Rihanna

hit çıkarmak dedin ama şarkılarını kendi yazmıyor son zamanlarda çıplak halleri de kızdırdı beni ama gene de seviyorum ben onu :)

hit çıkarmak dedin ama şarkılarını kendi yazmıyor son zamanlarda çıplak halleri de kızdırdı beni ama gene de seviyorum ben onu :)

Evet kendisinin yazmadığını biliyorum fakat farklı bir sesi var. Kötü bir şarkıyı bile dinlenir hale getiriyor benim için. Örneğin ''We Found Love'' şarkısı kendisinden önce Nicole Scherzinger ve Leona Lewis'a önerilmiş. Fakat kabul etmemişler. Bence o ikisi bu şarkıyı bu şekilde hit yapamazdı. Rihanna'nın farkıda burada bana göre. :)

Son düzenleme:
Şarkılarını defalarca arka arkaya dinleyebildiğim nadir isimlerden biri

son zamanlarda biraz fazla ipin ucunu kaçırmışta olsa onda eğreti durmuyor nedense :26:

Ayrıca şu haline bayıldım yaaa

ne kadar hanım hanımcık ne kadar zarif olmuşşş

var mı bana bu elbiseyi dikecek/bulabilecek

Bi kaç gündür takıldım kaldım şu şarkıya...

[video=youtube;JF8BRvqGCNs]http://www.youtube.com/watch?v=JF8BRvqGCNs[/video]

Bu tarz şeyler pek dinlemiyorum ama bu kadın dinlettiriyor kendini... Ciddi ciddi mırıldandığım şarkıları var. :)

Ayrıca sahne de fazlasıyla cesur. Gerekiyor böyleleri...

Son düzenleme:
bu kız aynı ben sacıyla basıyla derdi bitmez gider dovme yaptırır bide fiziksel olarak benziyeydik iyi olacaktı

Son düzenleme:

buna benzer bi elbise mangoda vardı yazdan beri. bir ay öncesine kadar gördüm. şuan var mı bilemeyeceğim.

rihannanin saci bi uzuyor bi kisaliyor bi kirmizi bi siyah nasi yapiyorlar anlamadim giti valla ya

saol tatlım benim ama yok o guzel ya ben zayıf oldugumdan balık etli hatunları begenir oldum simdilerde

Senin kilon tam kivamiNda canimm. İnsanlar senin gibi olmak icin spor salonunda kac saat harciyo biliyon muu
Zayifliktan sikayetciysen biraz kilo almayi dene canim. Ama boyle gercekten cok iyisin yani

Bu nasıl bir klip ya.
Ne kadar ucuz, basit, iğrenç.
Rihanna zaten ucuzdu da bu ucuzluğun dibi olmuş.

[video=youtube;ehcVomMexkY]http://www.youtube.com/watch?v=ehcVomMexkY[/video]

miley ve bu aşmışlar artık

komedi ya komedi,basitlik ve iğrençlik,hepsi bir arada.

o garip hareketlere gülsem mi napsam bilemedim bi yandan da tiksinti geldi.

yasaklanmalı bunlar.insan demeye dilim varmıyo.

Ben ne zaman bu kadının klıplerını ızlesem aklıma '' şeytan '' geliyor :))
Yanı bu kadının seytan suretınde oldugu hıssıne kapılıyorum tıksınc hareketlerı sureklı bel altında olan klıpler falan..
Çok rahatsız edıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…