Rihanna

[video=youtube;HBxt_v0WF6Y]http://www.youtube.com/watch?v=HBxt_v0WF6Y[/video]

klip de rihanna da şarkı da çok güzel:KK31:

Birde ''We Found Love'' var tabi. Unutmamak lazım. Calvin Harris iyi iş çıkarmış. :KK69:

[video=youtube;tg00YEETFzg]http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg[/video]

Son düzenleme:
"it’s like screaming, but no one can hear, you almost feel ashamed that some one could be that important,? that without them, you feel like nothing. no one will ever understand how much it hurts. you feel hopeless, like nothing can save you. but when it’s over, and it’s gone, you almost wish that you could have all that bad stuff back, so that you could have the good"
:KK31::KK31::KK31:

hem sesini hem sarkılarını hem de kendısını cok begenıyorum .yuzune fizigine ve ten rengıne zaten bayılıyorum .

özel hayatı yaptıkları beni hic enterese etmıyor .buna kadar medya onun de neler neler var .

hepsının yaptıklarıyla yuhlasaydık zaten pıyasa da unlu dıye bırsey kalmazdı .

Burada çok güzel. :nazar::nazar::nazar:

600full-rihanna.jpg

600full-rihanna.jpg

Where Have You Been, Billboard Hot100 listesinde 11 numaradan 9 numaraya çıktı. Böylece Rihanna'nın Top10'da 22 şarkısı bulunuyor.
Top10'da en fazla şarkısı bulunan isim 38 şarkı ile Madonna.

600full-rihanna.jpg

Rihanna’nın Billboard Hot 100 ‘de #1 Numara olan tam 11 şarkısı var.

S.O.S. (2006)
Umbrella (2007)
Take A Bow (2008)
Disturbia (2008)
Live Your Life (2008)
Rude Boy (2010)
Love The Way You Lie (2010)
What’s My Name (2010)
Only Girl (2010)
S&M (2011)
We Found Love (2011)

Geçtiğimiz aylarda 10 hafta boyunca zirvede kalan ''We Found Love'' şarkısı ile 11. #1 numarasını elde eden Rihanna Amerika'da en çok #1 numarası olan şarkıcılar arasına girdi.

Amerikada En Çok Bir Numara Olan Şarkıya Sahip Sanatçılar
The Beatles (20)
Mariah Carey (18)
Elvis Presley (17)
Michael Jackson (13)
Madonna (12)
The Supremes (12)
Rihanna (11)
Whitney Houston (11)
Janet Jackson (10)
Stevie Wonder (10)
Bee Gees (9)
Elton John (9)
Usher (9)

600full-rihanna.jpg

Rihanna'nın resmi facebook sayfası 57 milyonu geçti. Facebook'ta en çok beğenilen bayan sanatçı, ayrıca Eminem'den sonra en çok beğenilen şarkıcı. Twitter hesabında da 20 milyondan fazla takipçisi olan Rihanna, en çok takip edilenlerde ilk 5'in içinde. İnternet ortamında en popüler şarkıcılardan. (Alıntıdır.)

Sizin o beğenerek dinlediğiniz şarkılarla bu kadın şeytana olan köleliğini anlatıyo..
Şöhret uğruna şeytana sattığı ruhunu anlatıyo..
Bu şeytandan uzak durun şarkılarını dinleyerek beyninizin yıkanmasına izin vermeyin!..

Tamam ama illüminati öyle bişey ki popüler ünlüleri ağına düşürüyor. Michael jackson Tupac Bob marley Whitney houston gibi ünlüleri öldürdüler. Ünlüler onlara ayak uydurmak zorunda bırakılıyor. Rihanna ve Hayley williams bir ara çıkmak istiyorlardı. Ama isteseler de çıkamazlar bu pislikten.

Makyajsız güzel olmasada makyajla bence bi afet:)
Beğeniyorum yani...
Şarkılarınıda seviyorum müziğini, ritmini...

X