Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Bana 8/73 gibi geldi ama 8/74 daha bakır olur. Hatta 8/3 dedim ilk gördüğümde . Ama bana sorarsan Koleston Perfect 8/73 çünkü Kolestonun 4 leri kızıla yakın bakır oluyor da çok turunc yani

Koleston perfect 8.73 yok internet uzerinde satista( baska markada war mi ayni ton biliyor musun?

evet yaa loreal yüzünden saçım güneşte turuncu gibi parlıyor koyu olması çokta önemli değil yıkadıkça açılıyor zaten. Koleston perfect nerede satılıyor peki watsons gibi yerlerde varmı??

evet yaa loreal yüzünden saçım güneşte turuncu gibi parlıyor koyu olması çokta önemli değil yıkadıkça açılıyor zaten. Koleston perfect nerede satılıyor peki watsons gibi yerlerde varmı??

İnternette bulabilirisin canım , ama istanbuldaysan eminöünde tahtakalede zazahan var orada bulabilirsin :) İstoç sana yakınsa orayı da düsünebilirsin canım istanbulda değilsen internetten almanı tavsiye ederim .

başka bi konuda da paylaştım ama yardım eden olmadı inşallah burda fikir sunan biri çıkar.
saçlarıma 3 ay önce balyaj yaptırdım 3 ay boyunca sadece dip boyası yaptım uçlarına hiç dokunmadım ancak renginden memnun değilim. iki hafta önce de belki etkisi olur dıye cok acık sarı 12.0 tonuydu bıraz su ve cok az da %9 luk oksidan eklayıp ıslak nemlı sacımın uçlarına yedırdım ancak yarım ton bır ton kadar bi açılma oldu hatta bazı yerlerı aynı saman sarısı rengınde kaldı bi değişim olmadı. açıcı ve yuksek oksıdan kullanmaktan korkuyorum cunku sureklı bakımını yapmama ragmen anca toparlanabıldı saclarım. bu yuzden nasıl bı yontemle asagıdakı renklerı elde edebilirim bilmiyorum. önerilerinizi bekliyorum lütfen.
suan kı saç rengim bu şekilde

Eklentiler

• $followupfashion.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 40

yok isatanbulda oturmuyorum. peki bişey sorucam netten baktımda bunlar tüp şeklinde görünüyor nasıl uygulayacağım bunu yani marketten aldıklarımızın içinden bi şişe çıkıyor ya (adı aklıma gelmedi şimdi) boyayı katıp karıştırdığımız şişe hani, öyle bişeye karıştırıyomuyuz?
yani nasıl kullanıyoruz? :26:

Son düzenleme:
Merhaba kendi saçım siyah iki kere palette yoğun açıcıyla açtım üstüne palette 7-554 altın karamele boyadım daha sonra koleston 8/74 gizemli kahveye boyadım, şimdi dipten kendi siyah saçım çıktı dip boyası olarak palette 10-5 dore sarı yapıcam (jully sağolsun çok yardım etti sorularımla bezdirdim azcık) dore sarıyı bütün saçıma sürmek istiyorum önce dipten çıkan kendi siyah saçıma mı yapmalıyım yoksa yine uçtan başlayıp sonra mı dibe sürmeliyim tam bir süre verebilirmisiniz? Birde daha sonra dore sarının üstüne küllü sarı yapabilirmiyim nasıl olur?

Bayanlar, ben hiç saçımı boyatmadım.
tekte tükte beyazlar için tüm saçı mı boyatmak gerekiyor yoksa bir kaç tel boyanıyor mu?
bilgisi olan varsa sevinirim bu konularda hiçbir bilgim yok.
saçım siyah.

Evde Palette 110 ile uçlaarın bir iki teline denemenizi öneririm , iyi bir sonuç alacağınızı düşünüyorum :) Alamazsanız majirel den Majiblond serisine bakınız

Boya seti almalısın canım fırça kap tarak çanak seti satılıyor ( çanak ne alakaysa :)) sonra bide ölçü kabı alırsan çok daha iyi oluyor. oksidanı kaba koyup üstüne boyayı koyup çırpıyorsun fırçayla öyle :)

Boyalı olan yerleri açmadan tutmaz canım benim bide dore sarı boyamanı hiç önermem . Açılınca saç zaten doreleniyor bu yüzden boyalı yerleri bir güzel aç sonra kendi saçlarını da aç diipleri yani üstüne 10.1 boyamanı tavsiye ederim hafif dorelik olacaktır zaten :)

Evde Palette 110 ile uçlaarın bir iki teline denemenizi öneririm , iyi bir sonuç alacağınızı düşünüyorum :) Alamazsanız majirel den Majiblond serisine bakınız

önümüzdeki haftalarda bi deneme yapıcam inşallah başarırım teşekkürler :)

Bayanlar, ben hiç saçımı boyatmadım.
tekte tükte beyazlar için tüm saçı mı boyatmak gerekiyor yoksa bir kaç tel boyanıyor mu?
bilgisi olan varsa sevinirim bu konularda hiçbir bilgim yok.
saçım siyah.

tel tel boyamak çok zor olur canım tamamen boyarsan daha iyi olur :)

Tamam canım teşekkür ederim:) bir sorum daha var bugün ablamın saçını palette yoğun açıcıyla açmaya çalıştım ama açılmadı saçında siyah boya vardı dibi çıkmıştı kendi saçı koyu kestane, uçları koyu kestane oldu anca çok az açıldı diplere sonradan sürmeme rağmen çok açıldı bende öyle olmamıştı benim saçımda siyah boya vardı, şimdi oryalle açmak istiyoruz ölçüsü nedir nasıl uygulamam gerekir acil cevap lazım:) yarın aldırıcam malzemeleri:)hemen kullanabilirmiyiz oryali?

Bu soruyu sordum ama oryalden sonra boya tutmuyor mu? dünden beri araştırıyorum kafan kazan oldu tekrar yoğun açıcımı kullansak ya da röfle setiyle açanlarda var röfle setimi denesek? Açma işleminden sonra kahve bakır düşünüyoruz tutar mı?

Banada da önce açıp sonra küllü sarı boya demiştin, ben bugün 10-5 e boyuycam çünkü hem boyayı dün almıştım hem de henüz sarıya geçmek istemiyorum sarı daha sonra:) dipten kendi siyah saçım çıktı önce dibimi boyamalıyım yoksa uçlardan mı başlamalıyım?

amanın baya bi işi varmış bunun ben market boyası deneyim en iyisi koleston kumralı bi deneyim bakayım nasıl olacak :26:
yardımların için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…