KIZLAR BANA AKIL VERİN AMACI NE OLABİLİR

merhaba kızlar yaklaşık bir aydır bir çocukla bakışıyoruz arada net bir duygu var beğenme olabilir hoşlantı olabilir ya da başka bir şey ama var olan bir şey var. Hisseder insan bakışlarından tavırlarından hareketlerinden. çocukla aynı köylüyüz ve uzaktan da olsa akrabayız. bundan 6sene öncede bana karşı duygularının olduğunu biliyordum tabi o zamanlar küçüktük. Her ortamda bakışmalarımız devam ediyordu çekingen bi yapısı olduğundan sosyal medya üzerinden isteği ben attım 7.dakika da isteği silip sonrasında beni ve ailemi engelledi. bildiğimiz hayatında kimse yok. bu engel sonrası ertesi gün yine aynı ortamda denk geldik ve bakmalara devam etti amacı ne olabilir? çocuğun yapısı ve karakteri hakkında bilgi verecek olursam çocuk çok efendi ahlaklı ailesine düşkün çapkınlık vs. şeylerinde gözü olmayan biri. Neden böyle bir şey yaptı beni ve ailemi engelleyecek.
İstemiyor , sizinle anilmamak için de komple sulaleyi engellemis.

Tanıdığımız bir aile olduğu için böyle çıkarım yapmam normal
cocugu tanımıyorsunuz? sadece bakışıyorsunuz. annem bana başka birini bulsa bile neden bakıştığım biri beni ekşedi diye engelleyeyim hem de tüm sülalesini? en fazla isteği kabul etmezsiniz. cocuk bence sizin ondan hoşlandığınızı anladı, büyük ihtimalle siz bakıyorsunuz diye bakıyor ve bir adım atıp istek gönderdiğinizde de daha ileri gidip adının ailelere gideceğinden korkup sizi ve ailenizi engellemis “bakın benim konuyla ilgim yok” demek için.

Sizden hoşlandığını nereden çıkardınız ki? Benim bir arkadaşımın başına gelmişti üniversitede bu sorunlu niye bana bakıp duruyo diye sinir oluyodu çocuk da meğer bizim kızın onu süzdüğünü sanıyomuş😂 Sürekli trene bakar gibi bakması bir anlam ifade etmez zaten adım da atmıyo senin attığın adımı da neredeyse e devletten engelleyecek. Uzak mı dursan?
Biz de küçükken arkadaşım hiç yoktan bana şu çocuk sana bakiyo diyordu ne zaman çıksam bak sana bakiyo diyordu, sonra ben bakınca bakıyordum ki çocukta bana bakiyo. Sonra ben ona bakıyorum sanmışti😑
Halbuki salak arkadaşım olmasa kimse kimseye bakmayacakti😂

Yazdığınızdan yola çıkarsak sürekli çocuğu kestiğiniz için belli bir yerde illa ki göz göze geliyordunuz ve hoşlandığınız için buna anlam yükleyip bakıştığınızı düşünüyorsunuz. Diğer türlü 6 yıl önce bile sizden hoşlandığını iddia ettiğiniz kişi size açılmayı cesaret edemezken sizin vermiş olduğunuz fırsatı uzaya fırlatmak yerine değerlendirirdi diye düşünüyorum bilemedim😄

Senin yerine ben utandım ve üzüldüm...seni silmiş ve aileni bile engellemiş...ortada hiçbir sebep yokken hemde.. böyle biriyle hala romantik bişeyler olacağını mı düşünüyosun??????

cocugu tanımıyorsunuz? sadece bakışıyorsunuz. annem bana başka birini bulsa bile neden bakıştığım biri beni ekşedi diye engelleyeyim hem de tüm sülalesini? en fazla isteği kabul etmezsiniz. cocuk bence sizin ondan hoşlandığınızı anladı, büyük ihtimalle siz bakıyorsunuz diye bakıyor ve bir adım atıp istek gönderdiğinizde de daha ileri gidip adının ailelere gideceğinden korkup sizi ve ailenizi engellemis “bakın benim konuyla ilgim yok” demek için.
Çocuğu bende ailemde iyi tanıyoruz ve ne sebeple engellediğini öğrendik:)

Senin yerine ben utandım ve üzüldüm...seni silmiş ve aileni bile engellemiş...ortada hiçbir sebep yokken hemde.. böyle biriyle hala romantik bişeyler olacağını mı düşünüyosun??????
Utanılacak bir durum yok orta da kazanılan ya da kaybedilen bi durum varsa ben kaybetmedim ben göze alabildim en azından o ne göze alabildi ne de gözünü ha ne sebeple engellediğini de öğrendim:)
Yazdığınızdan yola çıkarsak sürekli çocuğu kestiğiniz için belli bir yerde illa ki göz göze geliyordunuz ve hoşlandığınız için buna anlam yükleyip bakıştığınızı düşünüyorsunuz. Diğer türlü 6 yıl önce bile sizden hoşlandığını iddia ettiğiniz kişi size açılmayı cesaret edemezken sizin vermiş olduğunuz fırsatı uzaya fırlatmak yerine değerlendirirdi diye düşünüyorum bilemedim😄
6 yıl öncesine gelirsek istek attı bana ve takipleştik bana karşı hislerinin olduğunu öğrenince çıkartmıştım:)

X