Rüyalarınızda Değişiklik Var mı?

Arkadaşlar nasıl resim eklicem ve tickeri nasıl eklicem. Yardım edersiniz sevinirim

Ben zaten öyle sık rüya görmezdim. Şimdide görmüyorum. Daha doğrusu mutlaka görüyorumdur ama hatırlamıyorum gördüklerimi. Keşke görebilsem bebeğimi, çok merak ediyorum.

merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin .. agustosda dogacak bebişlerin listesi olan konuya dogum tarihini ve cinsiyeti yazarsan senide listemize ekleyelim.. rüya ya gelince evet bende 8. ayda enteresan rüyalar görüldüğünü duymuştum. ama bunun sebebide bence biraz psikolojik çünkü dogum yaklaştıkça kedimizce hayaller kurmaya başlıyoruz buda dogal olarak rüyalarımıza yansıyo..ben herzaman çok rüya gören biriydim halada öyleyim ama kızımı bir kaç kere rüyamda gördüm bilmem ona benzermi ama çok şirindi uyanıncada çok üzüldüm ve bian önce dogmasını ve ona kavuşmayı istedim..

resim eklemek için google dan tıklıyosun gözat a tıklayıp resmi seçiyosun resize image diye bir bölüm var oradan resim ebatlarını 800-600 olarak ayarlayıp host it tıklıyosun çıkan url lerden baştan 2. kutucuğu(sonunda forums1yazanı)kopyalayıp yapıştırıyosun.

kendi isminin oldugu yere resim eklemek istiyosan kontrol panelinden kullanıcı avatar bölümünden resmini ekleyebilirsin canım...

Çok tşk ederim unvere?! İsmini bilmiyorum. Bu arada bende aynı dediğin gibi rüyalarımda kızımı görüyorum hatta onu koymayıdüşündüğüm isimle seviyorum! Hayırlısı!

ben hiç bebeklerimi görmedim dogru rüyamda topu topu 3 kere görmüşümdür belkii...ama oglumdayken devamlı görürdüm ..

Sanırım hamilelikte bilinçaltı son hıza erişiyor.Ben 2 aydır arkası yarın tadında rüyalar görüyorum,ilginç tarafıda hepsini hatırlıyorum.Birine anlatacak olsam saatler sürer sanırım.Hamilelik öncesinde rüya bile görmeyen görsede hatırlamayan bana neoluyor anlamıyorum:))))
Buarada kızımı rüyamda 1 defa gördüm,aslında aklımdan geçirdiğimden çok farklıydı ve bir süre tesirinde kaldım.Bu tür rüyalar elbette çok düşünmekten ve şuan hamileliğimize ve bebişlerimize hadaflenmemizden kaynaklı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…