rica etsem benim icin de dua edermisiniz

Canim esimin beni aramasi icin biz 8 aydir ayriyiz ne olur bana dua et canim alkah cocugunu anali babali buyutsun rabbim saglikli bir evlat versin

ben de tam evlenmeme bir ay kala onun ailesi yüzünden ayrıldım. hayallerim yıkıldı çok ama çok üzgünüm , senin için 7 fatiha 7 ayetel kürsi ve 7 ihlas okucam şimdi senin için. Allah dileğini tez vakitte versin ve içine ferahlık versin canım . sen de bana dua eder misin... görüşmek üzere...

Bende evlenmeme 1 ay kala ayrıldım benim yeni oldu

Canim cok zor bilirim bende ailesi yuzunden ayrildim sonradan duydumki meger annesi beni bastan istemiyormusbendalen kendime gelemedim biz 8 aydir ayriyiz bosanmadik daha birkere arasa dunyalari veririm bn aradim cepi kapali allah yukarda goruyor benim onlara yaptigim iyilikleri

Allah tez vakitte eşinin aklını başına getirsin inşallah canım, yana yakıla sana dönsün ayaklarına kapansın dilerim Allahtan... her şerde bir hayır her hayırda bir şer varmış , her ne olursa olsun kendini topla , üzülme . sen değerlisin , o kıymetini bilirde dönerse kendi yararına yoksa o kaybeder canım, bu zamnada zor bulur böyle seveni, üzülme emi. sevgiler...

Amin canim insallah seninkide doner evlenirsiniz mutlu huzurlu yasarsiniz

Bende evlenmeme 1 ay kala ayrıldım benim yeni oldu

benim de yeni oldu, severken ailesi yüzünden ayrıldık ama o ailesini tuttu beni bıraktı, üstelik Allahım biliyor ki ben haklıydım ...
inşallah hakkımızda hayırlısı ne ise o olur, ben dilerim pişmanlıktan maffolur da geri dönüp özür diler benden , sen neden ayrıldın bilmiyorum ama inşallah seviyorsanız kavuşursunuz yine ... sevgiler ...

Benimde aynen öyle oldu ailesi yüzünden ve çok seviyorduk birbirimizi belki de ben öyle sandım inşallah benim çektiklerimi onlarda çekerlerr çok zor canım çok rabbim yardımcımız olsun inşallah

Benimde aynen öyle oldu ailesi yüzünden ve çok seviyorduk birbirimizi belki de ben öyle sandım inşallah benim çektiklerimi onlarda çekerlerr çok zor canım çok rabbim yardımcımız olsun inşallah

valla çeksinler, beddua etme diyorlar ama kolay değil, çok acı çekiyoruz, Allah onlara bize yaptıklarının aynısını versin, ne eksik ne fazla ve desinler ki biz de başkasının kızına yaptık aynısını demek günaha girdik ah aldık. inşallah canım İNŞALLAH çeksinler. pişman olup da elimize eteğimize kapansınlar af dilesinler Rabbimden tek dileğim...

Amin inşallah bende çok istiyorum bunu çünkü çeken bilir beddua etme diyolar ama insanın canı yanınca herşeyi söylüyor.Allah ahımızı bırakmasın ben hep dedim anasına senin de kızın var diye

Amin inşallah bende çok istiyorum bunu çünkü çeken bilir beddua etme diyolar ama insanın canı yanınca herşeyi söylüyor.Allah ahımızı bırakmasın ben hep dedim anasına senin de kızın var diye

bizi de anasıyla kız kardeşi ayırdı zaten, kardeşi daha beni tanımadan düşman olmuştu bana hayret bir şey . o da nişanlı , 2 hafta sonra evlenecek , benim hevesimi kursağımda bıraktılar , kendileri şimdi kına düğün yapacaklar, şu mübarek ezan okunurken dilerim yüce Rabbim onun da kursağında bıraksın inşallah , yanına bırakmasın o kötü kalpli kızın da anasının da. inşallah Allah bizi de görecek duyacak canım ...

Aynı şeyleri bende söylüyorum insanın canı yanınca böyle oluyor rabbim büyük bir kızın ahını almak nedir görecekler en yakın zamanda inşallah cnm aynı kaderi yaşıyoruz benimde anası ve kızı böyle yaptı

inşallah kısa zamanda yaptıklarına pişman olurlar hepsi, çok dua ettim ediyorum da, ama galiba değişmeyecek bu durum, ümidimi kaybediyorum artık, çünkü o gerçekten sevseydi ne olursa olsun , ben haksız dahi olsam yine de benden vazgeçemez birsüre sonra döner gelirdi diyorum. o yüzden en kısa zamanda unutmayı diliyorum herşeyi ben, başka türlü huzur bulamicam, inşallah senin durumun da düzelir , ya döner sana af diler ya da unutursun onu ve daha iyi bir insanla karşılaşırsın canım.
Allah yardımcımız olsun...

Amin cnm bana özelden msj atabilir misin birşey sorcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…