Rüyamda kendimi sürekli hamile görüyorum

BlairWaldorf_23

Be your own hero !
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
538
406
Merhaba hanimlar.
Uzun süredir rüyalarimda kendimi sürekli hamile görüyorum.
Ben bekarim fakat 8 yili askin bir iliskim var. Sevgilim benden yaklasik 500 km uzakta yasiyor ama durumlar el verdikce ayda bir en gec iki ayda bir görüsebiliyoruz.
Ben bu rüyayi uzun süre önce de görmüstüm, hatta o Zaman dogum yaptigimi ve ailemin cocugu gizlice baskasina verdigini görmüstüm rüyamda. Bir oglum olmustu ve adini da bana sormadan koymuslardi. Bebegi hic görmedim.
Simdi yaklasik bir kac aydir neredeyse haftada bir defa kendimi rüyalarimda hamile görüyorum.
Her defasinda su anki sevgilimin cocugun babasi oldugunu biliyorum fakat evli degiliz. Rüyalar hep farkli yerlerde farkli sekilde olsa da babasi hep sevgilim ve biz evli degiliz. Ailem beni disliyor ve sürekli asagiliyor.
Rüyalarda cogunlukla öyle hamileligin ilk evrelerinde degil en az 5-6 aylik hamile oluyorum yani karnim baya belirgin oluyor.
Cok etkisinde kaliyorum bu rüyalarin acaba bir bilgisi veya önerisi olan var midir?

Bilinçaltının baskıladıklarını rüyalarınızda görüyorsunuz.
Açıklaması bu kadar basit.
Yaşadığınız ilişkinin yarattığı huzursuzluklar.

Bir kac sitede rüya tabirlerine baktim, aslinda yorumlar negatif de degildi fakat niye sürekli ayni seyi gördügüme bir anlam veremiyorum bir türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…