Rüya Yorumları Rüyamı yorumlarmısınız bilinçaltı mı

bilmiyorumkxdk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
14
-2
27
Eski sevgilimi gördüm uzaktan görüyorum birşeyler anlatıyor oturmuş beyaz demir bi sandalye şekilli sandalyeler olur ya herşeyi konuşucaz diyor birşeyler daha gördüm ama hatırlamıyorum 1 ay oldu ayrılalı ciddiydi aileler biliyordu sadece tanıştırmadık

Başlığınıza istinaden cevap veriyorum. İlahi sistemin rüya sözcüsü olarak evet bilinçaltı rüyası bu, umutlanmasın dediler.

Bilinçaltı olduğunu hiçkimse bilemez kardeşim. Belki umudun tekrar konuşma yönündedir. Veya her gördüğün her rüya çıkıyordur ama o zaman da buraya yazmazdın zaten.

Her zaman dediğim gibi, hayatımızda görevi biten 1 saniye bile durmaz gider.

Başlığınıza istinaden cevap veriyorum. İlahi sistemin rüya sözcüsü olarak evet bilinçaltı rüyası bu, umutlanmasın dediler.

Bilinçaltı olduğunu hiçkimse bilemez kardeşim. Belki umudun tekrar konuşma yönündedir. Veya her gördüğün her rüya çıkıyordur ama o zaman da buraya yazmazdın zaten.

Her zaman dediğim gibi, hayatımızda görevi biten 1 saniye bile durmaz gider.
Rüyalarım çıkıyor ama anlamlandıramıyorum yani bişey olucağı zaman rüya görüyorum

Bilinç altı rüyası, herşey yarım kalmış hissiyatiniz var, oturup konuşmak istiyor ve karşı taraftan bir hareket bekliyorsunuz.Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.Kafa yormaya gerek yok.....

X