romantik bir tatil istiyorum :)

G

GGGTTT

Ziyaretçi
merhabalar,
eşimle bu yıl antalyaya gideceğiz ve 10 gün kalacağız aileside orada olacağı için pek başbaşa bir tatilimiz olmayacak. döndükten sonra 3/4 günlük bir vaktimiz kalıyor, beraber doğa deniz ve başbaşa romantik bir tatil planlıyoruz ama neresi? hem fiyat olarak uygun hemde istanbula çok uzak olmayan tavsiye edebileceğiniz yerler varmı? ve kalabalık olmasın sessiz sakin kafamızı dinleyebileceğimiz ve baş başa kalabileceğimiz bir yer arıyorum:)

Merhaba GGGTTT,

ısteklerinize uygun olduğunu düşündüğüm tesisler aşağıdakilerdir, lütfen linklere tıklayıp tesislerin özelliklerini inceleyiniz.

NOT:KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Nicomedia Club Otel Kerpe - Kerpe(Kocaeli)

Taksim International Abant Köşkü - Abant(Bolu)

Alesta Otel - Şile-Ağva

Değirmen Otel - Şile-Ağva

Dedeman Şile - Şile-Ağva

Büyük Abant Oteli - Abant(Bolu)

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon ıçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

teşekkür ederim. alesta butik otel, sanki tam benim aradığım bir yer gibi,

Merhaba GGGTTT,

Alesta Otel - Şile-Ağva
Dilerseniz Alesta Otel hakkında daha detaylı bilgi için 0216 550 19 19 nolu tatil hattımızdan yetkili arkadaşlarımızdan aklınıza takılan birşeyler var ise sorabilirsiniz. Ayrıca KK Üyesi olduğunuz için bu tesisimizde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) üyesi iseniz ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba GGGTTT,

Alesta Otel - Şile-Ağva
Dilerseniz Alesta Otel hakkında daha detaylı bilgi için 0216 550 19 19 nolu tatil hattımızdan yetkili arkadaşlarımızdan aklınıza takılan birşeyler var ise sorabilirsiniz. Ayrıca KK Üyesi olduğunuz için bu tesisimizde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) üyesi iseniz ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

merhaba otel bilgilerini incelediğimde ücretli aktivitelerde "tesiste alınan tüm içecekler" bilgisini gördüm. Sabah kahvaltısındaki içecekler de mi ücretli acaba? :uhm:

Merhaba GGGTTT,

Tesis yarım pansiyon çalıştığı için sabah kahvaltısındaki içecekler de ücretlidir.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

yarım pansiyonun içinde sabah kahvaltıısı ve akşam yemeği dahil sanırım. anladığım kadarıyla öğle yemeği ve içecekler ücretli?

Merhaba GGGTTT,

Evet, Yarım Pansiyon konaklama tipinde Sabah Kahvaltıısı ve Akşam Yemeği dahil olup, Öğle yemeği ve içecekler ücretlidir.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon ıçin Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X