısayım dedim :KK66:
kızınızın saclarına da nazar degmesin :nazar: tesekkürler :KK42:

X