Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

bilmiyorum ya kendi ellerimle boyaları tek tek verdim aslında.ya yanımda bana yardım edecek kimseyi bulamadım ondan gittim.tekrar aynı numaraya mı boyayım olacak mı bu sefer ya

bilmiyorum ya kendi ellerimle boyaları tek tek verdim aslında.ya yanımda bana yardım edecek kimseyi bulamadım ondan gittim.tekrar aynı numaraya mı boyayım olacak mı bu sefer ya

Olur tabiki neden olmasın :) küllü zaten 3 boyamada oturan tondur. Ama 7/3 e gerek yok 7/11 ile boyayabilirsin canım :)

Olur tabiki neden olmasın :) küllü zaten 3 boyamada oturan tondur. Ama 7/3 e gerek yok 7/11 ile boyayabilirsin canım :)

hadi bakalım daha ondan sonra ombre yapacağız birlikte bu arada saçımda çok da dorelik yok ama küllü de değil daha üç boyamada oturacaksa en az bir buçuk ay mı gerekli hadi bakalım neler olacak

bence saçların çok güzel.özellikle parlaklığı dikkatimi çekti.altın gibi pürüzsüz bir parlaklığı var. ama renk dediğin gibi tam küllü değil sanki içinde bir dorelik var. tam küllü olsa böyle güzel durmayabilirdi belki.

hadi bakalım daha ondan sonra ombre yapacağız birlikte bu arada saçımda çok da dorelik yok ama küllü de değil daha üç boyamada oturacaksa en az bir buçuk ay mı gerekli hadi bakalım neler olacak

1.si boyandı , kaldı 1 ay :) dip yapar gibi devam edeceksim canım ama tüm saçı boyayacaksın :) ayrıca şuanki rengi harika duruyor :) yaparız canım ombre tarifiini biliyorum :)

Son düzenleme:

7/3 karıstığından öyle duruyor ama saçı yeşillenmeycek öyle bir avantajı oldu :) şimdi küllü boyamaya devam ederse soğuk küllü kumral bir ton olucak harika olucak şuan bende öyle bir şey istiyoorum

Kızlar bana fikir verirseniz sevinirim , en son kızıl bakır boyadım bilen bilir şimdi bakır sarı mı yoksa balyaj mı yapıyım canlar br tavsiyeniz olursa sevinirim. Kafamda böyle tonlar var da

Çok teşekkür ederim bende şaşırdım arada kendi saçları sapsarı oldu, o zaman istediği renge direk boyayalım:) bakımı söyledim yapıcak yıprandı saçı haliyle

çook teşekkür ederim ama fotoğrafta çok parladı aslında saçım arkam dönük olan renkte ben küllü parlak olmayan doğal bi saç istiyorum daha sonra kendim katacağım ışıltıyı yardımlarınızla :)

bide kuaför çıkarken şey diyor on güne akacak bu boya sen bi daha gel bu sefer biz boyayalım kendi boyamızla ( he canım hee dedim içimden)

Rica ederim her zaman :)

4-5 defa yıkamışımdır açıldı gibime geldi bi bakar mısın canım :)
eski turuncu olan foto da flaş da vardı o sebeple çok turuncu çıkmıştı sanırım şuanki renk hakkında yorum yapabilir misin açıcı kullanmadan küllü ile boyasam ???

Eklentiler

• $IMG_7750-horz.jpg
    149,2 KB · Görüntüleme: 117

ya valla bende oleyım şimdi saçım karbonatla beyaz sabunla akıta akıta aynı senınkı gıbı oldu yenı gördüm resmını bu gunde karbonatla yıkadım ıyıce soldu aslım sarısın zaten renklı gözluyum çok acık yesil gözüm ve bu rengı hiiiç begenmıyorum bu ara kuaföre verecek param yok %40 lık oksıdanım ve mavı tozum var gümüş boyam da var aslında sacımın tamamını ıyıce acıp tek sefer de acıp yanı bılıyorum yıpranacak sonra 10 numaraya boyayıcam ve gümüşle cıla yapıcam en turuncular gıtsın dıye ama altta yarısı sarı çok açık sarı yanık bıldıgın 2 3ay sabredıp onları aldırıp öyle basına gecmelıyım....

çok ugrastıgım için sacla balyaj kendım atabılırım de bu saçlar pek küllü degıl oldukça dore...

canım benim gözlerimde çimen yeşili kendi saç rengim açık kumral sarı olmak istiyorum baya platinimsi sarı :) ulaşabilirsem bu halinin üstüne küllü sarı boyaya boyaya ulaşıcam olmazsa tekrar açıcam yapacak bi şey yok kuaföre gitsem 200 liradan az almaz çünkü saçım uzun ve gür kendi çabalarımla 4 ay içinde sarı olmayı hedefliyorum her halinin fotorafını yüklerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…