Revizyon için doktorlarin geri çevirmesi

Yani benim asimetrilerle işim yok acıkcası küçük seyler için ameliyat kesinlikle cesaret edemezdim birde para cok yüksek ama işte sekil memnuniyetsisliğim var olursa büyük değişim istiyorum belli olsun ucu azcık insin sırtı azck dolsun değil ben cok neyim ama maddiyat yani biriktirsem sürekli artıyor cok abartarak alıyorlar parayı bu kadar talep olmasa bu fiyatları veremezler

Ama şöyle düşün burunda çok milimetrik uzunluk kısalık bile çok büyük fark yaratıyor zaten. Santim santim fark oluşturmaya gerek yok ki. Sonra göze daha tuhaf ve garip geliyor Alışamıyorsun

Yani doktorlar burnu istediğimiz kadar uzatamiyor öncelikle ağzıma kadar sok desen afedersin yapamaz imkansız da zaten cilt izin verdiği müddetçe..benim önceki kendi burnum boy olarak uzun du zaten yan profilden de aslında çok olmasada uzun bir burun du göz var nizam var absürt bir uzunluk çıkaramazlar diye düşünüyorum, belki kişiye farklı gelen revizyondan ya da primer ameliyattan sonra kendi burnundan da uzun olması şöyle söylenebilir önceki burnu boyut olarak kısadır ama kamburu vardır noluyo bu sefer kemer gidince kavis de vermezse burun boyu uzun görünür bu da kişiye farklı gelir

Aslinda oran orantı hep milimlik şeyler ayarlanabilse keşke oldugu kadar diyip kabullebilmek önemli olan onu da ben ya sa bizler yapamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…