Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

merhaba kızlar bugün gittim doktora romatizma çıkmadı ama akciğer filminde bir şeyler görünüyor dedi göğüs hastalıklarına gitmem gerekiyormuş.

sürekli takip ediyorum bu topiği.. belki hamile olup yazan olur diye ama :)

merhaba kızlar bugün gittim doktora romatizma çıkmadı ama akciğer filminde bir şeyler görünüyor dedi göğüs hastalıklarına gitmem gerekiyormuş.

vildan sen ra hastasımısınnn:)

yarenke iy bak çıkmadıııgııı sevindim adınaa:):KK61:

bende ra deilimm çok şükürr romatizmmada yokk:nazar:ama burda bi kaç arkdaşımı merak etiyorumm ondan yazıyorum:)

rüyaa test sonuçalrın çıktımıı seninnnnn nerdesinnnn:KK61:

Evet canım çıkmış bugün öğrendim, negatifmiş :KK64: hastanede çalışan arkadaşım doktorun yanına götürdü tahlil sonuçlarını ve doktor verdiğim ilaçlarını kullansın, arada kontrole gelsin demiş, ilaçları kestim kullanmıyorum.

Darısı tüm bekleyenlerin başına.

geçmiş olsun vildann zor bi hastalıkk okuduklarıma bakınncaa:KK43:(

bende yok şükürrrr ilaç alıyomusun pekii:KK3:[
methotraxate kullanıyordum doktorum kesti ve salazyropin verdi hamilelik düşündüğüm için. onun haricinde folik asit ve gün aşırı en düşük dozda (4mg) kortizon kullanıyorum

methotraxate kullanıyordum doktorum kesti ve salazyropin verdi hamilelik düşündüğüm için. onun haricinde folik asit ve gün aşırı en düşük dozda (4mg) kortizon kullanıyorum[/QUOTE .!.:
rabbim şifa versinn tez zamndaa hamileleiktee daha kolay geçernler var diyolarrrr

vildan inş sende rahta geçeriririsinnn:KK71:

Evet canım çıkmış bugün öğrendim, negatifmiş :KK64: hastanede çalışan arkadaşım doktorun yanına götürdü tahlil sonuçlarını ve doktor verdiğim ilaçlarını kullansın, arada kontrole gelsin demiş, ilaçları kestim kullanmıyorum.

Darısı tüm bekleyenlerin başına.
oh çok sevindim rüyacım,,,negatifse yok demektir raaa kurtuldun yaaaaaaaaa:KK66::KK66:ama o şişliklerin sebeii neymiş sabahları olaannn pekii,,ilaçalrını neden kesscenki:44:

:nazar:
geçmiş olsun vildann zor bi hastalıkk okuduklarıma bakınncaa:KK43:(

bende yok şükürrrr ilaç alıyomusun pekii:KK3:[
methotraxate kullanıyordum doktorum kesti ve salazyropin verdi hamilelik düşündüğüm için. onun haricinde folik asit ve gün aşırı en düşük dozda (4mg) kortizon kullanıyorum

canım ben de hamilelik istediğim için ilaçlarım kesildi..salazorprini de kesti..1 yıldır sadece endol ve deltacortril kullanıyorum...haftaya ankaraya doktora gidecem bakalım ne diyecek...salazorprini de sorayım bi..dönünce yazarım gelişmeleri...

ayy merakla bekliyorum seni ayos salazropin ve birde plenequili sorarmısın bakalım senin doktorun ne diyecek :18:

X