Robot Süpürge Tavsiyesi İstiyorum

littleemom

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2024
52
75
Merhaba kızlar,
1 sene oldu evleneli evde bir kedim var ve hamileyim artık temizlik maalesef zor geliyor.
Dyson süpürge almıştım çeyizime ne zamandır bir de robot süpürge alma düşüncem var bugün süpürgemi temizlerken kesin karar verdim almaya çünkü süpürgeyi temizlerken kullananlar bilir ana temizleme başlığı normalde saç kılı vs. sıkışmasın diye özel bir başlık fakat kedimin tüyleri kısa kaldığı için bir kısmı sıkışmış almıyormuş ve başlık tıkanmış :) başlık yıkanmadığı için de temizlerken canım çıktı yani.
Roborock ve Philips süpürgelere baktım, Philips'in 7000 moplu bir modeli var o aklıma yattı gibi ama kullananlardan da öneri almak isterim var mıdır moplu önerebileceğiniz marka ve model?

Bende Xiaomi 2 c 1 diye geçiyor sanırım ondan var, fiyat olarak su an nasıl bilmiyorum eski bir model zaten.
Geçen gün mediamarktta gezerken baktım. Çok güzel modeller çıkmış, 10 kürsüden 40 kusure kadar fiyatlar değişkendi. Roborock mantıklı olabilir bence, Philips supurgelerden istediğim verimi hiç alamadım ( robot süpürgesini kullanmadim gerçi 😂)

Bende Xiaomi 2 c 1 diye geçiyor sanırım ondan var, fiyat olarak su an nasıl bilmiyorum eski bir model zaten.
Geçen gün mediamarkta gezerken baktım. Çok güzel modeller çıkmış, 10 kürsüden 40 kusure kadar fiyatlar değişkendi. Roborock mantıklı olabilir bence, Philips supurgelerden istediğim verimi hiç alamadım ( robot süpürgesini kullanmadim gerçi 😂)
Philips aklıma hiç yoktu Roborock düşündüm hep, bugün araştırırken gördüm modellerini fiyat olarak da sanki bir tık daha makul geldi o yüzden kararsız kaldım :KK70:

Roborock s7 kendisinden memnunum 2 yıl oldu.
Maddi imkan varsa roborockun yeni modelleri var harikalar.
Paspası istasyona bırakıp giden silme işleminde takıp giden modeller.
Ve köşeleri süpürmesi için yan fırçası uzuyor.
Bütçem maalesef çok fazla yok bebek de beklediğim için :) S7 modeline bakıyorum da teknoloji marketlerde stok yok hepsiburada trendyol vs. oralarda da kendi satıcıları satmıyor

Merhaba kızlar,
1 sene oldu evleneli evde bir kedim var ve hamileyim artık temizlik maalesef zor geliyor.
Dyson süpürge almıştım çeyizime ne zamandır bir de robot süpürge alma düşüncem var bugün süpürgemi temizlerken kesin karar verdim almaya çünkü süpürgeyi temizlerken kullananlar bilir ana temizleme başlığı normalde saç kılı vs. sıkışmasın diye özel bir başlık fakat kedimin tüyleri kısa kaldığı için bir kısmı sıkışmış almıyormuş ve başlık tıkanmış :) başlık yıkanmadığı için de temizlerken canım çıktı yani.
Roborock ve Philips süpürgelere baktım, Philips'in 7000 moplu bir modeli var o aklıma yattı gibi ama kullananlardan da öneri almak isterim var mıdır moplu önerebileceğiniz marka ve model?
Roborock s8 aldım ben yeni. Kendisi kendini temizliyor. Moplarını kendisi yıkıyor. İçine birikenleri kendisi haznesine bosaltıyor. Haritalama silme süpirme zaten harika. Ben bayıldım. Evi topluyorum. Tek tuşla birnsaatte tüm ev süpürüpüp siliniyor harika. Çocuklu eve şart zaten kesinlikle alın

Hangi süpürgeyi alırsanız alın ana fırçası silikon değil kıllı fırça olsun mutlaka. Bende S7 var, halıda, parkede ve fayansta hep saç bırakıyor ne yazık ki. Ana fırça kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Saçları, Daha polyester ağırlıklı süpürgelerde elektriklenme nedeniyle halıya yapıştırıyor. O süpürdükten sonra peşinden kablosuz süpürge ile girmek zorunda kalıyorum. Bundan önce xiaomi mi robot vacuum cleaner vardı. Ondan aşırı aşırı memnundum. Silmesi yoktu ama S7 ye taş çıkarırdı. Silmeli olan model olsun istedim ama pişman oldum.

Bütçem maalesef çok fazla yok bebek de beklediğim için :) S7 modeline bakıyorum da teknoloji marketlerde stok yok hepsiburada trendyol vs. oralarda da kendi satıcıları satmıyor
s7 üretimden kalktı çünkü ama ben çok severek kullanıyorum işimi görüyor valla
Çöp istasyonlu olsaymış daha iyiymiş ama kendim de boşaltıyorum çöpünü.
2 günde bir evimi süpürtürüm.

Roborock s8 aldım ben yeni. Kendisi kendini temizliyor. Moplarını kendisi yıkıyor. İçine birikenleri kendisi haznesine bosaltıyor. Haritalama silme süpirme zaten harika. Ben bayıldım. Evi topluyorum. Tek tuşla birnsaatte tüm ev süpürüpüp siliniyor harika. Çocuklu eve şart zaten kesinlikle alın
Fiyatı ne kadar suan ?
70 binlerde mi ?

Bende hamileyim zorlandığım için robot süpürge aldım. Vacuum X10 plus kullanıyorum Mi'nin robot süpürgesi. Çöpünü kendi boşaltıyor, suyunu kendi dolduruyor, moplarını falan kendi temizliyor. Tam tembellere göre bir icat. 😂 Benim yaptığım dolarsa toz haznesini birkaç ayda bir değiştirmek, su haznesine su eklemek bu kadar. Ben tavsiye ederim çok memnunum.

X