rica etsem benim icin de dua edermisiniz

Kizlar ben neyi anlamiyorum biliyormusunuz bizim eslerimiz veya nisanlilarimiz niyr bizim tarafimizda olmuyor hep anneci oluyorlar
Ya onlar ne bicim anneler hicmi cocugun yuvasini yikiyorlar hicmi icinde biraz insaf yok ama bosver obur tarafda hesabini verecek bizim kocalarimiz veya nisanlilarimiz esek adam olsa anne sen karisma ben sevvixorum dese bizi biraz korusa birsey diyemicek anneleri

kesinlikle haklısın canım, gerçekten sevseler ana baba mı dinlerler, mesela benimki ben o kızı seviyorum evlenicem o kadar derdi, ama işte adamına rast gelememişiz. ne adamlar var ki ailesi istemese de evleniyor hatta ailesine rest çekiyor...
ya o hain vicdansız anaları hele ki kendi kızları da var, nasıl hainliktir bu böyle gerçekten de. be üzüldükçe annem benden daha çok üzüldü bana , Allah onların da kızına aynı şeyleri yaşatsın da inşallah anlasınlar nasılmış elin kızının canını yakmak!
insan hiç mi düşünmez benim de kızım var aynısını ona yapsalar üzülmez miyiz kızım da ben de diye ama insanlık olmayınca düşünmüyorlar demek ki.
ben Allahıma havale ediyorum, inşallah yakında düğünü olacak kızının, bana ettiklerinin aynısını fazlası değil ama aynısını Rabbim başlarına versin , hakkımı yerde bırakmasın inşallah, gelinliğim uğraşıp didinip ne hayallerle diktirdiğim iptal edildi, düğün nikah iptal edildi hala içim acıyor bir ay kala insan olan bunu yapar mıydı? o bana hainlik eden bana düşman olan kardeşi var ya o da giyemesin o gelinliği inşallah...hele çok seviyorum deyipte bir gün bile yanımdan ayrılmayan o yalancı var ya Allah elime ayağıma düşürsün yalvar yakar...
dilerim sizin de inşallah hakkınız yerde kalmasın, tez zamanda Allah çıkarsın onlardan, elinize ayağınıza kapansınlar ailecek, biz yaptık sen affet desinler.
bir insanın yuvasını yıkmak, hayallerini yıkmak neymiş Allah tez zamanda göstersin versin onlara cezasını! pişmanlıklar içinde geri dönsünler innnnşallah. ben hakkımı asla helal etmiyorum, bu dünyada da öbür dünyada da Rabbim versin cezalarını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…