Saç dökülmesii

kumsallarr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
10
1
30
6 aydır saç dökülmesi yaşıyorum 3 kere dermatoloğa gittim dahiliyeye ve kadın doğuma gittim arkadaşlar feritinim 26 demirim 56 ve d vitamin 11 çıktı diğerleri gayet iyi ama buna rağmen dermatologlar 3 doktorda strese bağlı dökülme erkek tipi yada genetik dökülme değil dediler hatta en son gittiğim doktor profesör Prozac verdi 🤦🏻‍♀️ ama ben kullanmak istemiyorum bu değerler normal mi lütfen saç dökülmesine sebep olur mu

Ben gunde 3 prozac kullanıyorum ama sacım hala yok😅 acaba 4 emi cıkarmak gerek.
Kısmı olarak haklılar ama yınede ıyı dusunmek lazım

Bende D vitamini eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ama doktora gitmekten yoruldum artık Prozac mantıklı gelmiyor

6 aydır saç dökülmesi yaşıyorum 3 kere dermatoloğa gittim dahiliyeye ve kadın doğuma gittim arkadaşlar feritinim 26 demirim 56 ve d vitamin 11 çıktı diğerleri gayet iyi ama buna rağmen dermatologlar 3 doktorda strese bağlı dökülme erkek tipi yada genetik dökülme değil dediler hatta en son gittiğim doktor profesör Prozac verdi 🤦🏻‍♀️ ama ben kullanmak istemiyorum bu değerler normal mi lütfen saç dökülmesine sebep olur mu
Tamam işte kansızlıktan ve d vitamini eksikliğinden dökülüyor saçlarınız.prozac bilmiyorum neden verdi ama.

Prozac cinsel istegi azaltıyor acaba testestorana bağlı dökülmeyi engellemek icin olabilir mi? Bence kadin doguma adetinizin 2. Günü gidin pcos olabilir

Tamam işte kansızlıktan ve d vitamini eksikliğinden dökülüyor saçlarınız.prozac bilmiyorum neden verd

Prozac cinsel istegi azaltıyor acaba testestorana bağlı dökülmeyi engellemek icin olabilir mi? Bence kadin doguma adetinizin 2. Günü gidin pcos olabilir
Kadın doğumada gittim reglimin 3. Günü kan verdim hormonlarım gayet normal bakıldı ultrasonla pcos değil strese bağlı dökülme dediler o yüzden prozac verdiler ama d vitamini düşüklüğüde duygu durum bozukluğu yapıyormuş o yüzden mi acaba diye düşündüm d vitamini düşük olan benimle aynı sorunu yaşayan varmı başka

Birşey diyicem değerlerin düşük benimkiler senden yüksek ben birsürü ilaca başladım cidden durdu sonra dermatoloji ye gittim adam değerlerin iyi dedi ilacı bıraktım yeniden dökülme başladı

Degerlerden emin miyiz kuzum googledan baktim pek anlamam ama dusuk gibi
Bende internetten bakıyorum düşük ama doktorlar resmen başından atıyorlar düzgün doktor bulmak çok zor prof bir dermatolog randevu için 1 ay bekledim bir ton muayene ücreti ödedim ve odaya girdim saçım dökülüyor deyince tabi gözlerim doldu ve yüzüme ve saçıma bakıp strese bağlı diyip prozac verdi ne yapayım bilmiyorum saçlarım çok azaldı

şampuana 2 tane doğum kontrol hapı ezip karıştırın ama vücuda değdirmeyin yıkarken. sadece saça. işe yarıyor cevremde çok yapan var. ama strese vs bağlıysa veya ırsi ise ona pek yapacak bir sey yok. ve kullandığınız şampuan tuzsuz olsun+banyo suyuna filtre taktırın.

Aynı durumu yaşadım ve çok kişinin tavsiyesi üzerine yves rocherin küçük yeşil şişeli kürünü aldım. İlk başta inanmıyordum yani bir vitamin vs yutulmadan geçmez diyordum ancak inanılmaz fayda etti saçlarım neredeyse hic dokülmuyor diyebilirim ancak stres gibi etkenlerden dolayı ise gerçek etkeni bulmak isteyebilirsiniz :KK17:

şampuana 2 tane doğum kontrol hapı ezip karıştırın ama vücuda değdirmeyin yıkarken. sadece saça. işe yarıyor cevremde çok yapan var. ama strese vs bağlıysa veya ırsi ise ona pek yapacak bir sey yok. ve kullandığınız şampuan tuzsuz olsun+banyo suyuna filtre taktırın.
Genetik değil ama stres etkiliyor sanırım denicem doğum kontrol hapını teşekkür ederim

Aynı durumu yaşadım ve çok kişinin tavsiyesi üzerine yves rocherin küçük yeşil şişeli kürünü aldım. İlk başta inanmıyordum yani bir vitamin vs yutulmadan geçmez diyordum ancak inanılmaz fayda etti saçlarım neredeyse hic dokülmuyor diyebilirim ancak stres gibi etkenlerden dolayı ise gerçek etkeni bulmak isteyebilirsiniz :KK17:
Bunu denemek için gittim oradaki bayanda benim gibi d vitamini ve demir eksikliği varmış ilaç kullandım kurtuldum dedi önce ilaçla tedavi ol dedi almadım 🤦🏻‍♀️

X