Saati 5.5 tl ye bebek bakmak

Anne de bomba tv izleyip dil öğrenilseydi tüm ergenler erkenler almanca biliyordu şu anda.
Bilmeden yargılamaya devam.Bebeğin annes babası bebekle rusça konuşuyor ben Türkçe.Çizgi filmlerde rusça bebek şarkısı falan yani bu annesinin talebi.Bebekler çok zekidir dil gelişimleri çok erken yaşta başlar.Yoksa bizde biliyoruz sadece çizgi filmle dil öğrenilmeyeceğini.

Hiç öyle bir şey düşünmedim ayriyetten biz konuşup anlaştık üstte okursanız görürsünüz artık yoruma gerek kalmadı.Böyle düşünerek sadece günahıma girersiniz bebeğe bakan benim siz değilsiniz.İçimi bilmiyorsunuz istediğinizi düşünün sadece günahımı almış olursunuz sorun yok

Aylık 1250 mi? Çok az değil mi, neden piyasayı araştırıp ona göre pazarlık etmiyorsunuz? Part time bi kafede çalışsanız daha çok alırsınız.
Üstte yazdım ben öğrenciyim daha önce sigortalı işe girdim sigortam kesildi 2 ay için riske atmak istemedim.Zaten tam zamanlı da asgari verecekler.Saat aşımlarında mesai ücreti verecekler.Birde beniş hergün bir saat uyuyır aktif olarak günde 5 saat bakıyorum ve bebeği kardeşim gibi seviyorum.Sigortayı riske atamadım o yüzden sigortasız buldum özellikle

Anlaşma makul hatır gönül işini kenara bırak. Çocuk çok tatlıdır şuan tahmin edebiliyorum ama bu kurallardan şaşma. Bir kaç aya da yine değiştirme.

Çocuğa siz bakıyorsanız sizin sorununuz.
Televizyon izleme ile dil edinimi arasında ters oran vardır yalnız. Televizyon izlemek dil gelişimini hızlandırmaz
Bilmeden neden yorum yapıyorsunuz anlamıyorum.Bebeğe ben kendi kafama göre izletmiyorum herhalde annesinin talebi bu yönde :)Ayriyetten sadece çizgi filmle dil öğrenilmediğini 5 yaşındaki çocuk bile bilir.Bebeğin ebeveynleri rusça konuşuyor ben Türkçe konuşuyorum.İzlediği şeyler zaten rusça çizgi film,bebek şarkıları falan

Anlaşma makul hatır gönül işini kenara bırak. Çocuk çok tatlıdır şuan tahmin edebiliyorum ama bu kurallardan şaşma. Bir kaç aya da yine değiştirme.
Aynen şu an iyi asgarinin yarısını veriyor günde aktif olarak 5 saat bakıyorum bana yeter beni anlaması bile yetti bana

bu konu son kez konusulup kesınlesecegı zaman aynen burdakı gıbı konusun sızı kım işe aldıysa onla konusun calısacak olan sızsınız ve ıstedıgınız sartlarda calısma ortamı arayabılırsınız sorarsınız onlara uyarsa ne ala uymazsa sızde ona gore yolunuzu cızersınız en azından
[/QUOTE]
Haftada 6 gün 6 saat 1250 yaptı artı saat geçerse mesai ücreti verecek ben talep etmeden kendi söyledi.Bebek hergün bir saat uyuyor yani ben aktif olarak hafta da 30 saat 1250 t çalışmış olucam.Bu şekilde anlaştık oğlu kumpas çevirmiş ben saati artırdığını bilmiyordum bana sadece saat aralığını değiştirdiğini söyledi dedi.Bebeğin babası bebek ben gidince ona kalmasın diye kumpas çevirmiş

Yabancı dil konusunda ben o arkadaslara katılmıyorum ,ortaokul ve ilkokul çocuğum var ek ingilizce dersi dışında alt yazı olan veya olmayan cizgi flim ve sinema filmi izlettim gayette faydası oldu,ayrıca annesi izin veriyormuş bu konuda kimseye söz düşmez, siz annenin dediklerini yapın gerisini bosverin

Keşke daha küçükken izletseydim diye düşündüğüm bile oldu kelimelere kulakları aşina olurdu.

İyi de ben kendi kafama göre bebeğe tv izleymiyorum bunu nerden çıkarttınız merak ediyorum? Bebeğin annesi bunu özellikle talep etti ebeveynler rusça konuşuyor ben Türkçe konuşuyorum.Daha iyi oturması için rusça çizgi film, bebek şarkıları izletmek kadar normal olan ne var.Bebek 6 saatten 1.5 saat anca uyuyor o da çok nadir.Onun dışında 6 aylık bebekle aralıksız 6-7 saat nasıl bir oyun oynanabilir ya da ne oynayabiliriz.Hadi ben oynadım diyelim beneğin annesinin öyle bir vakti yok.Sadece çizgi filmle zaten dil öğrenilmez bunu herkes biliyor.Ama evde 2 ayrı dil konuşuluyor bebek iki dili de anlıyoru.Bebekler sandığımızdan çok küçük yaşta çoğu şeyi anlayabilirler,sandığınız gibi anlam karşması da olmaz

katılıyorum
bende 1 yastan 2 bucuk yas arası aktıf olarak ozel olarak arastırıp secıp ups ye aktararak tv den ıngılızce ve turkcesıyle sarkılar-hayvanlar-rakamlar-harfler-renkler-oyunlar-cocuk dans muzıklerı danslarıyla beraber ızlettım ve dınledı hergun. hepsının ıngılızce ve turkcesını bu sekılde ogrendı benım ıngılızcem kadar ıngılızcesı var suan tam olarak bu yontemle ogrendı napalım cocugu 4 yasında amerıkaya dil ogrensın dıye gonderebılsek gonderırdık :) pedogog eslıgıyle hazırlanmıs cok guzel cocuk vıdeoları var

Size bir türlü cevap yazamadım uygulama kafayı yedi.Konuştuk kaynanayla oğlumu bana saati artırdığını söylemedi ,müşteri gelince ben geç çıktığım için saat aralığını değiştirdiğini söyledi bende o yüzden benimle ne konuşacağını anlamadım dedi.Ben gidince bebekle babası bir saat ilgileniyor.Bebeğe bakmamak için kumpas yapmış resmen..Ah bu erkekler..Onun dışında saatim yine aynı haftada 6 gün 6 saat 1250 tl yaptı mesaiyi de ben söylemeden kendisi söyledi.Bundan sonra geç çıkarsan saat başı 10 tl vericem dedi.Hiç öyle hesapçısın falan demedi ya da kızmadı tamam dedi.Ben hiç saat olarak hesaplamamıştım dedi.Bugüne kadar bende hesaplamamıştım.Annem 10 saat bakacak asgari alacak zaten buna önceden tamam demişti sadece ek olarak yemek istiyorum dedi.Zaten normalde de ben yapıyordum gelin yapmıyor yemek haftada bir kez belki.Annem için bu iş iyi 10 saat ayakta durmaz ve beneği çok seviyor birlikte oynuyorlar.Zaten bebiş hergün 1 saat uyuyor aktif olarak 5 saat bakıyorum haftada 30 saat yapıyor 1250 t benim içim yeter .Sigortam yine dönmez diye riske atamıyorum.Herkes hesapçı demiş ama hesapçı olsam en başından hiç bakmazdım bu ücrete.Bebeği kardeşim gibi sevip bakıyorum

Okuduğunuzu anlamadınız sanırım. Mesajımda çocuklar TV ile dil öğrenir gibi bir iddiam olmadı. Aksine siz annesi bunun için izletiyor dediğiniz için bende bu şekilde destek değil köstek olursunuz dedim.

Annesi size izlet dese bile sizin doğrusunu ona açıklamanız gerekir. Çünkü çocuğa siz bakıyorsunuz. İşini hakkıyla yapmak bunu gerektirir. Göz göre göre çocuğun gelişimini baltalamak istemezsiniz değil mi?

Üstte çizgi filmden dolayı bebeğin annesini yetersiz gören arkadaş var ne diyim bilemedim.O kadar eğitim fakültesinde ders aldım hiç böyle bir şey duymadım.Yabancı çizgi film ve şarkılar dil konusunda oldukça destek sağlarlar devam etmelisiniz bence Ne toyluğum kaldı ne cahilliğim bi çizgi filmden dolayı

Siz anlamamışsınız asıl ben size çocuklar tv ile dil öğrenir dediniz demedim ,tam tersini dediniz çünkü.Başka yorumlara bakarsanız dil öğrenimine ne kadar destek olduğunu görürsünüz.Ayrıca eğitim fakültesinde biz böyle görmedik gayette normal ve yararlı bir şey siz kendi çocuğunuza öyle yaparsınız

Ortaokul ve ilkokul eşit değildir ama burada bahsettiğimiz dil gelişimi açısından kritik dönem tabir ettiğimiz dönemde olan bir bebek. İkisi elma ile armut. yoka 6 yaş çocuğuna da dil öğrensin diye çizgi film izletilir.

hesapcı ınsan bu kadar uzun sure calısmaya bu kadar az paraya tamam demezdı fazladan mesailere kalmıssınız ustelık devamlı ...

tatlıya baglanmasına sevındım sızde o duzene bebege ortama alıstınız sonucta gıtseydınız onlardan daha cok sız magdur olabılırdınız heryerde calısılmaz herkesle calısılmaz belkı hemen ıs bulunmaz yenı duzene hemen alısılmazdı falan... sızın ıcınde onlar ıcınde ıyı olmus anlastıysanız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…