Sabah kötü akşam iyi

Gittiğiniz psikiyatri ile görüşün belki de ilaç dozu ile alakalı bir durum olabilir. İlaç kullanma sebebiniz ne tam olarak bilmiyorum fakat bazı rahatsızlıkların atak dönemleri oluyor. Dediğim gibi size en doğru bilgiyi verecek kişi kontrole gittiğiniz psikiyatri olacaktır. Eş zamanlı olarak terapiye de giderseniz size daha faydalı olur.
Depresyon ve anksiyete için kullanıyorum

sen olumsuz düşünme ne kadar kötü düşünürsen o kadar içine çeker o düşünceler seni kalbini ferah tut emin ol her şey bir süre sonra rayına oturacaktır.

Terapi almak için 3 psikolog degıstırdım her birine 2 ser seans gittim.Biri ilaçsız olmaz dedi ilaca başladım.Biri emdr yapalım dedi korktum.Biri de duz sohbet etti umudu kestim
Emdr den niye korktunuz?Korkulacak bir şey değil ki.Ben o yöntemle hafızamdan gitmeyen,geceleri uyutmayan travmatik bir görüntüyü sildim..

Terapi almak için 3 psikolog degıstırdım her birine 2 ser seans gittim.Biri ilaçsız olmaz dedi ilaca başladım.Biri emdr yapalım dedi korktum.Biri de duz sohbet etti umudu kestim
iyide siz terapi almamışsınız ki anemnez evresinde kafanıza göre takılmışsınız. EMDR korkutulacak birşey değil, o gün başlasaydınız şuan bu şekilde değildiniz ilerleme kaydetmiştiniz. İğneden ,neşterden de korkuyoruz ama gerekli olunca o neşter ete değiyor. EMDRdan korkmayın . Tamamen kafanıza göre davranmışsınız, alerji hastalıgına baş ağrısı kesici kullanmak gibi olmuş sizin iş. Kusura bakmayın size kızdım.

Kafanıza göre iş yapmayın. İlaçlarınızı kullanıp doktorunuza düzenli olarak gidin. Deneme tahtası olmak istemiyorum demişsiniz ama her ilaç herkese iyi gelmez, hemen etki de göstermez sabırlı olun. Geçmiş olsun.

X