Rüyalardan anlayanlar yardimmm

6 aylık evliyim 6 aydırda elime fincan almadim esim istemiyor diye .

Merhaba cnm ben anlarım biraz senin bence bilinç altında aldatılma korkusu olabilir normalde düşünemezsin belki ama o bilinç altı gerçekten bazen etkiliyor benimde rüyalarım çıkıyor gerçekten ama takılmayın tedirgin olman eşinede yansır

Sizin desteğe ihtiyacınız var...

Bende son zamanlarda cok görüyorum eşim birdaha Esra Erol'un programını izleme dedi.malum programda hep aldatan eşler var.sizde böyle programlar izliomusunuz

Yansitmiyorum ona kendimi tutabiliyorum şükür ki ama işte icim daralıyor

hemen yorumluyorum :)
eşinizin sizden gizlediiği birşeyler var ama bu aldatılmak değil öyle düşünmeyin sizden habersiz birşeyler karıştırıyor siz bunu öğrenecksiniz . nasıl yorum ama :)

Aslında eşinize çok bağlı olduğunuzu kıskandığınızı gösterir bu rüyaların anlamı bence başka şeyler düşünmeye çalışın eşinizle aranızda bir problem aldatılma vs yoksa unutun gitsin aklına karpuz kabuğu da sokmayın rüyalarınızı eşinize anlatarak kısaca anlatmayın suya anlatın derler banyoda falan suya anlatın aksın gitsin

Denerim

kk ya çok takılııyorum artık ve bir derdim vardaki konuları çok takip ediyorum. burdaki konuları okudukça ben de sürekli aldatılma rüyası görmeye başladım, bilinçaltını biraz temizlemek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…