Makyaj Ürünleri Rimel önerileriniz...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim gibi kirpikleri sık ve uzun olan ve rimel arayışında olan arkadaşlar varsa LOREAL in VOLUME MILLION LASHES maskarasını öneririm. Sık dişli fırçası sayesinde sık olan kirpikleri iyi tarayıp birbirine katmadan ayırıyor, velhasılı kelam ben memnun kaldım...

alix avien extreme maskarayı öneririm bu tip fırça sevmeyen beni bile etkiledi. :86:
fiyatı 21 lira bu ay aldığım yerde promosyon vardı 12 ye aldım. hatta kardeşim el koydu yarın tekrar alıcam. :80:
$urunler_full_130720101423_extrememas.jpg

bir sürü rimel kullandım ama en memnun kaldığım maybelline falsies:KK16: fırçası falan çok güzel ama fazla kaçırmamak lazım yapışıo kirpikler

lancome hipnoz tavsiye ederim artık kirpik kıvırma makınası kullanmadan rimel sürüyorum agırlık hıssı yapmıyor hos bır kokusu var bır ıkı kat gecınce acaıp dolgun oluyor bir rimelden baska ne beklenırkı verdıgınız paraya değiyor...

aa unutmadan yazayım bırkac cesıdı var cunkı lancome hıpnoz drama benım kullandıgım...

maybeilline in nerdeyse btun rimellerini kullandim memnundum fakat orfilame in beauty wonder lash ini kullanana kadar. onceden 3 ayri rimel kullaniyordum simdi tek rimelin iki tarafini kullaniyorum ve herkes takma kirpik mi taktin diye soruyor :)) ben takma kirpik nasil duruyo bildigimden takma kirpik etkisine yaklasmadigini biliyorum ama su ana kadar kullandigim en iyi rimel artik vazgeçmem bundan..

LOREAL in VOLUME MILLION LASHES maskarasını almayı düşünenler için bir not düşeyim, maskara sık kirpiklere sahip olanlar için fırça açısından fazlaca güzel fakat bana gereğinden fazla sıvı geldi bu maskara. Alanlar, kullananlar bu konuda ne düşünüyor acaba? bunun bir çözümü yok mu ki?

LOREAL in VOLUME MILLION LASHES maskarasını almayı düşünenler için bir not düşeyim, maskara sık kirpiklere sahip olanlar için fırça açısından fazlaca güzel fakat bana gereğinden fazla sıvı geldi bu maskara. Alanlar, kullananlar bu konuda ne düşünüyor acaba? bunun bir çözümü yok mu ki?

aslinda guzel bir maskara ama dedigin gibi biraz sivi birazda yapistiriyor gibi geldi bana bir iki kez kullandim cekmecedeki kullanilmayanlarda yerini aldi:) cok ince geliyorsa sana kivami iki kez dikkatlice uygula daha dolgun gozukur ben oyle yapmistim.

denemedğim rimel kalmadı diyebilirim hangisi güzel dedilerse hepsini aldım dünya para verdm ama şunu söylyebilirmi en ucaza aldğm rimel golden rose ve pupanın üstüne tanımam tek tek ayırıyo

kesinlikle maybelline benimkiler kısa sık dokulun olanlar daha sık göstermek için aralıklı olanlarda uzun göstermek için birde loreal extension doluble maskara her iki görevi görüyor

loriel parisin rimelinden memnunum daha kirpikleri dolgun fırçası kıl şekli olan bazı rimellerin fırçası tarak gibi olanlar bana dolgunluk vermemişti

X