Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110

anladım canım kalemle denerim bende.
Şu fotoğraf çekme işini nasıl yapıyorsun kuşum yaa.
Ben bir türlü beceremiyorum da... Çok abuk subuk çıkıyor.
Gerçi makina neyi görürse onu çekiyor ama :jeyyar:

ah canım neler çektim ben bu foto konusunda:) bir türlü olmuyordu, foto makkinesinin ayarlarını değiştire değiştire buldum. iç mekan diye bir seçeneği var öncelikle o seçenekte çekiyorum, ayrıca mutlaka flashlı çekiyorum çünkü flaş olmazsa renkler gözükmüyor. flashlı çekerken iyice uzakta tutmaya çalışıyorum makineyi ki yüzümde patlamasın flaş. sadece gözüme odaklanmıyorum, bütün yüzümü çekiyorum sonra pcye aktarıp düzenliyorum.

ahanda aynen öyle.
Flaş bi patlıyor yüzümde şebek gibi oluyorum -tatlicadiarzu-
Deneyeceğim bakalım...

MaŞallah ya Çok gÜzel olmuŞ bırde sen zaten gÜzelsın ama becerıklısınde maŞallah canım ÖptÜm...

İkiside en sevdiğim renk tonlamaları ... :1hug:
Çok harika olmuş çok yakışmış canım maşallah
tam benim tarzım hihoyyyt

harikasınnnnnnn güzellik var maaşallahhh
kabiliyet de varrr fevkaladesinnn:))

İkiside en sevdiğim renk tonlamaları ... :1hug:
Çok harika olmuş çok yakışmış canım maşallah
tam benim tarzım hihoyyyt

harikasınnnnnnn güzellik var maaşallahhh
kabiliyet de varrr fevkaladesinnn:))

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim bayanlarr, sizin de öyle gören gözlerinize sağlık :1hug:a.s.

cok güzel olmus ya masallah ah bide ben becere bilsem:uhm:

teşekkür ederim canım, deneye deneye mutlaka yaparsın sende kaydirigubbakcemile5

Ben resimleri göremiyorum ama eminim çok güzel olmuştur canım

teşekkür ederim merfe :) a.s.allah allah benden kaynaklanan bir sorun mu acaba görememen?

canim ya cok güzel anlatmissin cok güzel makyajin gözün kasin zaten süper

maşallah kaş göz yerinde mgecm çok yakışmış hepsi de kullandığın renklerde çok hoş.

süperrrrrrrrr olmus , bayildimmmmalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canim ya cok güzel anlatmissin cok güzel makyajin gözün kasin zaten süper

maşallah kaş göz yerinde mgecm çok yakışmış hepsi de kullandığın renklerde çok hoş.

süperrrrrrrrr olmus , bayildimmmmalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

arkadaşlar şu yorumlarınızla nasıl kendimi bir şey sanmaya başladım inanamazsınız :dance:

hulicim, gamzeli ve kırmızı donlu kızçe çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için:1hug:a.s.

ay çok hoş olmuşşşşşşşşşş tonların harika durmuş.... kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…