Göz Makyajı rimel ve eyeliner önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sevcan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
128
5
kızlar simsiyah bi göz makyajı yapmak istiyorum bildiğiniz rimel ve eyeliner markaları verebilir msisniz?

kızlar simsiyah bi göz makyajı yapmak istiyorum bildiğiniz rimel ve eyeliner markaları verebilir msisniz?

canım iki tane çok sevdiğim rimel var ikiside simsiyah ve çok hacimli yapıyor çok memnunum biri Golden Rose WONDER LASH x12 diğer Flormar lengthening Sculpting x10

canım iki tane çok sevdiğim rimel var ikiside simsiyah ve çok hacimli yapıyor çok memnunum biri Golden Rose WONDER LASH x12 diğer Flormar lengthening Sculpting x10

sağol canım dediklerini araştırıcam peki eyeliner olarak önerin var mı?

rimel kesinlikle Christian Dior, benim gözlerime neredeyse bütün rimeller alerji yapıyor kaşındırıyor, bunu ablam hediye etti çok memnunum akmıyor, kaşındırmıyor.

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

maybelline sarıyı ben kullanıyorum ikinci alışım çok memnunum kedi gözü yapan bendeki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…