Rüyalardan anlayanlar yardimmm

Nurozden

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
318
406
Ben sürekli rüyamda aldatildigimi görüyorum. Eşim evden işe işten eve bi yere gitmez ne zaman arasam acar ne zaman dükkana gitsem orda olur benden habersiz bir yere gitmez. Telefonu da hep göz önünde ama ben bu rüyalardan kurtulamıyorum birde söyle bir sorun var ben ne rüya görsem çıkar o yüzden endise ediyorum Bugün de rüyamda telefonunu kurcaladım ve beni aldattığını öğrendim sonra kızla yüzleştim aynı kızı daha öncede görmüştüm rüyamda yine onunla aldatıyordu beni , azeri bi kız ( normal hayatta tanımadığım biri ) itiraf ediyor elimden geldiğince yanına gidiyorum yanında oluyorum diye sonra kıza bi tekme atıyorum eşimede tokat orda bitti rüya . Nasıl kurtulcam bu rüyalardan çok sıkıldım artık nerdeyse hergun görüyorum çok yoruldum Takıntı mı ? İlahi bir işaret mi ?

bir kere rüyayı gördünüz, takıntı yaptınız, sürekli aynı rüyaları görmeye başladınız. birbirini tetikliyor. rüyaların gerçekle yani sizden bağımsız olan dünya ile alakası yoktur. sadece sizin bilinçaltınızla alakası vardır.

Nasıl kurtulcam bu rüyalardan çok can sıkıcı bir hal almaya başladı

Bilinçaltınızda bir yerlerde hep bu aldatılma endişesi yatıyor olabilir. Bende de şu var mesela bugün bir şey düşündüm ya da yaşadım kafama taktıysam akşamına rüyamda görüyorum. Sizde endişelenip çok fazla düşünmeyin. Bakın eşiniz sizden bir şeyler saklayıp gizli gizli işler çevirmiyor. Ne güzel. Sizde kasmayın rahat olun.

Bu zamana kadar ne rüya gördüysem cıktı . Hislerim de kuvvetli fal da bakabiliyorum.
Fal bakmak başına kötü enerjileri topluyor. Ben fal baktirirken çok kötü oluyordum, bıraktım. İçine şüphe düşmüş zaten. Eşin farketmeden bakacak gibisin. Hayırlısı olsun artık

Sorun da o hiç takmıyordum ki rüyaları ama her gün her gün olunca bunalıma girdim 1 ayı geçti bugün artık illallah ettim

Sorun da o hiç takmıyordum ki rüyaları ama her gün her gün olunca bunalıma girdim 1 ayı geçti bugün artık illallah ettim
Eşinize açın konuyu. Dertleşin destek olur size. Anlatın içinizde daha da büyümeden her şeyi anlatın. Allah yardımcınız olsun

Bu zamana kadar ne rüya gördüysem cıktı . Hislerim de kuvvetli fal da bakabiliyorum.
Iste tüm bunlar belkide yaptığınız günahın (fal bakmak,inanmak)vesvesesi.tabi burda sadce günah olduğunu bildiğim için bu yorumu yaptım yoksa bu konu hakkında çok bir bilgim yok.bide çok takmissinizsin sürekli biseyi düşünürseniz artık bilinçaltınızda yer edinir ve rüyalarınıza girer. Eşinize güvenmeyi deneyin takıntınızdan vazgeçin baktınız olmuyor eşinizle konuşmayı deneyin.

Ben bunu anladım burada türk toplumunun kadınları işkenceyi seviyor
Hiç bişey olmazsa rüyada kendine işkence ediyor

Eşine güzel bir kahve yap sonrada fincanı kapat bacım, bak bakalım falda senmi çıkıyon yoksa o Azeri kızmı? Cvp o kahvede unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…