Saatlerden anlayan arkadaşlar

chiLL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2012
7.732
8.224
Pek dert sayılmaz ama hem cevap bulmak adına hemde başka uygun yer bulamadığım için konuyu buraya açıyorum.

Ben kendime güzel bir saat almak istiyorum. Saatlerden anlamam . Yıllarca swatch kullandım. Artık daha iyi bir saatim olsun ve 2-3 sene sonra çekmeceye kalksın istemiyorum.
27 yaşındayım kendime söyle altın sarisı cok klasik olmayan güzel bir saat alacağım. BütçeM max 1000tl. Bana parayi çöpe atmamam için yardımcı olabilecek saatten anlayan arkadaşların önerileri gerekiyor. Bu fiyatlarda hangi markayı tercih etmeliyim?

Micheal kors da model beğenemedim.
Şuan aklımda guess var ama dogru bir secim mi olur bilemedigim icin kararsiz kaldim . teşekkür ederim

Fossil, Michael Kors ve Tommy Hilfiger da güzel modeller bulunabilir o fiyata. Eşim saat sektörünün içinde. Daha detaylı sorarım ona da.

MK5556 bu da güzel ve diğerine göre daha hafif bir saat, bu da hem spor hem klasik kullanılabiliyor.

Eğer istersen koluma takıp foto çekebilirim senin için bu paylaştıklarımı.

Fossil, Michael Kors ve Tommy Hilfiger da güzel modeller bulunabilir o fiyata. Eşim saat sektörünün içinde. Daha detaylı sorarım ona da.
Ah evet çok güzel olur.
Tommy den istemiyorum da. Fossil i de bilmiyorum. Önerisi ne olursa artık onu da dikkate alıp karar veririm

MK5556 bu da güzel ve diğerine göre daha hafif bir saat, bu da hem spor hem klasik kullanılabiliyor.

Eğer istersen koluma takıp foto çekebilirim senin için bu paylaştıklarımı.
Sen tüm koleksiyonunu bir Dök bakalım

Sen tüm koleksiyonunu bir Dök bakalım

Gold 3 tane MK var, onları çekerim birazdan :) Bileklerin ince midir yoksa normal mi?

Esasında şöyle para biriktirip bir tane platin rengi Rado alsan, ömür boyu kullanırsın, klasik bir model seçersen asla sorun yaşatmaz.

Benim bileklerim ince ama ellerim küçük değil . Bilek bitince kalinlasiyor. Küçük ince saat hiç yakışmıyor. Büyük saat orantisizligi kapatıyor biraz bilegimdeki.

At canım bekliyorum şu dediğin saate bakayım birde nasilmis :)

Benim de bileklerim incedir ama boy itibari ile ellerim ince ve uzun. O yüzden ben de minik saatlerin pek yakışmadığı kanaatindeyim. 3 gold büyük, 1 gold küçük ve 1 platin dikdörtgen ekliyorum. Aşağı yukarı kafanda zaten model karşılaştırması yaparsın.

Teşekkür ederim ugrastiriyorum seni. Rodaya da baktım 1 yıl daha beklemem lazım onu almak için :)

Tissot alin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…