Sab simplex ve zinco kaçar damla vereyim

babaddyaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
180
73
26
Kullanan varsa… metsil bir işe yaramıyor
Sab ve zinco deneyeyim mi
Bağırsakları gazla dolu dedi
1.5 aylık bebiş

Kullanan varsa… metsil bir işe yaramıyor
Sab ve zinco deneyeyim mi
Bağırsakları gazla dolu dedi
1.5 aylık bebiş
Size bir tavsiye vereyim. Bebeğinizin vücudunu nemlendirirken masaj yağı ile karın üzerine L, o, v, e harflerini tek tek yazacak şekilde parmak uçlarınızla hafifçe baskı yapacak şekilde uygulayın. Birkaç defa bu şekilde masaj yaptığımda benim bebeğimde çok işe yarıyor. Bağırsak çıkışı sol tarafta olduğu için harf bitişi de bağırsak çıkış yönüne denk geliyormuş bu da bağırsakta hareketlenmeye sebep oluyormuş bir yerde görmüştüm. Umarım işinize yarar

Size bir tavsiye vereyim. Bebeğinizin vücudunu nemlendirirken masaj yağı ile karın üzerine L, o, v, e harflerini tek tek yazacak şekilde parmak uçlarınızla hafifçe baskı yapacak şekilde uygulayın. Birkaç defa bu şekilde masaj yaptığımda benim bebeğimde çok işe yarıyor. Bağırsak çıkışı sol tarafta olduğu için harf bitişi de bağırsak çıkış yönüne denk geliyormuş bu da bağırsakta hareketlenmeye sebep oluyormuş bir yerde görmüştüm. Umarım işinize yarar
Denedim
Doktora da söyledim
Gazlı bebek gazlıdır masaj çok da etki etmez dedi
Önemli olan beslenme sonrası en az 20 dk gaz öıkartmakmış

İkizlerim 40 günlük değillerdi kullanmaya başladığımda, prematüre bebekler. Bizde işe yaradı, ikisi de kolik, masaj , ılık duş , her şeyi denedik ama gaz için sab simplex işe yaradı. Doktorumuz 10 gün düzenli kullanın sonrasında ihtiyacınız olduğunda kullanırsınız dedi.

Laktaz Enzimi İçeren Takviye Edici Gıda relamax bunu bi sorun bizd3 sadece bu iyi gelmisti

X