Rinoplasti ameliyatı olacaklar koşunn!!!

Ne demek hiç sorun değil🤗 ben açık teknik olsum ama burun kanatlarımı kesmedi. Düşme derken evet çok az iniyor burun ucu ama aşırı değil. Ben kalkık küçük ve kqvisli istememe rağmen size yakışacak boyut bu deyüp kendi düşündüğünü b3nimkine uyarladı ama memnun muyum çok memnunum. Resim çekebilirsem yollayayım buradan
Belki istemezsiniz diye soramadım fotoğrafı ama eğer koyabilirseniz fotoğraf çok ama çok sevinirim🙏🏻☺️ insan bu süreçleri yaşayınca birbirini daha iyi anlıyor🙏🏻

1000040884.jpg

Merhaba. Burnunuz çok yakışmış size. O kemik hafızası dediğiniz ne zaman belli olmaya başladı acaba?
Daha ilk zamanlarda burnumun her iki tarafında da sanki gözlük takmışım gibi kırmızılık oldu hatta dr gözlük mü taktın? dedi.. Bir kere bile takmamama rağmen küçük kırmızılık ve burnumun 2 yanında kemikler dümdüz gibi değildi. Dr a göre normal bişey, ama bence normal olsa lokalle düzeltebiliriz demezdi🤭 Dr hatası kesinlikle değil, benim hatam da değil ama nedense oldu işte🤗

Daha ilk zamanlarda burnumun her iki tarafında da sanki gözlük takmışım gibi kırmızılık oldu hatta dr gözlük mü taktın? dedi.. Bir kere bile takmamama rağmen küçük kırmızılık ve burnumun 2 yanında kemikler dümdüz gibi değildi. Dr a göre normal bişey, ama bence normal olsa lokalle düzeltebiliriz demezdi🤭 Dr hatası kesinlikle değil, benim hatam da değil ama nedense oldu işte🤗
Benim yanlarda hala şiş olduğu için belli değil ama önde bir kemik var eski burnumda kemikliydi. Ama gerçekten siz de hiç sırıtmıyor gayet güzelsiniz. Bakalım benim nasıl olacak 🙄

Benim yanlarda hala şiş olduğu için belli değil ama önde bir kemik var eski burnumda kemikliydi. Ama gerçekten siz de hiç sırıtmıyor gayet güzelsiniz. Bakalım benim nasıl olacak 🙄
Çok teşekkür ederüm, bir de derinin kalınlığına inceliğine göre de değişiklik gösteriyo iyileşme. Benim 3 ayda neredeyse son şekline gelmişti. İnce derili. Kalın derili burunların iyileşmesi 2 sene tam.

Ben de ince deriliyim hatta bayağı ince o yüzden bütün kusurlar çıkıyor. Bazen burnumun içinde ki damar bile belli olur yan tarafta. Şu an şu şekilde burnum umarım ödemdir.

Eklentiler

• IMG_20240705_093134.jpg
    IMG_20240705_093134.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240705_093121.jpg
    IMG_20240705_093121.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 35
Ben de ince deriliyim hatta bayağı ince o yüzden bütün kusurlar çıkıyor. Bazen burnumun içinde ki damar bile belli olur yan tarafta. Şu an şu şekilde burnum umarım ödemdir.
Ay bence şimdiden bile çook güzell🫠 Burnun en üst tarafı da ödemli kalıyo uzun süre daha inecek belli. Ben bir kemik göremedim çook yakıştırdım.🌸

X