Roll-on mu ? Deodorant mi ? Etkileri ?

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
3
kızlar,CADIARZU
piyasada roll-on ve deodorant olarak hangisini kullanıyorsunuz?tavsiyelerinizi bekliyorum.

rexona powder kullanıyorum kokusu çok güzel deodorant kullanmam.

avon-celebre kullanıyordumm ama sımdı bitti.. Güzel bir kokusu var ancak cabuk ucuyor gibi geliyordu bana.. Lady speed almayı düşünüyorum şimdi..

ben de nivea kullanıyorum o kadar güzel ki kokusu ve hissi.. tavsiye ederim yerimseniben

8*4 bıtmek üzere adidas aldım kokusu güzel birde avonun var roll- on daha ıyı bana göre penyede cok ız yapmıyor en azından

ben roll on ve pudralı deodoran kullanmıyorum
koku oluşmasın die ter gözeneklerini tıkıyo ve hiç sağlıklı değil
ben çok terlemem ama aşırı terleyen arkadaşlar ne yapsın öyle değilmi

deodorant daha sağlıklı iz yapmıyor daha kalıcı ğüzel kokuyor roll on bazılara helede ağda sonrası kullanmıssanız kücük bezler olustura biliyor koltuk altında ben bir iki defa yasadım bunu onun icin deodorant daha sağlıklı

aslında en iyisi deotak kullanmak hem banyodan sonra bir kere sürün yedi gün hiç koku yapmıo

roll on koltuk altında kararmaya sebep oluyo diyolar dogrumu???????

aslında en iyisi deotak kullanmak hem banyodan sonra bir kere sürün yedi gün hiç koku yapmıo

canımcım bu deotakı nerden temin edebilirim burda bi kaç eczaneye sorduğumda yok dediler kozmetikçidede bulamadım tek tek kozmetiklerimi dolaşsam acaba şakkıdı

valla ben de aklınıza gelebilcek her markanın her ürününü kullandım, azcık meraklıyım da kozmetik alışverişine sonunda lady speed stickte karar kıldım. 24/7 fresh fussion gel yazıyo üstünde bööle mor bişi.. jel olduğu için tişörtte iz fln da bırakmıyo, kokusu da güzel.. memnunum yani ben a.s

tamam buraya da yazarım :))
iki farklı rollon kullanıyorum biri dove diğeri she. dove kullanınca tüyler az çıkıyo she kullanınca çok test ettim onayladım hemde aylarca denedim başka işim yokmuş gibi bunlarla uğraşıom laelaelaelaelae :enbuyukkk: sizin içinnn sırnaşık şey

arkadaşlar doktorlar koltukaltı bilimum ürünleri asla tavsiye etmiyorlar.annemde kist vardı üç doktor da hiçbir şekilde kadınların koltukaltına ter önleyici kullanmaması gerektiğini koltukaltından vücudun ter yolu ile atması gereken bakterilerin memelerdeki ve koltukaltındaki hücrelere yöneldiğini ve tehlikeli olduğunu söylediler.

mehmet öz de buna benzer bir şey söylemişti diye hatırlıyorum..

ben mümün olduğunca az kullanıyorum artık...

ben de nivea kullanıyorum o kadar güzel ki kokusu ve hissi.. tavsiye ederim yerimseniben

kesnlkle kardeşm sana katılıyorum..önceden hepsni denedm ama hç biri bu kdr etkili olmadı..gerçekten artık burnuma hiç ter kokusu gelmiyor üstelik kendmi temiz hissediyorum..şiddetle tavsye ederm..en iyisi nivea :)

ben de kullanmak istemiyorum, sanki gözenekleri tıkıyor, ilerde yan etkisi çıkacak gibime geliyor.. sabah akşam sabunla yıkasam deo kullanmasam koku olur mu acaba

ben GNC'nin deo criystal peach stick
kullanıyorum. tamamen bitkisel ve gözenekleri kapatmaz. terlemeyi de önlemez. yalnızca bakteri üremesini engeller. ki zaten ter kokusuna sebep olan bakteridir. .
ürün çok sağlıklı. tavsiye ederim. ben GNC'nin yaşam destek ürünlerini de kullanırım, bu konuda en iyi markadır. =)

ne roll on nede deodorant oriflame in parfüm pudralarını kullanıyorum ben roll on gibi sadece koltuk altında değil bütün vücutta işe yarıyor üstelik deodorant gbibi çabucak bitmiyor.

ne roll on nede deodorant oriflame in parfüm pudralarını kullanıyorum ben roll on gibi sadece koltuk altında değil bütün vücutta işe yarıyor üstelik deodorant gbibi çabucak bitmiyor.

canım oriflam'in o pudralarına bayılıyorum bennn...:asigim:
muhtesem kokuyorlar, vücut için harika...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…