Makyaj Ürünleri Rimel önerileriniz...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
shock oneririm. 2-3 kere surersen ztn koyu oluyor. ayrıca tane tane :)

eger gercekten bırbırıne bulasmamıs tek tek ve uzun kırpıkler ıstıyosan kesınlıkle loreal teleskopıc hıc degıstırmeden uzun suredır kullanıyorum cok memnunum

max factor, maybelin, diorshow, estee lauder, mac, cliniq.. pekçok markanın rimelini denedim. benim için rimel de sadece dolgun yapması önemli değil. yani zift gibi kaplayıp dolgun yapması pek bir şey ifade etmiyor. lancome hypnose kadar hiçbirinden memnun kalmadım. ipek gibi sürülüyor kirpiklere, kıvırıyor, dolgunlaştırıyor ve incecik. yani kirpiklerimde ziftlenmişim hissi yok. lakin biraz pahalı. şimdi strawberryde fusion beautynin rimeli yüzde elli indirimliydi onu aldım, deneyeceğim. umarım daha da güzeldir lamcomedan. fusion beauty markasına güveniyorum çünkü, hiçbir lipstickin lip fusion kadar nemlendirdiğini, diri tuttuğunu ve kalıcı olduğunu görmemiştim. umarım rimelde de başarılıdırlar.

ben su avon un yeni cıkan rimelini almayı düşünüyorum. kırmızı fırcalı cok güzel duruyo. prenses onerir msn? sende vardır sanrım hızlı temsilci seni :)

birbirine yapışmayan dolgun güzel görünüm iççin birerbir en güzel maskaralar

shock ve spectra KESİNLKLE ! bitane bile begenmedim diyen müşterim olmadı..

bide yeni çıkan rimel çok güzelmiş ama henüz denemedm..

Maybelline Volume Express Colossal Mascara kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

Maybelline Volume Express Colossal Mascara kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

aynen bende bunu kullanıyorum bir çok rimel denedim loreal telescopic te çok güzel ama kirpikleri yoğun olanlar kullanmalı çünkü daha çok tarak vazifesi yapıyor .rimel kadar rimeli sürmeyi bilmekte önemli bence :) yeni bir başlık mı açsam napsam .bayanssulusmile

Bende Maybelline Colossal kullanıyorum çok memnunum...
Asıl maybelline'in Lash Stylist diye çok güzel bir rimeli vardı birkaç yıl önce çıkmıştı, benim kirpiklerimde takma kirpik etkisi yaratıyordu ama üretilmiyor artık ((

Loreal Telescopic'de iyi sayılır ama Maybelline Colossal'ı tercih ederim şimdilik bayanssulusmile

ben clarinsin rimelini kullanıyorum çokta memnunum.. akmıyor, kirpikleri birbirine yapıştırmıyr ve daha uzun gösteriyr tavsiye ederim zemuszemus

Gozlerım cok hassastır. Sımdıye kadar
Max Factor calorie ( memnun kaldıgım bır urun )
Maybellıne Defıne a lash ( hem pembesınden hem de yesılınden cok memnun kaldım)
Clinique Pek memnun kalmadım, onun yerıne Maybellıne almayı tercıh ederım
Loreal Volumınous (Memnun kaldıgım bır urun, uzun sure de gıdıyor)
Covergırl ( gunluk kullanım ıcın ıdeal, sadece dogal bır gorunum verıyor)
Maybellıne (Lash Stylısh waterproffu resmen gozumden cıkaramıyordum ama cok basarılı bır urun kendısı)
yerimseniben

rimel için1 numara secenek dior diorshow rimel deneyenler bilir efsane benim için

benim dümdüz ve asla kıvrılmayan kirpiklerim yüzünden maskara denen şeyden nefret etmiştim. ta ki bir gün karşıma m.a.c. haute naughty lash çıkıncıya kadar. iki tane fırçası var. biriyle daha günlük, sade ama tek tek ayrılmış ve kıvrılmış bir etki yaratabilirken diğeriyle mesela gece makyajların için çok daha dramatik ve yoğun görünüm elde edebiliyorsun. yani makyaj yoğunluğuna göre tek rimelle istediğin gibi ayarlayabiliyorsun. saatlerce dursa bile dökülme yapmıyor, sürerken topaklanmıyor. ben rimel sürmeyi beceremeyen bir insan olduğum halde bana bile sürmesi çok zevkli ve kolay geliyor.

Hem güzel hem uygun fiyatli isteyenler için kesinlikle maybeline! Bir üst seviyesi için max factor 2000, artık flormar, alix avien de başarılı ürünler çıkarıyorlar. Denemek adına aldığımda izlenimlerim iyi oluyor, ama akma olarak daha kolay akma yapabiliyorlar. Maybeline ise akmıyor, alix avien in rimeli bir göz yaşarmasinda hep akmistir benden!

Max factor false lash effect mascara yı güzellik uzmanım ve bir çok arkadaşım önerdi süper miş takma kirpik etkisi yaratıyormuş bilginize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…