Rize///53

Merhaba bende doğma büyüme Rizeliyim Çayelinde köyümüz var ,ama 3 yıldır Antalyada evliyim burayada alıştım fakat Rize gözümde tütüyo her fırsatta gelmeye çalışıyorum 1 kızım var 2.side yolda Artık eskisi gibi sık sıkta gidip gelemiycem(

a.steşekkür ederimyinede sonra sizlere soracağım şeyler olur mutlaka.

tmm bıldıgım kadarıyla yardımcı olurumyerimseniben ben 5 ay sonra rıze de yasamaya baslıycam Allah izin verırse. istanbulda dogup buyudum ama evlenınce oraya yerlesıcem. cayelındenım normalde ama rıze merkezde oturucam.

hihoyyythihoyyytCanım şimdiden hayırlıı olsunnn ..Bende merkezdeyım bakarsın komşu oluruzz hehe :) sen balum...bendeee balsuratt ıkımzde ballardan gidiyozz:roflol:

slm kızlar rize ikizdere ist da ikamet ediyorum.tüm hemşerilerime kucak dolusu sevgilerŞeniz:teytey::teytey:

selam rizeliler...bende rize merkez denim.aydın didim de yaşıyorum elime geçen her fırsatta rize deyim:)

Merhaba arkadaşlar ben de Rizeliyim..

evlenince birkaç il gezdim ama şimdi yendien rizeye anavatanıma döndüm çok mutluyum ailem buralar gözümde tütüyordu..İstanbulda 2 yıl kaldık..

şu an rizede oturan kimler var acaba baktım çoğu kişi başka illerde oturuyor

herkese selamlar :1hug:

bu arada atma türkü işine var var mı benle atışacak olansengözlerimebaksanab

ben alışamadım pek anlamıyorum konuşmalarını.ve rizeyide sevmedim ne yalan söyleyeyim..

Son düzenleme:
selam arkadaşlar.benim annem rizeli.doğal olarakda bende yarım rizeli sayılıyorum.annemin akrabalarının büyük çoğunluğu orda.yani ardeşende.ben oraya 1 kez gittim ama çok beğendim.ilk fırsatta tekrar gitmek istiyorum arkadaşlar.sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…