Rihanna

kaşı gözleri dudakları çenesi burnu sanki resim gibi kusursuz bi yüz özene bözene yaratılmak bu olsa gerek

ayy canlarım benim konuyu açtım ama resim ekleyememiştim resim ekleyen yorum yazan herkese ayrı ayrı teşekkürler

zevkler nasılda farklı çok kötü görünüyor benim gözüme helede o koyu ten rengiyle canlı renk saçlar denemiyor mu gelde deli olma

bir insan bir kaç senede bu kadar bozulamazdı heralde. dünyada ünü arttıkça çirkinleşiyor. halbuki eskiden nekadar güzeldi. şirin kız hallerinden eser yok şimdi

1. Şu hareketleriyle bir çok insanı kendinden soğutmuştur heralde.

2.İğrenç bir görüntü. Herkesin gözü önünde. Hayranlarına biraz daha saygılı olsa bari
ne kadar iğrenç bi görüntü. insanın midesini bulandırır.

3.Buna bişey demiyorum zaten. Tek kelimeyle iğrenç

4. Makyajsız hali hiç güzel deyil.

uf iyice nefret ettim tamam resimleri çirkin ona birşey demiyorum hep kötü fiziği var bence ve kendine göre giyinmiyor ama kendi bileceği iş ama yaptığıı hareket ne kadar basit olduğunu belli etmiş hayat kadınlığının bile bir onuru vardır en azından ne yaptıkları belli bu sözde sanatıyla ne yaptığı belli olmayan rihannadan kaliteliler en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…