Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç bakım rutinimiz

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben pandemi öncesi çok para döktüm bu saça.ne duysam alıyordum kerastase çimento serisi yok saç botoksu yok saç serumları keratin bakımı.en son da saf keratin alıp yükledim 2 şişe.cıksss hepsi de boşa verilen para.şimdilerde 16 tl ye morfose milk şampuan alıyorum bir de elidor saç kremi 1 minute olandan.banyo sonrası diplere urban ın toniği var onu sıkıyorum nemliyken kaşıntıyı önlüyor uzatıyor da.en sonda morfose milk saç köpüğü var 40 a yakın fiyatı var onu sürüp elimle şekil veriyorum kendi kendine kuruyor.saç kırılması da bitti başka bakım da istemiyor artık saçım.saça vereceğim paraları kıyafete veriyorum daha iyi.
Morfose'un o milk therapy şampuanı bana hiç iyi gelmedi mesela. Çok sert oluyordu saçlarım onunla yıkayınca. Ama annemin saçlarını tan tersi yumuşacık yaptı. İnecto Argan yağlı kullanıyorum bu aralar memnunum.

john frieda toni guy organix hepsinden kullandım bol bol.sadece günü kurtaran ürünler.saçlara kafamızı takınca alıyoruz.artık akıllandım almıyorumm.mıadillerini buldum onları da indirim kollayıp alıyorum stokluyorum.cilt bakım ürünlerin de de öyle yaptım.valla bütçem rahatladı.

Morfose'un o milk therapy şampuanı bana hiç iyi gelmedi mesela. Çok sert oluyordu saçlarım onunla yıkayınca. Ama annemin saçlarını tan tersi yumuşacık yaptı. İnecto Argan yağlı kullanıyorum bu aralar memnunum.
inecto ben de de var serumu.devamlı kullanırım uygun da fiyatı.

Bir süredir syoss'un curl me saç kremini övüyorlar. Baktım içeriği de temiz. Saç kremim bitsin onu deneyeceğim. Fiyatı uygun miktarı da fazla. Saçlarım dalgalı olduğu için ağırlaştıran ve kurutan şeyler kullanmak istemiyorum.
syoss almıştım saçımı kazık gibi yaptı attım çöpe kızdım.asla almam bir dahaaa

Olsun kız neyin kötüsü🤲🤲
Benim ev seninkinden 2 az🤣🤣
benimki 18 bin eder yıllık ama başka şehşrde olduğundan ve uğraşmak istemediğimden güvenilir kişilere uyguna veriyorum hep.tek şartım peşin vermeleri.ilerde kız da meslek sahibi olunca ondan da harçlık alırsam geçinir giderimm.boşa doktor ol demiyorum çocuğa :KK45: .ben de ev alayım tokiden dedim 2+1 amanınn fiyatlar uçmuşşş.almam mümkün değill.alıp kiraya verecektim annemin evini satıp üstüne ekleyip.100.000 eklemiş fırsatçılar.sanki 100 bini sokaktan topluyoruz

İyi akşamlar, bugün saçlarımı yıkadım. Plump yöntemini kullandığım için biraz daha hacimli durdu ve sanki dalgalarım daha belirgin. Yavaş yavaş biraz da kendime uyarlayarak curly girl methoda geçmeye çalışıyorum😊
IMG_20211115_180655.jpg
IMG_20211115_180617.jpg

X