Vücut Kremleri Sabun kullanmak

Vücut kremleri, losyonlar

mazosistin_mutlulugu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
398
114
Arkadaşlar kesede sabun kullanmanın zararı varmı?duş jeli kullanmanın faydaları nelerdir?şimdiye kadar sabunun zararını görmedim vücudumda kurumada olmadı ama yinede sizce duş jeli kullanmalımıyım?

ben sabun kullandığımda vücudumun çok gerildiğini hissediyorum ve rahatsız oluyorum duş jeli nemlendırdığı için daha çok sevıyorum

nedense duş jeli ile temizlendiğimi hissetmiyorum. zeytinyağlı bi sabun kullanabilirsin ardından mutlaka vücut yağı sür ama, çok faydasını görürsün.

Arkadaşlar kesede sabun kullanmanın zararı varmı?duş jeli kullanmanın faydaları nelerdir?şimdiye kadar sabunun zararını görmedim vücudumda kurumada olmadı ama yinede sizce duş jeli kullanmalımıyım?

ben genelde duş jeli kullanırım ama yazın daha dikkatli davranıyorum çünkü yazın duş jeli sivilce yapabiliyor vücutta.. ama kışın problem yok...

sevgiler

Duş jeli iyi bir temizlik sağlamıyor.
Arada kokusu için vs. kullanıyorum ben de ama sabun da mutlaka kullanıyorum.
Duş jelinden sonra cildinizi ovuşturunca kayar gider, ölü derileri temizleyemezsiniz çoğunlukla.
Duru'nun Türk Hamamı diye bir sabunu var mesela çok güzel o eski sabunlardan kokuyor. ve kiri çok güzel temizliyor. Geleneksel bir sabun :)
2957-4402-thickbox.jpg

Bir de çok sevdiğim Lush'ın "Honey I washed the kids" isimli bir sabunu var ballı. Çok ama çok tavsiye ederim. Hem yumuşacık yapıyor hem de kirleri güzel temizliyor.
images

Temizlik için duş jeli kullanmak yeterli gelmiyor bana, güzel koksa da kirleri temizlemiyor :KK43:

dove sabun çok iyi geliyor ve cildi nemlendiriyor.
eğer kuruluk oluyorsa,niveanın goldenes olbad duş yağı var hem nemlendiriyor hemde hoş bir koku bırakıyor.

X