Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

başka bi konuda yine sordum.Eki Görüntüle 953527 şuan saçım koyu turuncu gibi bişey.üstler daha koyu altlar daha açık resimdeki rengi nasıl elde edebilirim.birde turncudan sarıya geçmek mümkünmü?

geçilir istediğiniz renge rahatça açarak ulaşabilirsiniz :) Evde palette yoğun açıcı ile açın üstüne loreal 8/34 boyayın istediğiniz tona ulaşırsınız :)

Ay canım benim cevaplamıştım da bağlantı kesilmiş gitmemiş gönderilerim ...
Tamam 8/32 ile 8/3 karıştırıp bir telde dene hoş bir ton olur diye tahmin ediyorum eğer koyu olurds 11. de karıştırıp dene canım . elindeki tonlar güzel yeni almaya gerek yok cnm :)

teşekkürederim çok öptümmm :KK70:

geçilir istediğiniz renge rahatça açarak ulaşabilirsiniz :) Evde palette yoğun açıcı ile açın üstüne loreal 8/34 boyayın istediğiniz tona ulaşırsınız :)

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAVIN İÇİN :))saçın üstü altı nasıl aynı ton olur ondada yardımcı olurmusun:))

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVAVIN İÇİN :))saçın üstü altı nasıl aynı ton olur ondada yardımcı olurmusun:))

Dipleriniz çıktıysa önce dipleri boyayın , sonra koyu yerlleri boyayın ve uçlar koyuysa çok boya sürün (1 kutu fazla almakta fayda var) açık yerlere ise boyayı daha az bekletmek üzere daha az sürün :)

Saçını 7.42 Emel acarın saçından boyamayı düşünüyordun en son yetısebıldıgım yazılarda :KK34:

Ne yaptın boyadınmı son durumu merak ediyorum Benimde bir ara aklımdan gecmıstı o renk :KK31:

Mrb kizlar. Ben saçlarimi koyulaştirmak istiyorum yardimci olurmusunuz. Şuanki rengim loreal koyu küllü kumral ama açık kahve gibi duruyor ve yıkandikça açılıyor hiç sevmedim bu halini. Bi öncesinde de açık kullu kumral boyamiştim. Eski den kahve tonları denemiştim o renklerden kalma kızıllıklar vardı onlarin gitmesi için küllü renkleri tercih ettim ama renkler hiç hoşuma gitmedi
şimdi kızıllaştırmadan nasıl koyu bi renk elde edebilirim?? Lütfen yardımcı olun.

Saçını 7.42 Emel acarın saçından boyamayı düşünüyordun en son yetısebıldıgım yazılarda :KK34:

Ne yaptın boyadınmı son durumu merak ediyorum Benimde bir ara aklımdan gecmıstı o renk :KK31:

Oooo canım benim onun üzernden 4 boyama geçirdim :))) kuaför 7:77 igora yaptı çok bakır oldum sonre evde kendim 7.43 boyadım hoş oldu onun üstüne 4/77 koleston kadife kahve yaptım. Siyah bir nevi sibel canın saç rengi oldu :) hoştu sonra şarap kızıla boyadım. En son şuanda açıp üstüne kızıl bakır boyadım ve hepsinde istediğim tonu tutturdum :) bu bakır kızıldan sonra tarcın bakır sonra artık yaz icin güzel 8.1 zemine balyaj attırıcam (plan yaptım rsmen :)))

Mrb kizlar. Ben saçlarimi koyulaştirmak istiyorum yardimci olurmusunuz. Şuanki rengim loreal koyu küllü kumral ama açık kahve gibi duruyor ve yıkandikça açılıyor hiç sevmedim bu halini. Bi öncesinde de açık kullu kumral boyamiştim. Eski den kahve tonları denemiştim o renklerden kalma kızıllıklar vardı onlarin gitmesi için küllü renkleri tercih ettim ama renkler hiç hoşuma gitmedi
şimdi kızıllaştırmadan nasıl koyu bi renk elde edebilirim?? Lütfen yardımcı olun.

Küllüyle 6.1 ile 7.0 karıştırıp boyayın :) doğal bir görünüm elde edersiniz. Koleston boyamayın çok koyu olur ama kızıldan kurtulursunuz :KK66:

$Ballı-karamel-saç-rengi-2013-150x150.jpg

Arkadasim selam :) bu sac rengi nedir? Kumraldan bu renge gecis nasil olur?kumral diyorum aslinda altin karamel ama soldu biraz rengi :KK66: tesekkur ediyorum simdiden

Dipleriniz çıktıysa önce dipleri boyayın , sonra koyu yerlleri boyayın ve uçlar koyuysa çok boya sürün (1 kutu fazla almakta fayda var) açık yerlere ise boyayı daha az bekletmek üzere daha az sürün :)

süpersin canım teşekkürler:)))

Oooo canım benim onun üzernden 4 boyama geçirdim :))) kuaför 7:77 igora yaptı çok bakır oldum sonre evde kendim 7.43 boyadım hoş oldu onun üstüne 4/77 koleston kadife kahve yaptım. Siyah bir nevi sibel canın saç rengi oldu :) hoştu sonra şarap kızıla boyadım. En son şuanda açıp üstüne kızıl bakır boyadım ve hepsinde istediğim tonu tutturdum :) bu bakır kızıldan sonra tarcın bakır sonra artık yaz icin güzel 8.1 zemine balyaj attırıcam (plan yaptım rsmen :)))

GEÇ mi kalmışım ben tühh :KK14:

E nasıl oldu o boyama resım varsa yuklermısın tatlım ya meraklar ıcındeyımm :KK52: . Balyajda guzel olur yazın iyi tercihh iyi plan aferinnn :KK31::KK52:

bu bahsettiğiniz boyalar loreal in mi?

Loreal biraz dore tutuyor o yüzden koleston öneririm ama koyu olmasını göz önüne alırsanız koleston derim. Koleston perfect ama normal koleston (markette satılan) hem saçı yıpratıyor hemde kötü sonuçlar veriyor ne yazıkki

GEÇ mi kalmışım ben tühh :KK14:

E nasıl oldu o boyama resım varsa yuklermısın tatlım ya meraklar ıcındeyımm :KK52: . Balyajda guzel olur yazın iyi tercihh iyi plan aferinnn :KK31::KK52:

Bakırın kuaförden çıkınca olan sonuç 7/77 Yoğun bakır: $image.jpg
Evde 7.43 Majirel Boyamam : $image.jpg
Şarap kızılım (4.60 ve 5.65 karışım): $image.jpg

Son düzenleme:
Ben palette 7/5 e boyuyorum ayni tonlardayim o zaman :)) tumden bi el atip canlandirayim.bi isik verip bakayim :KK66:
Aman diyim marketteki koleston almayın. İstanbuldaysanız Eminönünde tahtakale de zazahan var ben boyaları hep ordan aldım . Koleston Perfect diyin onlar anlarlar :)

X