Rize///53

Ben iki kere gittim çok güzel bi yer memleketim fakat İstanbul'da çalışınca zor oluyo çok şanslısın
ee ama balsuratlli olunca öle sevilur da

Ben iki kere gittim çok güzel bi yer memleketim fakat İstanbul'da çalışınca zor oluyo çok şanslısın
ee ama balsuratlli olunca öle sevilur da

:roflol::roflol:haçen öyle sevilur sahiden daa :)senin bebeğinde maşallah bal gibim allah bağışlasın :asigim:

ben de evlenınce rıze merkezde oturucam. istanbulda dogup buyudum ama orayı daha cok sevıyorum. ama tabı alısmak zor olabılır. bakıcaz artık.

Uyy çok hain göreslendum memleketumi
Allah nasip ederse 2009 yazında gidicem

bende gelecem rizeye balsurat ıma çay içmeye gidecem dimi kız beni ağırlayacan

Canım ballum benımm :)Bebenide görücem inşallah rizeye geldiğindee .hehe çay içicezz ballımla:sm_cool::içelim:

inş canım bu ya gelme niyetimiz var geçen yazda geldim ama seni tanımıyodum önümüzdeki yaz tanışırız inşkaydirigubbakcemile5

Uyy ben çok hain kiskandum bende isteyirum

Uyy ben çok hain kiskandum bende isteyirum :kahve:

yaaa bende geleyım:):) gercı ben de mayısta gıderım hemde bı daha ıstanbula donmemek uzere:) cok guzel oralar ya. insan doyamıyo.

a.s.merhaba kızlar benim bir sorum olacakda kız kardeşim şuan bir rizeli gençle görüşüyorayilesi izmirde oturuyormuş şimdi sorum rizeliler nasıldır adetleri nelerdir biz tabi tanımıyoruz oyüzden soruyorum..a.s

cok degısık adetlerımız yoktur. sor soylıyım sana hemenyerimseniben

a.s.merhaba kızlar benim bir sorum olacakda kız kardeşim şuan bir rizeli gençle görüşüyorayilesi izmirde oturuyormuş şimdi sorum rizeliler nasıldır adetleri nelerdir biz tabi tanımıyoruz oyüzden soruyorum..a.s

:jeyyar::jeyyar:Canım ben bursada yaşıyordum (ama aslen rizeliyim ) eşimle tanıştım herkez yapamazsın dedi orda oraya ayak uyduramazsın dediler insanlarıyla ... ama ball gibide yaptım 3 yıldır burda yaşıyorum :)...Buranın insanlarrı cana yakındırr ...Elini kolunu salla :) sokakta bişicik olmazz güvenilir insanlar :) değişik adetlerimiz yoktur artık onlarda eskılerde kaldı zaten günümüzde çok azı yapılıyor :)

bende rizeliyim kızlarrr rize pazar dan.ama malesef memleketimde değilim.amasyadayım şuanda.

:jeyyar::jeyyar:Canım ben bursada yaşıyordum (ama aslen rizeliyim ) eşimle tanıştım herkez yapamazsın dedi orda oraya ayak uyduramazsın dediler insanlarıyla ... ama ball gibide yaptım 3 yıldır burda yaşıyorum :)...Buranın insanlarrı cana yakındırr ...Elini kolunu salla :) sokakta bişicik olmazz güvenilir insanlar :) değişik adetlerimiz yoktur artık onlarda eskılerde kaldı zaten günümüzde çok azı yapılıyor :)

a.steşekkür ederim sizide allah mesut etsin.

X