Risk varmıdır cevaplar mısınız

melektmgc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
8
3
21
Merhaba arkadaşlar ben geçen yıl 39 haftalık hamileyken doktor bebeğim in2 ay geride kaldığını söyleyip sezeryan için başka hastaneye gönderdiler ve orda ki doktorlar bana öyle bişey olmadığını ve normal doğum yaptır aklarını söyleyip suni sancı verdiler rahmim açılmıyordu nedenini bilmiyorlardı sonra nts de oğlumun kalbinin durduğu nu söyleyip sezeryan aldılar 2 ay tutunabildi hayatta 1 yıl geçti şimdi tekrar anne olacağımı öğrendim 8 haftalık hamileyim ve korkuyorum tekrar gelişim geriliği oluşur mü diye doktor folidevit ve enox a başladı peritoloji ye gitmem lazım ama randevu sıkıntılı burda ne yapmalıyım sizde hiç böyle bir şey yaşadınız mı sorumu cvp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler Allah kimseyi evladiyla sınamasın

Amin inşallah canım Ama doktorlar risk taşıyor dedi peritoloji bölümüne gitmem gerek ama kaçıncı haftada gidilir onuda bilemiyorum burda doktor olmadığı için randevu alamıyoruz bir bilginiz varmı
Normalde 18-22 haftalıkkken perinatolojiye giderler . Sizin durumunuz riskliyse özelde yaptırın bence. Kuzenim özel kilimiyle perinatoloji doktoruna yaptırdı üniversiteden bir doktor önermişti 2500 muayene ücreti verdi sadece. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama böyle bir risk varsa ve doktorunuz gidin dediyse bence riske atmayın bir kontrol oun

Anladım canım ama ben Urfa'da yaşıyorum ve bütün özel hastanelere baktırdım bu testi yapmıyorlar miş ne yapcam bilmiyorum neyse daha var inşallah yakın bir hastane bulurum ama yine de teşekkür ederim bu arada kuzeninz niçin yaptırmıştı bu testi inşallah Bir sıkıntısı yoktu

Özel hastanelerde yok zaten bu doktorların dışarda kendi muayenehanesi oluyor çoğunlukla. Allaha şükür bir şey çıkmadı riskli gebelikte düşük tehlikesi olunca erken yapmışlardı Allah’a şükür 10 gün önce kucağına aldı

Op. Dr. Şinasi çiftçi
KY Klinik

Refahiye Mahallesi Necmettin Cevheri Bulvarı No:34B/​

Bu perinatoloji uzmanının özel kiliniği var canım urfada istersen bir de bu doktora sor

Maşallah Rabb'im hayırlı sağlıklı ömürler versin çok sevindim darısı hepimizin başına inşallah

Kızlar görümcem 18 haftalık hamile ve son bir haftadır aralıklı kanaması oluyor Doktorlar ilaç vermiş ama ilaç kullanmasına rağmen tekrar kanaması oluyor bu durumu yaşayan varsa lütfen cvplarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…