Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

bu tedavi 3 ay sürüyor hergün eksiksiz ve atlamadan yapmanız gerekiyor yazdıklarımı .. sonunda çok çok faydasını görüceksiniz garanti edebilirim ve tabiki moral kendinizi iyileşmeye şartlayın hergün daha iyiye gidiyorum diye düşünün şimdiiiiiiigelelim listeye
ilk önce 5 kafa sarımsağı soyun 200 ml.SAF ETİL alkol içine koyarak serin ve karanlık ortamda 1 hafta bekletin sonra bunlar eriyeçek..bir tülbentten süzün elde ettiğiniz karışımı her gece bir bardak ılık süt içine .. ilk gece 1 damla sonra 2 damla böyle her gece arttırarakiçeceksiniz 16 damlaya geldiğinizde birer birer eksilterek tekrar 1 e geldiğinizde 15 gün ara verip aynı şekilde tekrarlaycaksınız
2-her gece bir bardak sıcak suyun içine 3 kuru incir,Üç Kuru Kayısı,Üç Kuru Siyah Erik,5 Çekirdeksiz Siyah Üzüm Koyacaksınız Sabah Kalktığınızda İlk Önce Bunların Suyunu İçeceksiniz.Ondan Sonra Kahvaltı Sırasında İçindeki Meyveleri Yiyeceksiniz
3) Hergün 600ml Suda Yarım Demet Maydanoz Yarım Demet Dere Otu 5 dakika Kaynatıp Bu Suyu Gün İçerisinde Tüketeceksiniz.
4)Hergün 1.5Lt suda 50g papatya,50g ısırgan otu,50g kuşburnu,50g mısır püskülü kaynatılarak suyu süzülecek gün boyu içilecek(Şeker Konmayacak İsteğe Göre Bal İlave Edilebilirsiniz)
5)Hergece 1 Kase Yoğurt içine 1 tatlı kaşığı ısırgan otu tohumu'nu havanda döverek tozunu karıştıracaksınız.Ayrıca Kullandığınız Kortizonlu Hapların Yol Açtığı Kemik Erimesi için kullandığınız yumurtaların kabuklarını 2 saat suda bekletip iç zarını çıkarın sonra kurutup havanda dövün un haline getirin her gece yoğurdun içine bu tozdan 1 tatlı kaşığı koyun
6)Kullandığı İlaçlar midesine ve karaciğerine dokunanlar varsa bu şıkkı mutlaka yapsın çalışıyorsanız işe gitmediğiniz birgün seçin
birgün önceden saat 18.00'den sonra yemek yenmez. sabah saat 7.00 de uygulama yapılır. 200cc sızma zeytinyağı bir dikişte içilir üstüne önceden hazırlanmış 200cc limon suyu bir dikişte içilir. bedenin sağında kaburganın altında kalan karaciğer ve safra kesesi bölgesi üstüne sıcak su doldurulmuş buyot konulur. Eş zamanlı olarak ayak altına bir başka sıcak su buyotu konulur bedenin sağ yanına yatılır.Ve bu posizyonda en az 30 dk beklenir.Her hafta tekrarlanır...Gerçekten Mide ağrısı çekiyorsanız yapın gerçekten çoook iyi geliyor
Bu Yazdıklarımı Harfiyen Eksiksiz 3 ay boyunca Uygularsanız Gerçekten Büyük Gelişmeler Farkediceksiniz...Biraz Zor Ama... Sonuçlarını Görünce Değeceğine Emin Olabilirsiniz...Anlayamadığınız Bir Yer Olursa Mesaj Atabilirsiniz...

HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN...

paylaşım için çok teşekkür ederim arkadaşım gerçekten çok meşakketlimiş. inşallah faydasını görürüz .sana da dua ederiz.

siz nerden öğrendiniz bu tedaviyi ?

arkadaşım ben azerbaycanlı bi dr a gittim kendisi bioenerji ile tedavi ediyor hastaları yani senin hastalığın nedir diye sormuyor sana bileğini uzatıyorsun elini nabzına koyuyor ve seni baştan aşağı muayene ediyor sadeca bileğini tutarak bütün hastalıklarını sen söylemeden biliyor kan grubunu dahi söylüyor sana ben bile inanamadım o zaman sonra vücudunda ne rahatsızlıklar varsa ona göre tedavi veriyor sana bitkisel hatta bu dr,a sezen aksu bile gidiyormuş ismi ŞAHBAZ BABAOĞLU internetten araştırın çıkıyo ilk muayene biraz pahalı ama sonraki muayene ve kontrollerde hiç par
almıyor gitmenizi tavsiye ederim çok faydasını görürsünüz .ama bu arada ilaçlarınızı ihmal etmeyin sakın

liste biraz zor ama inanın uygularsanız çok çok rahatlıycaksınız
ben bu hastalığa doğumdan sonra yakalandım ikiz gebelik arkasından çocukların bakımları vücudum çok güçsüz düştü sinir yorgnluk işte bilirsiniz sonrası hastalık ilk günlerde ellerim tutmuyodu çocukların battaniyesini dahi örtemiyodum üstlerine .yürürken ayaklarıma bıçaklar saplanıyordu sanki , ayyyy ALLAH o günleri hatırlamak dahi istemiyorum
neyse şimdi çok iyiyim
dilerim sizde en kısa zaman da iyileşirsiniz

saol cnm teşkr ederim bende uygulumaya çalışıcam inşallah başarırım.allah razı olsun.

cnm verdıgın bılgıler ıcın tesekkurler bunuda denıycem benım merak ettgım şu hastalıgın tamamenmı gectı suan hala uyguluyormusun bıde ılac kullanıyormusun

slm kızlar sıze bırsey sormak istiyorum r.a hastayım 1.5 senedır suan ılac tedavısı goruyorum methotrax, kortizon kullanıyorum benım saclarım cok dökülüyor acaba ılaclardanmı yoksa strestenmı sizinde dökülüyormu sacınız benım sacım okadar sıktıkı kalındıkı ılacları kullanmaya basladıgımdan berı cok ınceldı yakında kel olucam dıye cok korkuyorum cok uzuluyorum ???

evet tatlım benimde bu ilacı kullanırken dökülme olmuştu,gerçi bu mevsimlerde saç dökülmesi normal,mevsimselde olabilir.ben zeytinyağı (saf) sürüyordum banyodan önce, biraz beslendi öyle yapınca. tabi ilaçlar ağır olduğu için yan etkileri oluyor malesef. ben ra için arkadaşımızın yazdığı küre başlayamadım uygulamayı düşünüyorum. önce bir sarımsak kürü deneyeceğim sonrada o kürü yapacağım inşallah şifa buluruz.sende çok üzülme tatlım saçların için kökü bizde çıkıyorlar o dökülen saçların yerine yenisi gelir,bide sarımsaklı şampuan dene saçların için. stres yapma bizim hastalığmızda strese yer yok biliyorsun.

arkadaşlar ben aktardan bir tane ilaç aldım hastalıgı tamamen geçırıyormuş karısında varmış geçmış ilaç kullanmıyormuş arada bı krem varmış onu sürüyormuş o kadar adam o kadar kesın konuştukı bende bır umut dıye aldım kremıde aldım sıkıştırılmış bıtkılerden yapılmış tablet şeklınde sabah akşam atıyorum kremıde agrı oldugunda sürüyorum çok rahatlatıyor

inşallah gecer cnm yaa ney ılacın adı soylesen bızde alırız artık her seyı denıyorum bir ümit onuda deneyelim allahtan umut kesilmez

merhaba allah şifa versin herkeze benin ablam bu r.a hastalını 10 yaşından berı cekıyor
şu an 43 yaşında ve evli 3 dogum yaptı ve hamileliklerinde malesef ilaçları kesmek ve emzırme donemınde kullanamadı
eklemlerde şişmeler ve ellerde şekıl bozuklukları oldu
bu hastalıkta fazla yorulmak ve sitres ve sıkıntılar dahada yıpratıyor
sıcak ve soguk sularda iyi gelmıyor ellerınle bazen bırseylerı tutamıyor
agrılar zaten bır sorun cerrahpaşada tedavı oluyor 6 ayda bir tahliller falan haftada bır ilacı var 4 tane bırden alıyor ve o ilaçta onu o gün kötü yapıyor
kortızonlu ilaçları var ben isimlerini hatılamıyorum ama içi dişi ilaç oldu hatta kalp kapakcıklarınada vuruyormuş yanı iltabi bir hastalık hastlık geçmıyor sadece bu sürecte hastalı ilaçlarla durdurmaya çalışılıyor ama doktor tedavılerınızı sakın bırakmayın konturol altında olun en azından yılda bırkez gıdın

allah ablanada şifa versin gerçekten zor bir hastalık ve doktor takibi çok önemli umarım bir gün ilerleyen tıp ra ya kesin çözümü bulurda kurtuluruz. geçmiş olsun tatlım.

inşallah gecer cnm yaa ney ılacın adı soylesen bızde alırız artık her seyı denıyorum bir ümit onuda deneyelim allahtan umut kesilmez

( radian massage cream) bu kremı alın hiç olmadı agrınızın oldugu ekleme sürersenız faydası oluyor ben kullanıyorum birde bitkilerin sıkıştırılmasından yapılan tablet şeklınde hap var onun ismıde glucosamine complex aktardan aldım ikisinide istersenız deneyin belki faydasını göruruz...

merhaba bahsettiğiniz doktora nasıl ulaşabilirim internetten olmuyor.verilen numara çıkmıyor.bir arkadaşım kolit ve bağ dokusu hastası.bağışıklık sistemi çöktü ve barsaklarında mantar oluştu.tıbben tedavi edilemiyor.sürekli karnı şişiyor ve bulantısı var.yemek yiyemiyor.çocuguna bakamıyor.daha 33 yaşında çok perişan.çok çaresiz.bütün yaşantısı bitti gibi.belki bu bir çözüm olabilir.telefon numarası verirseniz çok sevinirim.lütfen cevap verin..tıbben hiçbir şey yapilamıyor

ilaçı kullanalı 1 ay oldu çok halsizlik oluyordun ilaçlar midemi bulandırıyordu artık şimdi vücudum daha dirençli daha rahat hissediyorum ağrılarımda hafıf de olsa fark var sonuçta bitkilerden yapılıyo bagışıklık sistemını güçlendiriyor destek yanı tamamen geçirmesede destek almış oluruz en azından

slm canim bende 23 yasindayim ve 12 yasindan beri ra hastasiyim..ben bu sitede gecen bütün ilaclari kullandim...cok faydasini göremedim..en son care enbrel kullandim ve cok memnun kaldim...hemde 6 yil kullandim hicbir zararaini görmedim..onun sayesinde iyiiyim...fakat 1 yildir kullanmiyorum cünkü 8 aylik hamileyim...sorulariniz olursa cevaplarim baya tecrübeliyim ben bu konuda...

canım hamilelik nasıl gidiyor agrın falan oluyormu ilaç kulanıyormusun bilgi verirmisin

canım hamilelik nasıl gidiyor agrın falan oluyormu ilaç kulanıyormusun bilgi verirmisin

canım hamilelik beklediğimden daha iyi geçiyo şükür...hiç bi ilaç felan kullanmıyorum...çoğu kişilerde hamilelik hastalığı baskılıyo..benimki de öle oldu..darısı isteyen herkese...şuan sadece bebeğimi emzirebileceğim mi onu düşünüyorum....hayırlısı bakalım

maşallah cnm allah seni ve bebeğini korusun.sağ salim kucağına alıp güzelgüzel emzirmeni nasip etsin inşallah.

vildan nerelerdesin..doğum yaptın mı...lütfen bize dön anlat neler yaşadın..benim doğumuma da 2hafta kaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…