Roll on yerine doal ne kullanabiliriz?

tatlxixaxsxxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
78
0
kızlar bu çok önemlii....
roll on ların çoğu kanser yapıyo.ama onsuz da olmuyo..ter kokousuyla dolaşmaktansa temiz temiz sürüp çıkıyoruz ama içime sinmiyo...

doğal olarak ne kullanabiliriz?
aktarlardan alıp gönül rahatlığıyla ne kullanabiliriz??

ben çok hafif çilek yağı sürüyom ne terleme yapıyo nede koku ama sende işe yararmı bilemem canım istersen bi dene ben çok memnunum

tşk ederim canım,ama ben göğüslerimdeki çatlaklar için çilek yağı sürüyodum,birazcık tatlı tatlı kokuyodu,tabi bi süre sonra temizliyodum,
çilek yağı sürüp çıksak kıyafetlerde iz yapmazmı?hafif de bi koku???

kristal deodorant kullanabilirsin taş şeklinde, normal sade taş olarak da satılıyor rollon şeklinde yontulmuş şeki,lde de satılıyor, taş diyince biraz enteresan gelenbilir internette de satılıyor istersen nette bir bak hem şeklini de görmüş olursunyerimseniben

TAWAS Crystal Deodorant, diğer deodorantlar gibi kötü kokuları yapay bir kokuyla örtmeye çalışmaz. Kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Ter gözeneklerini tıkayarak doğal terleme sürecini de olumsuz yönde etkilemez. Böylece cildin nefes almasını sağlar.KIYAFETLERE LEKE YAPMAZ, YAPIŞMAZ. ANTİALERJİK: Tawas Crystal Deodorantlar hipoalerjenik ve antibakteryeldir. Deri kliniklerinde onaylanmıştır. Astımlı, alerjik bünyeye sahip olanlar, hamileler, hassas ciltliler ve tabi ki sağlık problemleri olanlar için idealdir.ALKOLSÜZ: Sağlığa zararlı kimyasallar, esanslar, yağlar, yanıcı ve tahriş edici alkol içermez.KOKUSUZ: Kötü kokuları yapay bir parfüm ile örtmek yerine onları üreten bakteriler üzerinde etkili olur.TIRAŞ VE EPİLASYONDAN SONRATıraş sonrası tahriş olmuş cildi rahatlatır ve küçük tıraş kesiklerinden dolayı oluşan kanı durdurur. Çünkü, Tawas Crystal Deodorant doğal bir deri sıkılaştırıcıdır. Hassas ciltlere sahip olanlar için idealdir.Epilasyondan sonra, jiletin ya da ağdanın bıraktığı yanma hissini hafifletmek ve bakteri oluşumunu engellemek için öncelikle kristal taşınızı kullanın.Kristal taşın sıkılaştırıcı etkisi kendisini gösterdikten sonra bir after shave ya da krem kullanabilirsiniz. Bu işlemi gerektiği gibi uygulamaya başladıktan sonra cildinizin tahrişe ve yanma hissine karşı eğilimi mutlaka azalacak, tıraş veya epilasyon sizin için gerçek bir zevke dönüşecektir.KULLANIM ŞEKLİTAŞ: Duştan sonra Tawas Crystal Deodorant taşını ıslatıp vücudunuzun istediğiniz bölümlerine birkaç kez sürterek uygulayın.EKONOMİK: Bildik deodorantlara oranla 10–15 kat daha uzun ömürlüdür. 120 gr.lık bir Tawas Crystal Deodorant 1 yıl boyunca her gün kullanılabilecek ve en iyi etkiyi alabileceğiniz bir üründür.TAWAS CRYSTAL DEODORANT hakkında Tawas Crystal Deodorant Filipinler’de üretilmektedir.Volkanik dağlarda doğal olarak formüle olan saf mineral tuzların, kristalleştirilmesiyle ortaya çıkıyor. Kristal Potasyum Taş’ın özellikleri Milat’tan binlerce yıl öncesinden beri bilinmektedir. Çinliler bazı kaya tuzlarından İlaç olarak yararlanıyorlardı. Diğer yandan, papirüs üzerine yazılmış bir metnin de ortaya koyduğu gibi, Mısırlılar da Kristal Potasyum Taş’ını biliyorlardı. Kristal Potasyum Taş’ı yüzyıllar boyunca değişik alanlarda kullanıldı; eczacılık, tarım, tekstil ve deri endüstrisi, suların arıtılması ve kozmetik.Tıraştan sonra ya da tahriş olmuş cildi rahatlatır ve küçük tıraş kesiklerinden dolayı oluşan kanı durdurur. Çünkü Tawas Crystal Deodorant doğal bir deri sıkılaştırıcıdır. Hassas ciltlere sahip olanlar için idealdir. Tıraş bıçağı kullanılarak gerçekleştirilen tıraştan sonra uygulanan TAWAS Crystal Deodorant Taşı sıkılaştırıcı ve yatıştırıcı özellikleri sayesinde jiletin bıraktığı yanma etkisini hafifletir ve cilde dirilik ve sıkılık kazandırır.Epilasyon sonrası için de çok etkilidir. Tıraş işlemi ya da epilasyon sona erdikten sonra, jiletin ya da ağdanın bıraktığı yanma hissini hafifletmek ve bakteri oluşumunu engellemek için öncelikle kristal taşınızı kullanın. Kristal taşının sıkılaştırıcı etkisi kendisini gösterdikten sonra bir after shave ya da krem kullanabilirsiniz.Bu işlemi gerektiği gibi uygulamaya başladıktan sonra cildinizin tahrişe ve yanma hissine karşı eğilimi mutlaka azalacak ve tıraş veya epilasyon sizin için gerçek bir zevke dönüşecektir.TAWAS Crystal Deodorant Taşı kullanılmadan önce ıslatılmalıdır.BAŞKA NE İŞE YARIYOR?— Akne tedavisinde de etkilidir— Böcek ısırmalarına karşı da tende bakteri üremesine engeller— Nikel alerjisine karşı teninizi korur DİĞER DEODORANTLARA GÖRE FARKLARVücuda zararı yok: Toksin mineraller, kimyasallar, alkol, esans içermez bu yüzden de bugüne dek bulunan en güvenli ve saf deodorant formuna sahiptir. Alabileceğiniz en etkili natürel deodoranttır. Ter gözeneklerini kapatan yapışkan maddeler; Alüminyum klorohidrat ve zirkonyum içermez. Piyasadaki satılan çoğu deodorantlarda bulunan bu maddeler vücut tarafından emilir ve sağlığa zararlıdır.— Alkol yok — Yağ yok— Parfüm yok (koku)— Zirkonyum yok— Boya yok— Koruyucu madde yok

bilmiuyorum güzelim ama bizim burda büyük bir kozmetikçi var yarın ona sorarım bir de yine büyük bir aktar var doğal ürün satan ona da sorarım en azından bir fikir olur..

tşk ederim:) artık herşeyi herşeyi doğal kullanmaya başladım.banyoda kullandığım saç+vücut sabunundan tutun yediğim yiyeceklere,sürdüğüm kremlere kadr herşeyi doğala çevirmeye çalışıyom,

artık krem sürmüyom,gülsuyu var haaarika bişey ona başladım,pamuk gibi yapıyo teni,şimdi bide bu kristal taşı bulursam oooo,dört dörtlük olacak:)))))

ya kızlar benim bu kristal deodarant baya kafama yattı ya çok güzel bişiiimiş hem doğal hem uzun ömürlü vücuda zararı yok mis gibi valla :) ama bulması sıkıntılı galiba neyse bi sormak lazım..bıkmıştım bende normal deodarantlardan hem zararlı insanın içine sinmio ama sürmesek de içimis rahat etmio.. ankarada kullanan varmı acaba nerden bulablrm yardımcı olurmusunuzzz??

ama kafama takılan bişey var bu kristal sanırım sadece kötü kokuları engelliyo yani terlemeyi engelleyici bi etkisi yok öylemi?? ozaman yaz için pek ideal gibi durmuo sanki??

bilmiuyorum güzelim ama bizim burda büyük bir kozmetikçi var yarın ona sorarım bir de yine büyük bir aktar var doğal ürün satan ona da sorarım en azından bir fikir olur..
İnternette fiyat 17 tl görünüyor.. sen ne kadara bulabildin

Ayrıca kızlar içerisinde ALÜMİNYUM olmayan roll-onlar hiç bi işe yaramaz..kokuyu önlemez yani lmaz:

ben yeşil 8x4 kullanıyorum...kokusu muhteşem sevgilim de bayılıyo :)
( bide koyusu çıkmış ama açık yeşili muhteşem!!! sositososito )

Kristal deo ben kullanıyorum.GNC mağazasından aldım fiyatı 12.5 tl gibi bişeydi.1 yıl gidiyormuş ama.Böyle sert bir şey kullanmadan önce ıslatıp sürüyorsun.Doğal içinde alüminyum yok ve ben memnun kaldım.Bir de sebamedin alüminyum içermeyen deo su var diye biliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar kristal sadece kokuyu önlüyor.Zaten terlemyi önlemesi sakıncalı önemli olan kokuyu önlemesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…