Rüyayla gelen işaret, hamile kalmak icin dua

10 okudum kalan 910. Ben bu duaya asik oldum Allah insallah butun gunahlarimizi affeder size saglikli bebekler nasip eder benim de hacetimi kabul eder amin.

Ne guzel bu kadar istekli okuyusunuz
Rabbim sizinde niyetinizi kabul etsin insallah
10 okudum kalan 900

Bu ayet değil ama bilin istedim.

"Rabbim karsimiza durduk yere bi ayet cikartiosa onu okumamizi istiyodur. Bunu okuosan belki seninde karsina durduk yere cikarmamistir."

Ben bu sozu bi yerde okudugum icin yazmak istedim hatta tirnak icerisinde yazdim. Bu duanin ayet oldugunu belirtmedim. Ayrica ole yazmis olsaydim da ameller niyetlere gore degerlendirilir. Yinede tesekkurler.

Canim mazeretliyim ama tam olarak emin degilim mazeretliykende bu dua okunurmu?
Eger okunursa devam ederim insallah.
Ben okunur diye biliyorum.

Ayet Kuran’da geçiyor manasında anladım ben. Yanlış olmasın Allah’a iftira olmasın diye düzeltmek istedim. Amel niyet işi bu durumda geçer mi bilmiyorum. Allah demez mi kitabı niye okumadın diye. Kötü bir niyetle yazmamıştım anlayacağınız.

Ruyanız hayr olsun inşallah keşke burda yazmasaydinız ruyanızı böyle rüyalarin anlatılmaması daha makbuldur diye söylerler. Salaten tüncina duası ayet degil duadir ve farz namazlarından sonra okunması gerekir. Fazileti çok büyüktür. 1000, 1001 veya en büyuk deger 1111dir. Rabbim kabul eylesin insallah.

Amin canim dogru bi an okuyalim derken yazmis bulundum Rabbim hayirlara vesile etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…