Göz Makyajı RimeL anketi (resimLi)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım artık şunun kanaatine vardım kirpik yapısıda çok önemli rimelde:nazar:
bazısında kirpik var maaşallahh 5 liralık bi maskara bile sürsen yeter.
mesela bugün alışverişe çıktım 2 makyaj uzmanınında kirpiklerine bayıldım ikisinede sordum ikiside cliniquein rimelini sürdüklerini söyledi:1ninca:
birazda beceri lazım galiba yani bende olmayan bişii:mymeka:

Diorshow çok güzel gerçekten gerçi benim aldığımda bir sorun vardı resmen kurumuyordu bir garipti kafamçokkarıştı ondan önce hypnose kullandım ama fırçası çok cılız geldi diorshow u gördükten sonra :lepi: şimdi de mac i denemek istiyorum onun da fırçası çok pofuduk görünüyordu gerçi prenses beğenmemiş o yüzden karar veremedim :bbo:

ben diorshowu çok beğeniyorum ama ucunu bi kaçırdım mı kirpiklerim bayaaaa bi kara ve kümeleşmiş oluyor.

max factor ü de çok beğeniyorum ben ama cidden çabuk bitiyor. buarada aybikecim kuruyoda olabilir. ysl nin maskaralarına da kuruyo diyolar. istersen bi sıcak suyun içinde beklet

aybike bana kıssssmaaa olurmu:eek: sana sormadan ekledim.bugün aldım eklemek istedim.kalabalık yapmaz umarım :eek: çokkkkk beğendim. loreal voluminous x5. cidden çok güzel hacim veriyor koyu bi yapısıda yok.

cos36zx2.jpg

iki tane max factor kullandım.max factor hemen kuruyo arkadaşlar.. güzel yapıo kirpikleri ama iki ay bile dayanmadan kuruyor. 2000 caloriyi almak istedim yazılanlara göre ama kuruduğundan almaya cesaret edemedim..

loreal telescopic de kirpikte anında kuruyor benim kullandığım. yani ikinci katı sürmeye fırsatını kalmıyo.

ufff bende hypnose kullanıyorum aslında güzel ama ben daha dolgun istiyorum takma kirpik etkisi kadar abartılı bişey.
gurbaam mac inkini teyzem çok tavsiye etti ondan ekledim çok memnunmuş :S

max factörünki mesela çok iyi ama ben nasıl başarıyorsam 10 günde bitiriyorum onu.

bende diorshow a takıldım ama çok fazla eleştiri okudum hakkında :bbo:
he bu arada bi arkadaş clinique ninkini tavsiye etmiş;kullandım canım ben onu ama isediğim gibi dolgun bi görünüm vermedi bana
napçem beenn:çok üzgünüm:

canımcım takma kirpik kadar etkili süper harika ötesi L Oréal Lash Architect mutlaka almanı öneririm en azından dene bence vazgeçemiceksin, şahsen ben gecemiyorum tavsiye ederim, zaten takma kirpik etkisi ile reklam yapıyorlar emin ol çok doğruhihoyyyt

qurbaacımı dinledim Diorshow'u aldım.Yılbaşı süprizi Boynerde çokta uygun bir fiyata geldikaydirigubbakcemile3Onların indirimiyle 47 milyona düştü hadii sonra Boynerde 10 kişiden birine 40 milyonda indirim geldimi diorshow şansla bana 9 liraya:sm_cool::hooray:

Kullanırken kulakların çınladı birtanem gerçekten güzel bir ürün diorshow buna ilaveten sizlere nivea beaute double black önerebilirim ondanda çok memnun kalmıştım ve yine Flormar Turbo Boost X5 Waterproof Mascara Blackkaydirigubbakcemile5

gerçekten de whiterose nin dediği gibi kirpikten kirpiğe fark ediyor.

hypnose dan memnunum ama sanki yavaş yavaş kuruyo yapısı bozuldu 1.5ay önce aldığım halde:kızgın:

diorshow a gelince gerçekten çok başarılı bir rimel ama sanırım ben sürmeyi beceremedim birkaç sefer çok abartılı durdu.

loreal carbon black i ise epey bir zaman kullandım ve ondan da memnundum

Aybüke senin listende yok ama, ben 7 senedir maybelline volume express kullanıyorum..
tüy kadarcık kirpiklerimi ok gibi yapıyor...Hiç te yolda bırakmadı beni...

Parfüme acımam da öyle rimele filan 50 ytl vermek bana çok geliyor kızlarsengözlerimebaksanab

qurbaacımı dinledim Diorshow'u aldım.Yılbaşı süprizi Boynerde çokta uygun bir fiyata geldikaydirigubbakcemile3Onların indirimiyle 47 milyona düştü hadii sonra Boynerde 10 kişiden birine 40 milyonda indirim geldimi diorshow şansla bana 9 liraya:sm_cool::hooray:

Kullanırken kulakların çınladı birtanem gerçekten güzel bir ürün diorshow buna ilaveten sizlere nivea beaute double black önerebilirim ondanda çok memnun kalmıştım ve yine Flormar Turbo Boost X5 Waterproof Mascara Blackkaydirigubbakcemile5

cnm sende baya şanslıymıssın vala :asigim: :asigim:

loreal volume express çift taraflı olanı kullanan var mı.? bu ay ondan almayı düşünüyorum da...yorumlarınızı bekliyorum kızlar tavsiye eder misiniz?kirpiklerim kısa benim...

iki tane max factor kullandım.max factor hemen kuruyo arkadaşlar.. güzel yapıo kirpikleri ama iki ay bile dayanmadan kuruyor. 2000 caloriyi almak istedim yazılanlara göre ama kuruduğundan almaya cesaret edemedim..

loreal telescopic de kirpikte anında kuruyor benim kullandığım. yani ikinci katı sürmeye fırsatını kalmıyo.

kesinlikle katılıyorum sana arkadaşım.2000 calori fln hikaye daha 1 ay önce aldım problem yaşadım:kızgın: geri götürüp verdim üstüne 30 lira daha bayılıp estee lauder aldım ama oda kurudu:kızgın:normalde loreal kullanıorum ben ama tekin acarın markayla anlaşması olmadığı için max fact.alıyım dedim olmadı başka aldık oda olmadı hem pişman oldukkk hem paramızdan :kızgın:

kızlar bişi sorcam ben kıvrımlı rimel sürersem gün boyu kirpiklerimden dolayı arada sırada bulanık görüyorum ve bu benim cok rahatsız ediyo gözüme bişi kacmış gibi normaldede öyle bişi olmuyo napıcam ben yaw

Aybüke senin listende yok ama, ben 7 senedir maybelline volume express kullanıyorum..
tüy kadarcık kirpiklerimi ok gibi yapıyor...Hiç te yolda bırakmadı beni...

Parfüme acımam da öyle rimele filan 50 ytl vermek bana çok geliyor kızlarsengözlerimebaksanab

Kesinlikle haklısın, bende kullanıyorum ve harika. Ben acımam eğer değecekse paraya. Ama daha ucuza iyisini alabiliyorsam neden fazla veriyim?

X