Göz Makyajı RimeL anketi (resimLi)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kullanmadım ama bourjouıs fırcası daha dolgunlastıran gibi duruo. bnm kullandıgımın fırcasına benzio. snrm iidir

Mac zoom ,max factor 2000calorie,loreal x5,maybelline dolgun gösteren maskarası ve avonun ismini hatırlayamadım rimelini kullandım, loreal çok yoğundu topaklanma sorunu yaşıyordum avon kirpiklerimi dökmüştü,maybelline kötüydü mac factoru uzun süre kullandım genel olarak mennumdum taki mac ile tanışana kadar mac zoom lash çok güzel bir rimel fiyatı 28 tl gayet başarılı tek geçerim topaklanma sorunu yok akmıyor daha ne olsun

sanırım ben farkında değilim ama çok güzel kirpiklere mi sahibim ne. çok kaliteli pahalı ürünler kullanmadım hiç bir zaman. uzun süre maybelline vloum express kullansdım son bir senedir de avon kullanıyorum . avon super fullle başladım şimdi de super shock kullanıyorum. shock süper tek tek ayırıyor kirpiklerimi uzatıyor falan gayet memnunum. bloglarda falan görüyorum diorshowla yapıldı falanla yapıldı makyaj diye ama kendi gözümle karşılaştırıyorum benimki daha iyi duruyor . o kadar para dökmenin anlamı yok bence.

sağolsun kuzenim 3tane rimel getirmiş diorshow,loreal lash architect, bide nivea ideal ama ençok nivea yı kullanıyorum on numara dior ve loreal bozulacak 1sen oldu kullanan birine versem fena olmaz

bourjois.. tereddüt bile etmem.. eskiden iki maskara üt üste sürüyodum bundan sonra vazgeçtim. alt göze doğru sürersen kaleme ihtiyaçduymuyosun eyeliner efeki var

fırçaları nedeniyle 4 ve 5 diyorum. çünkü plastik fırçalar kirpikleri tek tek ayırıyor ve topaklanma yapmıyor. markanın ne olduğu bu nedenle önemli değil. önemli olan fırça. böyle fırçası olan nivea, rimmel ve maybelline maskaralarını kullandım. hepsi başarılıydı

X