Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
unutmusum misha bb cream macun gibi cildi kurutuyor hic ama hic sevmedim, bir daha asla almam

canım garnıer ın renklendiricisini kullandın mı? onun hakkındaki yorumunu merak ettim ..garnıer almayı düşünüyorum şu sıralar .sivilce yapmış sanırım bazı arkadaşlara.o yzden tereddütteyim.

En kotu aldigim urunler...

Maybelline kopuk allik

Too faced mascara

ve bioder yuz icin krem cok kotu les gibi kokusu var saatlerc yuzunuzden gitmiyor.utanc verici

ben maybelıne kopuk allıgı cok sevmıstım .hala da kullanırım ,en acık olan pembe tonunu .
bence cok dogal bır renk verıyor .ve aksama kadar da cıkmıyor benden .
elımle surdukten sonra fırcayla cok az uzerınden gecıyorum ben ,o cızgı gorunum olmuyor .

flormar ın kabı kırmızı bi rimeli var volume yazıyor üstünde. hiç memnun kalmadım dökülüo siyah siyah.
innovanın göz kalemi gözümü yakıo
avon nun colortrend siyah göz kalemi çok akıo iğrenç
golden rose ojeler hemen soyuluo

şimdilik aklıma gelenler bunlar

golden rose kullandım bende ürünlerini tek kelimeyle cildinizi mahvediyor, şuan maybelline kullanıyorum memnun gibiyim daha kaliteli en azından ama kimyasalların hertürlüsü zararlı aslında gerekmedikçe makyaj yapmasak daha iyi olacak :) avonun parfümleride kalıcı değil emotion da öyle uçup gidiyorlar kalıcı istiyorsanız almayın derimo markaları kokuları hoş ama uçucu ne yazıkki, birde cecile parlatıcı almıstı kardesim bana iğrençti ya yapış yapış oluyo sürünce, niveanın renkli dudak nemlendiricileri favorim ruj olarak max factor biraz pahalı ama kaliteli diyorlar ruju güzelmiş denemeyi düşünüyorum bakalım:)

cecile in kisses serisinden hiç memnun kalmadım arkadaşlar .. ruj olarak flormar pretty serisini kullanıyorum bende 319 ve 324 varr :)) parlatıcı olarakda golden rose SHİMMER GLOSS serisini öneriyorum .. ben kullanıyorum bebek pembesi tonunu harika birşey en az 45-50 dk dudaklarınız ışıl ışıl parlıyorrr :))

Son düzenleme:
avonun calming effects fondöteni berbat arkadaşlar sivilce yapıyor kalıcı değil kapatıcılığı hiç yok sözde canlandırıcı fondöten ama cildimi çok aşırı derecede soluk gösteriyorr .. daha saymama gerek yok sanırım ? :))

Son düzenleme:

ben kullanıyorum çok da memnunum aslında... bb kremde watsons ın kini de denemek lazım

Garnier kullanmadim canim magazalara giderde alirsam yorum yaparim. Aklimda bulunsun.

Benim cildim karma normalden kuruya oldugu icin bana hic girmedi.Yanaklrim ve burun cevrem kuru alnim ve cenem parlar benim canim. Bu allik kopuk oldugu halde kuruttu gitmedi. Fakat ben kremsi allik cok severim ve her zaman kullaniyorum hic problemim yok.Fakat kopuk fondoten-allik bana gitmiyor hep kuruyor cildim.Kremsi yapida olanlarla hic sorunum yok. Eve bir arkadasim misafirlige gelmisti bende makyaj malzemelerimi duzenleyip , sayim yapiyordum acikcasi cok makyaj malzemem oldugu icin onlari surekli duzenleyip tarihi dolmaya yakin olanlari kullanmam gerekiyor. Neyse arkadasim eline almisti bu maybelline alligi ve denedi cok guzel oldu cokda yakisti bende kendisine verdim. O hala kullaniyor hicbir sikayeti yok.Cildine gitti bence .

Çok kötü bir ürün max faktorden beklemediğim kadar kötü gerçekten
ve hiçbir özelliği yok hiç tavsiye etmem :dilcikar:

cnm sanırım onların fırça kısmı ince..bende almıstım berbattı, yüzümü sabunla yıkadıysam da çıkaramamıstım..en iyisi kalın fırçalar cnm..ben yıllarıdır kullanıyorum..gecen gün almaya gıttım, baktım ince fırcalılar vardı yeni çıkmış, ben dedım sen bıldıgınden şaşma , kullandıgımın aynısını aldım...iyikide almısım, bıldıgınden şaşmayacaksın..bu ınce kırpı gıbı olanlar berbat yaaa :18::18::18:

narsın fondötenini hiç beğenmedim.. boşa gitti onca para, çekmecenin bi köşesinde duruyo

Hiç beğenmedim,gerçi satıcı kadın bana bu ürünün açık pembesini vermişti.

cecilenin fondtni ve özellikle allıkları berbat flormarn da kalemi haricinde hiçbişeyinden memnn kalmadımmm !

sheisedo nun 15 faktörlü dual balancing fondöteni güzel fakat yağlı ciltler için biraz ağır buldum ben memnun kalmadım parlama yaptı bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…