Resimli gebelik testi, hamile miyim?

Canım silik çizgi de pozitif kabul ediliyor.. Yani hamilesin bence ☺️ ama kan verip kesinleştirmelisin .

ılk 10 dakıka ıcınde cıktıysa hamılesiniz bence de. Hoppa kan testı yaptırın mutlaka.

Aynı şeyleri yaşadım benim testimde adetin 4.gün gecikmesinde böyleydi kesin hamilesiniz hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin😍

Merhaba arkadaşlar , adetim 4 gün gecikti , gebelik belirtilerini 1 hafta önce yoğun şekilde yaşadım fakat gebelik testi negatif çıktı. Adet olmam gereken ilk gün bi kaç damla pembe damla geldi ve kesildi. Geç döllenmeden şüpheleniyorum.
Bugün normal kaset test ve erken gebelik yaptım lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Bu kadar silik çıkıp hamile kalan var mi?
Ne oldu sonucunuz merak ettim bende bu ay bekliyorum bakalım hayırlısı

Merhaba arkadaşlar , adetim 4 gün gecikti , gebelik belirtilerini 1 hafta önce yoğun şekilde yaşadım fakat gebelik testi negatif çıktı. Adet olmam gereken ilk gün bi kaç damla pembe damla geldi ve kesildi. Geç döllenmeden şüpheleniyorum.
Bugün normal kaset test ve erken gebelik yaptım lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Bu kadar silik çıkıp hamile kalan var mi?
Merhaba sevgili arkadaşım. Hemen doktora gitmiş ol inşallah. Çünkü aynı şeyleri, aynı şekilde yaşadım. Ve maalesef 1 ay geçmeden kaybettim.. Lütfen çok dikkatli ol ve hemen hastaneye git. Belki dış gebelik falan da olabilir. En azından doktorun baksın her şeyine.

Eğer sonuç ilk 5 dakika içinde çıkıyorsa hamilesiniz. Bir test daha yapın aynı sonuç varsa hamilesiniz. Ben iki hamileliğimi de böyle silik çizgi ile öğrendim

Bence de silik hamile kabul ediyorlar ama bence geç döllenme birkaç güne netleşir..
peki belirtileriniz neydi rica etsem paylaşırmısınız 🥰

Kizlar adete 5 gün var normal test bu sizce varmi ?

Eklentiler

• Screenshot_20210203-100826_Gallery.jpg
    Screenshot_20210203-100826_Gallery.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 1.751
En iyi olanı sen bi kan testi ver
Çünkü bende de oldu aynısı
Kaset test negatif cıktı
Erken gebelik aynı sendeki gibi cıktı
Kam verdim negatif cıktı
Hatta adet bile oldum

Hamilesiniz Allah hayirli etsin

Dongum 28 gun bugun 29 cu gunum.adetin 14 cu gunu catlatma ignesi oldum. Acaba biseyler varmi . Tecrubeli arkadaslar bakarmisiniz?🙏🏽
Çatlama iğnesini ne zaman vurdunuz
Eğer 15 gün olmadıysa iğne etkisi olabilir
İnsllah hamilesinizdir

X