Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
avonun rimelini almıştım arkadaşım satıyor diye eh ucuzdu da benim kirpiklerimde bayağı uzundur ama sürmesem daha iyi olacakmış berbat birşeydi

bi ara avonun kalici rujlari vardi onlar cok kotuydu yapis yapis kalip gibi...onun disinda hep makyaj urununden yuzum guldu dogrusu...su anda M.A.C kullaniyorum ve butun urunleri bir harika...tavsiye ederim:)

burda bi çok kişi maybelline rimelini övdü gittm aldım almaz olaydm mor ve sarısını çok övdünüz bende morunu aldm kirpiklerm çok yapma ve katı görüntülü oldu örümcek ağı gibi oldu

Flormarın pudraları ıgrençç,nedense zamanında fıyatı uygun dıye almısım,evde hıc kullanılmamıs 2-3 tane duruyor..ayrıca flormarın gozaltı kapatıcıları da ıyı degıl,hele avondan aldıgım gozaltı kapatıcısı ondan bıle beterdı:|

flormar pudrayı hiç sevmedim rengi çok yapmacık oldu bi de toz toz oluyo.. atkıma ve kıyafetlerime bulaşıyo maske gibi duruyo

barbara bort effect liner ı da bi parfümeriden aldım çok övdüler bana yok bitkisel bilmem ne.. hem sürmesi çok zor hem de bi damla su değse tamamen dağılıyo. rakun gözü gibi oluyo gözlerim çok sinir oldum. benim gibi duygusal hemen gözleri dolan biriyseniz hiç tavsiye etmiyorum

kızlar bana kolay sürülen ve akmayan bi eyeliner ve esmer tenlere uygun(cildim karma) doğal duran bir pudra tavsiye edebilir misiniz?? (uçuk fiyatlı olmayan)

Avon un hiç bir ürününü tavsıye etmıyorum. zaten sağlık bakanlığndan ıznı yok. kataloklarla elden ele satılan bı marka. avondan alacaksanz parfum takı vs. alın derim. amway ın cilt bakım ürünü hiç bi işe yaramaz. o kdr para verdm çöpe gtti. doğal olarak kendı yaptğmz maskeler varya bu kozmetik dünyasndan kat kat ıyı. orıflame nın renk açıcı kremı sabunu ve losyonunu kullandm o da bi işe yaramıyor. daha bir cok sey var. oje olarak ucuz ve iyi diyeblceğim bi marka yok. kalıtelı olup ucuz gbi işlev gören bir cok sey var. yazık kozmetiğe verdğim paralarla kım blır neler alırım......

flormarın pretty compact allıgı hiç kalıcı degil rengini ve kokusunu çok sevmiştim ama koyu sürsem bile uçup gidiyo ayrıca eyeliner kalemide bikaç kez kullanmama ragmen kurudu ucu zaten renk vermiyodu en baştan

3de tek kelimeyle rezalet klava:
hele hele nemlendiricisi tam bir fiyasko elim icin bile kullanmadim oldugu gibi cöpe attim
:

çok şaşırdım ya neutrogena'nın ürünlerini sattığımız kadar hiçbir şeyi satmadık biz (gratiste çalışrken) ve hiç negatif geri dönüş olmadı kaldı ki ben de deep clean serisi kullanıyorum aşığıyım özellikle de toniğinin. Cildim tedavi gördüğü için her ürünü kullanamıyorum ama bunlar harika!

sally Hansen in ürünlerinden bir fayda görmedim pahalı olması da cabası..

Deep clean serisi süper, katılıyorum. Yani ondan daha iyisi olamaz diye düşünüyorum .

pembe maske sivilcesiz yüzümü sivilceye boğdu sakın aldanıp almayın

avon spectra lash galiba kademeli olan rimel iğrenç ötesi şimdi rimelim yanımda değil resim koyamıyorum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum çok kötü topak topak resmen bulanık görüyodum

Clinique 3 lü bakım seti ve vichy cilt temizleme ürünleri, her ikiside ne yazıkki cildime hiç iyi gelmedi...

the body shoptan göz kalemi aldım yani değil göze sürmek yazı bile yazmak mümkn değil inanılmaz sert odundan falan yapılmış gibi o kadar sinir oluyorum düşündükçe verdiğim paraya acıyorum o gün çalışan eline sürdü bende denemedm o an adam demek ki bastıra bastıra sürmüş ki simsiyah çıkmıştı..

beyu eyelinerda güzel fakat inanılmaz akıyor fakat fiyat performans değerlendirmesi yaparsam iyi..

Eki Görüntüle 313367
Avon Colortrend ruj renk bile vermiyo ayrıca yağ gibi eriyo. Diğer avonun colortrend rujlarından da memnun değilim kalıcı değiller.

Golden Rose ojelerden nefret ettim resmen renkleri çıkmıyo. fırça izi kalıyo ille cok cok sürmek lazım ve sonra da kurumuyo ..

Avon rimel çok kötü. Hem kirpiği yapış yapı bırakıyor hem de topaklanma yapıyor

En kotu aldigim urunler...

Maybelline kopuk allik

Too faced mascara

ve bioder yuz icin krem cok kotu les gibi kokusu var saatlerc yuzunuzden gitmiyor.utanc verici

unutmusum misha bb cream macun gibi cildi kurutuyor hic ama hic sevmedim, bir daha asla almam

Dove şampuan!Kullandığım süre boyunca saçlarımda acayip bir dökülme oldu.Bir kaç kişiden daha duydum aynı şikayeti.Hiç tavsiye etmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…