Robot süpürge tavsiyesi istiyorum acil? En iyisi hangisi?Çok acillll

Gsarayza

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
411
21
Merhaba arkadaşlar.Robot süpürge tavsiyesi istiyorum memnun kaldığınız hangisi?Acil ihtiyacım var? Açılmış çok konu var ama okurken kayboldum kafam karıştı memnun kaldınız modeli yazabilir misiniz?Roborock en pahalısı gördüğüm kadarıyla?

Merhaba arkadaşlar.Robot süpürge tavsiyesi istiyorum memnun kaldığınız hangisi?Acil ihtiyacım var? Açılmış çok konu var ama okurken kayboldum kafam karıştı memnun kaldınız modeli yazabilir misiniz?Roborock en pahalısı gördüğüm kadarıyla?
Konuyla ilgilenen yok mu acaba tecrübeli ev hanımları ?

Yaklaşık 10 aydır Dreame markasının Vacuum Mop D9 modelini kullanıyoruz. Xiaomi Store'a Roborock S5 Max modelini almak için gittiğimizde bu modeli gördük ve çalışanlar çok önermişti. O zamanlar Roborock S5 Max ile arasında 600-TL gibi bir fark vardı. Çekiş gücü olarak roborock'tan daha iyi olduğu söylenmişti. Bu karşılaştırmayı yapamam ancak çekiş gücü gerçekten oldukça iyi. Mop özelliğini çok kullanmıyoruz. 150 m2 evi %50 şarj ile süpürüyor. Yüksekliği 10 cm'di yanlış hatırlamıyorsam bazı eşyalarımızı ona uygun olarak yükselttik. Tüm özelliklerinden oldukça memnunuz, tavsiye ederim.

XİOAMİ mi robot vacuum mop pro2 +3 global.. 1 ay oldu alalı.. çok memnunum.. tavsiye ederim. ben 7400 e almıştım. kzııma almayı düşünüyorum şuan f,yatı 8500 11000 arası değişiyor.. ama almışken iyisi olsun derseniz mutlaka tavsiye ederim..

X