Rinoplasti ameliyatı olacaklar koşunn!!!

Sydseyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2018
38
25
42
Arkadaşlar burın ameliyatıma yalnızca 6 gün kaldı. Çok heyecanlıyım. Belki buradan birbirimize destek olabiliriz diye düşündüm.

Merhaba . Ameliyat olalı 9 gün oldu . Kalım deriliyim . Sormak istediginiz bisi varsa yardimci olayim

Arkadaşlar baki yilmaz ve volkan sunter hakkında bilginiz varmi bide memnun kalanlar doktorlarının ismini keşke paylassaniz

Arkadaşlar baki yilmaz ve volkan sunter hakkında bilginiz varmi bide memnun kalanlar doktorlarının ismini keşke paylassaniz
Fikrüm yok fakat çok araştırdım benim ameliyatımı Ender İnci yapacak sonucu muhakkak paylaşacağım. Bu arada otrivine bağımlısıyım. Hamilelikle birlikte hiç nefes alamamaya başladım 7 senedir otrivine kullanıyorum

En çok korktuğum şey sabah gidip o stresle beklemek. Brni daha yukarda uyutsunlar istiyorum çok aşırı heyecanlıyım😔
Şöyleki bende cok stresliydim 2 gun oncesinden uyumadim . bana narkoz ignesi vurulurken guldum bu beni bayiltmaz diye . Emin olun hepsi 1 anda olup bitiyor. Ameliyat anında 1 gr bisi hissetmiyor hatırlamıyorsunuz

Volkan Sünter’in yaptığı burunlar güzel duruyor;ama hastası değilim. Bana Yusuf Öztürkçü burun ucu estetiği yaptı memnun kalmadım. Ben de bakınıyorum, kafama göre doktor bulursam yine olurum. Bulamazsam kalır böyle, zaten bir değişiklik olmadı burnumda, nasıl estetikse tampon bile takmadı bana gerek görmemiş. Mehmet Nurettin Kıral’ın bazı burunlarını beğeniyorum şimdilik. Hastalarını görmedim, deneyimi olanla da karşılaşmadım. Sadece çok güzel duruyor burunlar.

Şöyleki bende cok stresliydim 2 gun oncesinden uyumadim . bana narkoz ignesi vurulurken guldum bu beni bayiltmaz diye . Emin olun hepsi 1 anda olup bitiyor. Ameliyat anında 1 gr bisi hissetmiyor hatırlamıyorsunuz
Peki önceden yani yukarıda ilaç verirler mi?

Korkmayın, çok kolay bir operasyon, zaten hissetmiyorsunuz ki. Ameliyat sonrası da ağrı olmuyor, sadece birkaç gün nefes almak zorluyor. Tamponlar çıkınca rahatlıyorsunuz, alçı da çıkınca tamamdır. Topu topu iki haftalık süreç, ilk 3 gün sonrası çok rahat.

Korkmayın, çok kolay bir operasyon, zaten hissetmiyorsunuz ki. Ameliyat sonrası da ağrı olmuyor, sadece birkaç gün nefes almak zorluyor. Tamponlar çıkınca rahatlıyorsunuz, alçı da çıkınca tamamdır. Topu topu iki haftalık süreç, ilk 3 gün sonrası çok rahavalla

Ben ameliyathaneyi görmek istemiyorum o yüzden öyle yazdım
Bana odada sakinlestirici yaptilar ve 1dk sonrayi bile bulmadi uyudum. Gözümü actigimda ameliyathanedeydim ne oldugunu anlamadan narkozu verdiler zaten.

Hic korkulcak bi sürec degil gerekirse 2ciyi bile yapabilirdim. Sadece sonucu beklemek skici oluyor günden güne degisiyor burun.

Bana odada sakinlestirici yaptilar ve 1dk sonrayi bile bulmadi uyudum. Gözümü actigimda ameliyathanedeydim ne oldugunu anlamadan narkozu verdiler zaten.

Hic korkulcak bi sürec degil gerekirse 2ciyi bile yapabilirdim. Sadece sonucu beklemek skici oluyor günden güne degisiyor burun.
İşte istediğim cevap buydu bana da sakinleştirici yapsınlar panik atak var bende tam 5 günüm var.ptesi giriyorum ameliyata🙏 büyük moral oldu yazdığınız

Bende görüşmeye gideceğim büyük bi ihtimal ile ameliyat olacağım hoca ile anlaşabilirsem. Ben aslında sadece stresim migrenim var ameliyat sonrası başım çok ağrır mı diye . Birde sigara içiyorum onu nasıl çözeceğim oda bi sorun.

Bende görüşmeye gideceğim büyük bi ihtimal ile ameliyat olacağım hoca ile anlaşabilirsem. Ben aslında sadece stresim migrenim var ameliyat sonrası başım çok ağrır mı diye . Birde sigara içiyorum onu nasıl çözeceğim oda bi sorun.
Benim dr.um sigara içmemem gerektiğini söyledi ki içmiyorum. Bitki çayı içilmeyecekmiş. Bir de kahveyi azalt dedi ki onu da günde 2 defa içiyorum.

X