Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Ben daha önce hiç saçımı boyatmadım şuanki saçım koyu kahverengi bu yüzden biraz korkuyorum açıkçası. Kuaförde boyatmak istiyorum ama nasıl tarif ediceğimi bilmiyorum ve galiba bu rengi elde etmek için birkaç sefer gitmem gerekiyormuş bir anda olmuyormuş yardım edersiniz çook sevinirim:KK16:

$689ec3c07698627a991b9379d35d10b2.jpg

canım şu an saçım loreal 7.43 orjinal saç rengim ise sarı

resimdeki rengi elde etmek için yarım tüp 7.43'e yarım tüp 8.00 katsam elde eder miyim? ya da nasıl elde ederim.

Eki Görüntüle 966083

(8.34 yazılmış ama kadının saçı o değil:))))

Bu soruyu sordum ama oryalden sonra boya tutmuyor mu? dünden beri araştırıyorum kafan kazan oldu:KK52: tekrar yoğun açıcımı kullansak ya da röfle setiyle açanlarda var röfle setimi denesek? Açma işleminden sonra kahve bakır düşünüyoruz tutar mı?

Banada da önce açıp sonra küllü sarı boya demiştin, ben bugün 10-5 e boyuycam çünkü hem boyayı dün almıştım hem de henüz sarıya geçmek istemiyorum sarı daha sonra:) dipten kendi siyah saçım çıktı önce dibimi boyamalıyım yoksa uçlardan mı başlamalıyım?

10-5 zaten platine yakın sarıdır hayatım , o kadar açık bir ton içi. Açmanı önerdim 8 e kadar açma önermem ama 9-12 arası hatta 12 de şart yani.

Orial in üstüne boya elbet tutar ama radikal değişimler yapmadan , atıyorum açtınız sarı oldu saç ve kızıl boyadınız , inanın boya su gibi akar tutmaz aynı sarı kalır. Bu kadar radikal bir seçim yapmazsanız orialin üstüne boya tutar. Orial de önerim Loreal Platfiz dir. Bu bu balyajda felan kullanılır. Açma için pek tavsiye etmem , Loreal effasor daha az volümlü bir açıcı silici aslında ama kuaför dilinde silme açma demektir.

Boyama konusunda dibin var ise diplerden başla canım. Yoksa boylardan başlayabilirsin :)

Ablanın saçl okadar siyah boyanmış olacak ki açılmamış. Palette yoğun açıcı zaten çok da kuvvetli değil oreal kadar :)

amanın baya bi işi varmış bunun :KK53: ben market boyası deneyim en iyisi koleston kumralı bi deneyim bakayım nasıl olacak :26:
yardımların için teşekkür ederim :KK16:

Market boyasında koleston kullanma canım çok yıpratıyor. Olia al gerçekten şiddetle tavsiye ettiğim bir boyadır.

Ben daha önce hiç saçımı boyatmadım şuanki saçım koyu kahverengi bu yüzden biraz korkuyorum açıkçası. Kuaförde boyatmak istiyorum ama nasıl tarif ediceğimi bilmiyorum ve galiba bu rengi elde etmek için birkaç sefer gitmem gerekiyormuş bir anda olmuyormuş yardım edersiniz çook sevinirim:KK16:

Eki Görüntüle 965894

"Küllü kumral üzeri açık sarı krepeli dore balyaj istiyorum" demeniz yeterli. Sonuç harika olacaktır emin ol :)

canım şu an saçım loreal 7.43 orjinal saç rengim ise sarı

resimdeki rengi elde etmek için yarım tüp 7.43'e yarım tüp 8.00 katsam elde eder miyim? ya da nasıl elde ederim.

Eki Görüntüle 966083

(8.34 yazılmış ama kadının saçı o değil:))))
Koleston Perfect 8/44 denemenizi tavsiye ederim dorelik isterseniz biraz 8/34 katın. İstediğiniz tonu tuttaracaksınız %9 oksidan kullanmayı unutmayın ama saçınızı 1 ton kadar açmanız lazım. Buda açıcı kullanarak mümkündür .

selamlar benim saç rengim kumral güneşte koyu sarı gibi oluyor ben bu rengi istiyorum LOREAL açık kestane dore 5.3le Eki Görüntüle 966534 bu rengi elde edbilir miyim çok istiyorum. yada bu tonlarda ne açık ne koyu tatkı bi kahve önerir misiniz??*

10-5 zaten platine yakın sarıdır hayatım , o kadar açık bir ton içi. Açmanı önerdim 8 e kadar açma önermem ama 9-12 arası hatta 12 de şart yani.

Orial in üstüne boya elbet tutar ama radikal değişimler yapmadan , atıyorum açtınız sarı oldu saç ve kızıl boyadınız , inanın boya su gibi akar tutmaz aynı sarı kalır. Bu kadar radikal bir seçim yapmazsanız orialin üstüne boya tutar. Orial de önerim Loreal Platfiz dir. Bu bu balyajda felan kullanılır. Açma için pek tavsiye etmem , Loreal effasor daha az volümlü bir açıcı silici aslında ama kuaför dilinde silme açma demektir.

Boyama konusunda dibin var ise diplerden başla canım. Yoksa boylardan başlayabilirsin :)

Ablanın saçl okadar siyah boyanmış olacak ki açılmamış. Palette yoğun açıcı zaten çok da kuvvetli değil oreal kadar :)

Çok sağol dün bekledim cevap gelmeyince boyadım:) vaktim yoktu,oğlum öğlen uyuyunca boyadım:) mantık yürüttüm diplerim daha koyu ordan başlamam gerekir diye:) güzel oldu her yer eşit oldu saçım bir iki ton açıldı güzel bir kızıl oldu:) şimdilik böyle kullanıcam iki ay sonra sarıya geçmek istiyorum o zaman hangi numarayı kullanmam gerekir kızıllık kırılsın diye küllü olacak ama kaç numara:)

Ablamın saçına oryale cesaret edemiyorum tekrar paletteyle açsak sadece boyalı yerlere sürsek açılmaz mı benim saçımda da vardı siyah kendi saçımda siyah onunki kahve daha açık benimkinden ama çok tutmadı, bugün paletteyle yine deniyelim biz, oryalle saçını yakmaktan korkuyorum:18:

$Hilya (497)-horz.jpg

saçlarımın 1 yılda aldığı renkler bunlar son hali de turuncu. kalın telli olduğundan dayandı saçlarım çok şükür.
saçlarımı kahveden turuncuya kadar açtım açıcıyla bundan sonra platine yakın sarıya doğru nasıl hızlı bi şekilde koşabilirim evde boyuyorum her ay neye boyamalıyım da sarı olmalı turunculuk gitsin 4 ay içinde sarı olmalıyımm :KK43:

saçlarım epey işlem gördü şimdi balyajlı renk dısında olucak bnm sorum bakımıyla ilgilde bi öneriniz var m lastik saç uçları için:KK43::KK43::KK43:

Çok sağol dün bekledim cevap gelmeyince boyadım:) vaktim yoktu,oğlum öğlen uyuyunca boyadım:) mantık yürüttüm diplerim daha koyu ordan başlamam gerekir diye:) güzel oldu her yer eşit oldu saçım bir iki ton açıldı güzel bir kızıl oldu:) şimdilik böyle kullanıcam iki ay sonra sarıya geçmek istiyorum o zaman hangi numarayı kullanmam gerekir kızıllık kırılsın diye küllü olacak ama kaç numara:)

Ablamın saçına oryale cesaret edemiyorum tekrar paletteyle açsak sadece boyalı yerlere sürsek açılmaz mı benim saçımda da vardı siyah kendi saçımda siyah onunki kahve daha açık benimkinden ama çok tutmadı, bugün paletteyle yine deniyelim biz, oryalle saçını yakmaktan korkuyorum:18:

merhaba ablama 3 ölçü oryal vermişler saçını onunla açıcam birde sea colar 8/0 açık kumral vermişler onu ne zaman sürücem anlamadım kardeşin bilir demiş kadın:)

koleston perfect saç boyasını temin etmem yılan hikayesine döndü :) ama sonunda iki kutu 7/11 bi kutu da 7/3 alabildim boyama işlemini de yarın yapacağım sea123 yardımın lazım ben boyama esnasında nasıl ulaşabilirim sana :)

saçlarım epey işlem gördü şimdi balyajlı renk dısında olucak bnm sorum bakımıyla ilgilde bi öneriniz var m lastik saç uçları için:KK43::KK43::KK43:

BC coutture mi neydi onun acil kurtarma setleri yanmış saçlaara bire bir. Boynerde felan bulabilceğin cok güzel ürünler var :)

merhaba ablama 3 ölçü oryal vermişler saçını onunla açıcam birde sea colar 8/0 açık kumral vermişler onu ne zaman sürücem anlamadım kardeşin bilir demiş kadın:)

Ayol o seacolour ı hiç kullanma daha iyi çok kötü bir boya cidden söylüyorum bak akıyor hızlı. Ablanızın saçı için oriali ne marka vermiş oda önemli , sizin küllü orial e ihtiyacınız var dore oriel verdiyse allah bizi kurtara , %9 veya %12 oksidan ve Loreal Platfiz bu kadar. Bulamazsanız Kolestonun Blondor diye bir orial i var. Ondan kullanın benim bildiğim 1 e 1.5 formülü var yani 60 ml toz a 90 ml oksidan kullanılır. Saçı önce açıp üstüne 8.0 Loreal Majirel boyayın sonuç harika olur. Sarı sarı hoş tatlı bir renk olur

koleston perfect saç boyasını temin etmem yılan hikayesine döndü :) ama sonunda iki kutu 7/11 bi kutu da 7/3 alabildim boyama işlemini de yarın yapacağım sea123 yardımın lazım ben boyama esnasında nasıl ulaşabilirim sana :)

Ne zaman boyamayı düşünüyorsun canım ben sana tüm talimatları vereyim . Ona göre yani

Palette boyayacaksan 10-1 boyaman lazım. Ama dipleri açman lazım çünkü platine yakın sarı istersen açma şart. Palette yoğun açıcı ile kendi saçlarını açıp 10-1 boyayabilirsin :)

selamlar benim saç rengim kumral güneşte koyu sarı gibi oluyor ben bu rengi istiyorum LOREAL açık kestane dore 5.3le Eki Görüntüle 966534 bu rengi elde edbilir miyim çok istiyorum. yada bu tonlarda ne açık ne koyu tatkı bi kahve önerir misiniz??*

6.35 tam size göre ama biraz dore olacaktır . Yani turuncumsu olabilir size Koleston Perfect 7/77 öneririm.

Eki Görüntüle 966811

saçlarımın 1 yılda aldığı renkler bunlar son hali de turuncu. kalın telli olduğundan dayandı saçlarım çok şükür.
saçlarımı kahveden turuncuya kadar açtım açıcıyla bundan sonra platine yakın sarıya doğru nasıl hızlı bi şekilde koşabilirim evde boyuyorum her ay neye boyamalıyım da sarı olmalı turunculuk gitsin 4 ay içinde sarı olmalıyımm :KK43:

Biraz daha açmaya devam edin sonra her 15 günde bir 9.1 kullanın :)

Kızlar anlayamadığım bir şey var.Mesela benim saçlarım orta kestane doğal renginde.Diyelimki kumrala boyamak istiyorum.Kumralı elde etmek için üstünde kumral tonu yazan bir boya yerine başka bir boya mı almam gerekiyor saçımla ikisinin karışımının kumralı vereceği?

X