Rixos lares lara balayı

niyall

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
598
32
balayı için rixos lares lara'yı seçtik ama daha önce giden bilen varmıdır? çok merak ediyorum...:KK16:

rixos lara sessiz bir otel, tek sorun biraz fazlaca sessiz olması, yandaki otelin gürültüsü birazcık rahatsız etmişti bizi:KK1: bizde balayı için rixos tekirovayı tercih ettik...

rixos lara sessiz bir otel, tek sorun biraz fazlaca sessiz olması, yandaki otelin gürültüsü birazcık rahatsız etmişti bizi:KK1: bizde balayı için rixos tekirovayı tercih ettik...

sessiz olmasına sevindim çok gürültüyü sevmiyorum en azından sessizce başbaşa balayımızın tadını çıkarırız...

sessiz olmasına sevindim çok gürültüyü sevmiyorum en azından sessizce başbaşa balayımızın tadını çıkarırız...

merhaba. bizde balayı için otel arayışındayız. bi tur şirketi tavsiye etti. yorumlarınızı alabilir miyim? biz kafa dinleyebilecğimiz bir otel düşünüyoruz ama...

Merhaba biz çok memnun kaldık otel gayet güzeldi çok gürültülü değil bir kere çok büyük bir otel bahçesi yiyecekleri özellikle odaları çok güzel şiddetle tavsiye ederim.

Merhaba biz çok memnun kaldık otel gayet güzeldi çok gürültülü değil bir kere çok büyük bir otel bahçesi yiyecekleri özellikle odaları çok güzel şiddetle tavsiye ederim.

çok teşekkür ederim. erkek arkadaşım da rixos'un başka bi otelinde kalmıştı özellikle yemeklerini çok beğenmiş

X