Makyaj Ürünleri Ruby Rose makyaj setleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sepetsepetyumurta

Bırakın Parlicaaam:)
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
1.414
31
Genelde makyaj malzemelerimi Sephora 'dan alıyorum ama reklamlarında gördüğüm bu markanın setlerinin görünüşleri çok hoşuma gitti .
Kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?

Genelde makyaj malzemelerimi Sephora 'dan alıyorum ama reklamlarında gördüğüm bu markanın setlerinin görünüşleri çok hoşuma gitti .
Kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim?

selam , evet ruby rose un çok değişik setleri var görünüşleri güzel ama kalitesi çok düşük. Hiç tavsiye etmem. Tamamen doğal ürünleri
kullanmalısın..

kızlar ben bir internet sitesinden mac'in 88li paletini 40tlye aldım.çok memnunum.günlük ve gece kullanılabiliyor.arkadaşlarım nereden aldığımı soruyor hep:) far ihtiyacın varsa öneririm.siteyi istersen özel mesajda verebilirim.

kızlar ben bir internet sitesinden mac'in 88li paletini 40tlye aldım.çok memnunum.günlük ve gece kullanılabiliyor.arkadaşlarım nereden aldığımı soruyor hep:) far ihtiyacın varsa öneririm.siteyi istersen özel mesajda verebilirim.

kusura bakma canım ama senin aldığın büyük ihtimalle bol kurşunlu sahte farlar,macin öyle 88li paleti falan yok hem macin bir farı 30 tlye yakınken sen nasıl 88ini 40 tleye almış olabilirsin akıl var mantık var,sağlık bu kadar ucuz olmamalı...

Ruby çoook eski sıradan kozmetikçilerde satılan bir markaydı.Rujlarını kullanmıştım renk tercihimden dolayı kaliteli mi? bilemem eskiden sıradan ucuzdu şimdi aynı çizgideyse bildiğinizden şaşmayın:KK31:

Pek de iyi değil. Bence ona verilecek parayla essence ya da flormar gibi ürünleri almak daha mantıklı olur.

X