Royal bakteritemiz halı kullananlar...

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
slm royal halının yeni serisi bakteritemiz halıları varya,
kir tutmayan ,yıkanan ,kolay temizlenen,bakteri barındırmayan halılarını alan kullanan varmı,

memnunmu,fiyatı ne kadar,bilgi verirmisiniz kızlar

slm royal halının yeni serisi bakteritemiz halıları varya,
kir tutmayan ,yıkanan ,kolay temizlenen,bakteri barındırmayan halılarını alan kullanan varmı,

memnunmu,fiyatı ne kadar,bilgi verirmisiniz kızlar

sitesini incele cnm fiyatıda var resimleride

baktımda canım
ben daha çok kullananlar varsa yorumlarını almak istedim gerçekten anlatıldığı gibi kalitelimi die,
ama kimse almamış sanırım

Arkadaşlar ben çıkar çıkmaz aldım. Anlatayım desenleri dokuması gayet hoş ve kaliteli. Nano teknoloji kullanılarak üretilmiş. Dokuma ipliklerinde gümüş nano parçacıkları var. Bakteri üremesine izin vermiyor bu parçacıklar. Yalnız uyarayım 30 yıkamaya kadar bu özellik geçerli sonra normal bir halıya dönüyor. Fiyatı kaliteli tüm halılarla aynı aslında. Parasına kıyıp kaliteli bir halı almak isteyen alabilir yani. Ya da küçük çocuğu, sık hasta olanlar veya alerjisi olanlar kullandıkları oda ve mutfakları için alabilir.

Leke tutmazlık ve anti bakteriyel olmasını mevcut halılarınızda ve giysilerinizde de sağlayabilirsiniz. Nano teknoloji ürünleri satılıyor. Kullanımı kolay. Google "nano teknolojik yüzey koruma" yazın çıkacaktır bir iki firma. Ha birde Samsung'un ürettiği çamaşır makinesi var onda da her yıkamada gümüş nano parçacıkları kıyafetlere geçiyor. Sanırım 3000 yıkamaya kadar makinenin bu özelliği devam ediyordu. Onada bakabilirsiniz. Çok ilgilendiğim bir konudur da kızlar nano teknoloji. Bana bunun hakkında soru sorabilirsiniz. Cevaplamaktan zevk alırım.

Nano teknoloji ürünlerini ayrıca tuvaletinizde ve banyonuzda bakterisiz bir ortam oluşturmak, kirlenmeyi geciktirmek, kireç tutmasını ve matlaşmayı önlemek için kullanabilirsiniz. Ömrü çok uzun.

X